İçeriğe Yönlendir

Ücretsiz Yaz Kontrolü

Batuhan Yüksel

Recommended Posts

Batuhan Yüksel

Dostlar merhabalar konuyu doğru yere mi açdım yoksa yanlış yere mi açdım bilemiyorum şimdiden kusuruma bakmayın ford'un kendi sitesinde gördüm ücretsiz yaz kontrolü diye;

• KDV dahil 69 TL'ye klima gaz dolumu
  • KDV dahil 119 TL ve üstü alımlarda yazlık oto bakım seti HEDİYE!*
  • Tüm binek, orta ve hafif ticari Ford araçlarda ücretsiz yaz kontrolü
  • Lastik alımında "4 al 3 öde" veya "120 TL'ye varan Opet akaryakıt çeki"
  • Ücretsiz klima soğutma/kaçak kontrolü

Sizce fiyatlar nasıl uygunmudur? Ben servise götürüyorum klimayla ilgili gaz dolumu yapıyorlar bazen ama her zaman değil, bunu yapdırmazsak ne olur çok sorun yaşarmıyız bilgili dostlar yazarsa sevinirim haziran gelmeden bende götürmeyi düşünüyorum klimaya bakdırıcam kesinlikle 
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök

klima gazını neye göre ekliyorlar .

benim araba 2. yazını bende görecek ve ben camı prensip olarak açmam hiç biraz yüksek devirde 10 dakika unut kemiklerini sızlatıyor soğuktan 

yani klima gazı neden eksilir kaçakmı vardır yapısı gereğimi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

klima gazını neye göre ekliyorlar .

benim araba 2. yazını bende görecek ve ben camı prensip olarak açmam hiç biraz yüksek devirde 10 dakika unut kemiklerini sızlatıyor soğuktan 

yani klima gazı neden eksilir kaçakmı vardır yapısı gereğimi. 

benim araçta makina çekti boşalttı gazı. Çıkan gazın kaç gram olduğuna bakılıp yeni gazla beraber üstüne eklendi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Genelde 700-850 gram arası alıyor bildiğim kadarıyla.Soğutmasında bir problem yok ise gaz doldurmaya gerek yok.Eğer bir kaçak var ise,klima hortumu radyatör kaçağı veya kompresör arızası olabilir.

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Bendede soğutmada sıkıntı yokda focus 1 var bende fakat trafik sıkışık olduğu zaman özellikle klimada açıksa 1 yada 2. konumda fan hemen çalışma yapıyor bende bişey olur diye fazla açık tutmuyorum anladığım bir konu değil ama birde aracım artık emektarlığa doğru gittiğinden dolayı klima sesi biraz beni kızdırıyor yeni focuslarda yada yeni araçlarda bu kadar ses çıkmıyor

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

fan ı dinlemeyin bakmayın.. iç mekan soğuyrosa bırakın işşini kendisi yapsın ilgilenmeyin. zaten klima açıksa pencereyi kapatın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...