İçeriğe Yönlendir

Castrol Yetkilileri İle Görüştüm

Ahmet BÜBERCİ

Recommended Posts

Ahmet BÜBERCİ

Bugun castrol Yetkılılerı Ile Görusmem Sonucu 2010 Ford Focus Tıtanyum Start Stoplu KM:110.000 Aracım Icın 

Magnatec Stop&Start 5W-30 A5 http://urun.n11.com/motor-yagi/castrol-magnatec-stop-start-5w-30-a5-4l-motor-yagi-P109747032?cid=604001&gclid=CjwKEAjwguu5BRDq8uSKhaKIzDkSJACQ7WJle5cwuuHzME-v6V8auImYl7Lbd1lYMcbTidmhVRxwBBoCrIHw_wcB&gclsrc=aw.ds

Bu Yagı Onerdıler Sızın Dusuncelerınız Bu Konu Ustunde Nedır Acaba PERSEMBE gunu Aracın Bakımını Yaptıracamda Yenı Aldıgımdan Dolayı Ilk Olucak 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Start Stop derken, anahtarsız çalıştırma mı yoksa Start stop teknolojisi mi?

Yorum bağlantısı
Ahmet BÜBERCİ

Start Stop derken, anahtarsız çalıştırma mı yoksa Start stop teknolojisi mi?

Evet Hocam Anahtarsız Calıstırma 

Abı Ben Castrol Begnıyorum Ya Mobıl Bılmıyorum castrolden Daha Dusuk Gıbı Gelıyor 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Evet Hocam Anahtarsız Calıstırma 

Start Stop teknolojisi yeni nesil araçlarda bulunuyor, motor bekleme süresince duruyor. Sizin aracınız muhtemelen bu teknolojiye sahip değil, siz Castrol, Mobil veya diğer markaların aracınıza uygun olan yağını tercih edin. 5W30 için Castrol Edge çok ideal, 

http://urun.n11.com/motor-yagi/castrol-edge-5w-30-ll-4lt-motor-yagi-uretim-tarihi-2016-yili-P103745725

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Bilgin

Castrol yetkilileri mobili önermez tabi:=)
ford servisleri ile görüşün ya da buradan tecrübeli kişilerin nedeni/önerilerini değerlendirin.. benim tecrübem ise; araç yağ seçiyor!

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet BÜBERCİ

Start Stop teknolojisi yeni nesil araçlarda bulunuyor, motor bekleme süresince duruyor. Sizin aracınız muhtemelen bu teknolojiye sahip değil, siz Castrol, Mobil veya diğer markaların aracınıza uygun olan yağını tercih edin. 5W30 için Castrol Edge çok ideal, 

http://urun.n11.com/motor-yagi/castrol-edge-5w-30-ll-4lt-motor-yagi-uretim-tarihi-2016-yili-P103745725

Bende Bu Yagı Dusunuyorumda Hocam Uyum Konusunda Bır SIkıntı Olmaz Galıba 

Pekı Mobıl Yag Konusunda Ne Dusunuyorsunuz 

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Bende Bu Yagı Dusunuyorumda Hocam Uyum Konusunda Bır *** küfür ***ıntı Olmaz Galıba 

Pekı Mobıl Yag Konusunda Ne Dusunuyorsunuz 

Çağlar abinin dediği gibi hem DPF uyumlu hem de yeni bir yağ, 5W30 kullanmayı düşünüyorsanız magnatec yerine edge daha iyi olacaktır. 

Yorum bağlantısı
Ahmet BÜBERCİ

dpf li oalrak aratın. start stop değil

Abı Mobıl Vs Castrol Karsılastırma Konusunda Ne Dusunuyorsun 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Abı Mobıl Vs Castrol Karsılastırma Konusunda Ne Dusunuyorsun 

iksinin ne artısı ne ekisisi vardır fuchs marka deseniz de aynı

3 nün de ne artısı ne eksisi vardır kendi arasında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Fordun asıl yağı mobildir kullanılan. Castrol de kullanılabilir ama Kitapcıkda da mobil yazıyor.

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Hiç farketmez istediğinizi alın koyun..viskozitesi doğru olan olsun yeter.ambalaj içindeki her aynı cins yağ hemen hemen aynıdır diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı

Aldığınız yağ vw gurubu içindir. vss ile başlayan ford onayını arayın. Start stoplularınki WSS-M2C913D dir Magnetec A5 e tekabül eder. Sizinki A1 e tekabül etmekte olup  WSS-M2C913C onay kodunu aramanız gerekmekte.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...