İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2.5T Motor Yenileme

Taner Ayık

Recommended Posts

Taner Ayık

Ayıpsın abi ne demek çayla mı kandır diyon. Yemek varken peee. Yeriz güzelce yemeğimizi.

Allah razı olsun. Ama amaç çay içip sonra da yanına gittim bi çayla kandırıp yolladı beni diye reklam yapmakdı da sen bozdun işi[emoji1] [emoji1]

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Allah razı olsun. Ama amaç çay içip sonra da yanına gittim bi çayla kandırıp yolladı beni diye reklam yapmakdı da sen bozdun işi[emoji1] [emoji1]

Yok yok gel sen edirne tava ciğeri yiyelim beraber.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Yok yok gel sen edirne tava ciğeri yiyelim beraber.

Ooooo iyimiş. Yeriz allahın izniyle. Sağolasın.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi geçmiş olsun, seni ve tepkini tahmin edebiliyorum da, huyunu bildiğim için içinden geçecektin yine başına iş açmışsın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi geçmiş olsun, seni ve tepkini tahmin edebiliyorum da, huyunu bildiğim için içinden geçecektin yine başına iş açmışsın...

Fena cezayı haketti bu sefer dimi Ömer

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi zaten başı sıkıntılı kıyamam ama bi yemek ve tatlıya çözsek mi!
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Olur tabi. Aslında tatlı daha iyi olur. Arabanın  yeniden yolara dönüşünü kutlarız.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Olur tabi. Aslında tatlı daha iyi olur. Arabanın yeniden yolara dönüşünü kutlarız.

+06
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

+06

Allaj razı olsun ömer im. Yemek içmekle bişeh olmaz. Ne zaman derseniz bi telefona bakar.

Sizin keseceginiz ceza mı korkutacak beni. Canınız sağolsun sizin.

İçinden geçtim sayılır yine ömer.20 km falan sonra başladı sorun. Ama tam geçerken kalsaydım cok rezil olurdum [emoji1] [emoji1]

Olur tabi. Aslında tatlı daha iyi olur. Arabanın yeniden yolara dönüşünü kutlarız.

Bitti bitti. Kutlarız ne zaman derseniz. Kuru kuru da kutlamayız. Bi hafta sonuma denk getiririz.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Doğan numaran gitmiş bi mesaj atsana bana

Yorum bağlantısı
Devrim Kara

Motoru da üstüne koyduk. Allah nasip ederse hafta sonuna çıkartırız.

302f2c97cd216367b5256493f3c71326.jpg

arkadaş şu pis fırçayıda her resimde çekmişsin ha :)  hafta sonu geziyoruz desene

Yorum bağlantısı

Abi öncelikle çok geçmiş olsun. Durumlar şimdi iyidir umarım. Allah çözülmeyecek sıkıntı vermesin. Tekrar hoş geldin aramıza. Motorun yerde duran parçalarını görünce hararet bastı beni. O kısmıyla bana deselerki bu aracı topla her halde 1 yıl uğraşırdım [emoji23]

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Abi öncelikle çok geçmiş olsun. Durumlar şimdi iyidir umarım. Allah çözülmeyecek sıkıntı vermesin. Tekrar hoş geldin aramıza. Motorun yerde duran parçalarını görünce hararet bastı beni. O kısmıyla bana deselerki bu aracı topla her halde 1 yıl uğraşırdım [emoji23]

Teşekkür ederim murat. Allah şükür yavaş yavaş iyi oluyoruz. Valla ben de senin gibi dedim. Bu usta bunu nasil toplayacak dedim ama adam tek tek topladı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim murat. Allah şükür yavaş yavaş iyi oluyoruz. Valla ben de senin gibi dedim. Bu usta bunu nasil toplayacak dedim ama adam tek tek topladı.

Malzeme artırdı mı ?

:D

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Yok vala. Ben artırır diye bekledim ama arttırmadı hiç[emoji1] [emoji1]

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Yok vala. Ben artırır diye bekledim ama arttırmadı hiç[emoji1] [emoji1]

Taner bey tapatalk imzanızı kapatmanızı rica edebilir miyiz lütfen?

Teşekkürler.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/281364-tapatalk-imza-problemi-imzay%C4%B1-kapal%C4%B1-olarak-ayarlayal%C4%B1m/

Yorum bağlantısı
Taner Ayık
(düzenlendi)

Kapatıyorum geri açıyor gözden kaçıyor bazen kusura bakma

tarihinde Taner Ayık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Doğan numaran gitmiş bi mesaj atsana bana

Abi telefonuna mesaj attım. ÖM atıyım istersen.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Konuyu geç görmüşüm çok geçmiş olsun, binecek olmanız sebebi ile her parçanın değişmesi harbi sandık motor gibi olmuş. Güle güle gönlünüzce kullanın...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Konuyu geç görmüşüm çok geçmiş olsun, binecek olmanız sebebi ile her parçanın değişmesi harbi sandık motor gibi olmuş. Güle güle gönlünüzce kullanın...

Teşekkür ederim. Aynen öyle oldu. Sona geldik birde çıkartıp binebilsem daha rahat olacam.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Teşekkür ederim. Aynen öyle oldu. Sona geldik birde çıkartıp binebilsem daha rahat olacam.

Abi hani gelecektin yemeğe. Telefonunda sıkıntı mı var aradım ulaşamadım sana. Gel de yemeği ısmarlıyım.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Abi hani gelecektin yemeğe. Telefonunda sıkıntı mı var aradım ulaşamadım sana. Gel de yemeği ısmarlıyım.

Telefon patladı. Klasiğe dönüş yaptım. O da canı isterse şebeke buluo. Arabayı çıkartım da gelecem doğan. Arabam yoktu o tarafa da yolum düşmedi. Merak etme unutmadım yemeği.
Yorum bağlantısı

Telefon patladı. Klasiğe dönüş yaptım. O da canı isterse şebeke buluo. Arabayı çıkartım da gelecem doğan. Arabam yoktu o tarafa da yolum düşmedi. Merak etme unutmadım yemeği.

Hadi gözün aydın abi.
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Hadi gözün aydın abi.

Sağol abim. Ama arabada halen bir tekleme sıkıntısı var hala çözemedik. Daha önceden de vardı. Değiştirmedik birşey bırakmadık. Ama hala aynı. Onu da çözersek bitecek inşallah.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...