İçeriğe Yönlendir

Ford Yetkili Bayii Bakim Kampanyasi Yapmis

Güven Kaya

Recommended Posts

Sani Gerşon

Güven bey,

Yetkili servisler ayrı ayrı kampanya yapamazlar. Bu fiyatların zaten yetkili serviste de olmasına pek ihtimal vermiyorum. Bilgiyi nereden edindiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güven Kaya

Güven bey,

Yetkili servisler ayrı ayrı kampanya yapamazlar. Bu fiyatların zaten yetkili serviste de olmasına pek ihtimal vermiyorum. Bilgiyi nereden edindiniz?

Sosyal medyadan takip ediyorum bayiyi erdeger yalova
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hem kendi sitelerinden hem de ford.com.tr'den bakıyorum, böyle bi kampanyadan bahsedilmiyor. Sanıyorum ki bu servis kendi inisyatifinde yaptığı bakımlara rakam vermiş.

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Eko serviste yag yag filtresi hava filtresi tapa işçilik 239 tl den başlayan fiyatlarla yag olarak fmy turkiyede opet üretiyor

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hem kendi sitelerinden hem de ford.com.tr'den bakıyorum, böyle bi kampanyadan bahsedilmiyor. Sanıyorum ki bu servis kendi inisyatifinde yaptığı bakımlara rakam vermiş.

Standart bakım böyle Sani, Ford bu  :biggrin:  bu arada parçada  %25 life kart parça indirimede olur, ayrıca servisle aran iyi ise kendi karlarındanda inerler, örneğin benim tamponları hatırla, 2750 tl olan ST ön tamponu %35 ve buna ilave indirimle boya badana dahil 1650 tl gibi fiyata almış adamım, aküm bile servisten, İnci akü 72 amper 130 kaat, ben serviste takılıyorum artık, öyleki sanayiden ucuza geliyor, bakım malzemelerinin tamamını bile dışardan getirsem sorun yok, eee böyle olunca yetkili servisten şaşmıyoruz tabii, ohh ne güzel :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Standart bakım böyle Sani, Ford bu  :biggrin:  bu arada parçada  %25 life kart parça indirimede olur, ayrıca servisle aran iyi ise kendi karlarındanda inerler, örneğin benim tamponları hatırla, 2750 tl olan ST ön tamponu %35 ve buna ilave indirimle boya badana dahil 1650 tl gibi fiyata almış adamım, aküm bile servisten, İnci akü 72 amper 130 kaat, ben serviste takılıyorum artık, öyleki sanayiden ucuza geliyor, bakım malzemelerinin tamamını bile dışardan getirsem sorun yok, eee böyle olunca yetkili servisten şaşmıyoruz tabii, ohh ne güzel :)

Demek Renault'a gelsen 100TL'ye ağır bakımı halledeceksiniz Ali bey :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Demek Renault'a gelsen 100TL'ye ağır bakımı halledeceksiniz Ali bey :)

:D  sizinkide iyiymiş, birde bana hitap eden modeliniz olsa (Tılsımda kurtarmadı ne yazıkki)

bizde tüm malzeme benden bakım 50 tl. bu arada  :tongue:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Benim araç (2011 mondeo 1.6 benzinli) için tüm filtreler, yağ, tıpa ve işçilik 450,00 TL. fiyat verdi Denizli Yargül Otomotiv.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...