İçeriğe Yönlendir

Lastik Kıyaslaması Yardım!

Ekin Güney

51 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ekin Güney
(düzenlendi)

Lastik ebadı 195 60 r15

Continental contipremium contact 5  benim tercihim bundan yana gibi kararsız kaldım

Goodyear efficientgrip performance  bunu 3 yıl kullandım ama continental daha iyi duyumlarını aldıgım için ve daha iyi seçenek istediğim için konuyu açtım yakın zamanda lastik almam gerekiyor.

Sayın forumdaki kardeşlerim ve abilerimden yardım istiyorum siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ankettte 3 seçenek mevcut önümüzdeki hafta içi lastiği alacagım forumun kararı önemlidir benim için.

tarihinde Ekin Güney tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Ben yıllardır goodyear kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

1ea431d9c7d76724b6964e5577191556.jpg

Etiket değerleri aşağıdaki gibidir.

Continental contipremium contact 5  C-A 71db

Goodyear efficientgrip performance B-A 68db

Hankook KINERGY ECO B-B- 70db

Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Ben goodyear aldım. Özellike yağış performansı çok iyi. Sessizliği de cabası. O yüzden tercih ettim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Bende conti ve goodyear arasında kalmıştım geçen hafta goodyear efficentgrip performance taktırdım 195-50-15

Araç çağ atladı resmen lastik aşırı sessiz yol tutuş ve yağışta oldukça iyi geldi.

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Ben yıllardır goodyear kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

1ea431d9c7d76724b6964e5577191556.jpg

Etiket değerleri aşağıdaki gibidir.

Continental contipremium contact 5  C-A 71db

Goodyear efficientgrip performance B-A 68db

Hankook KINERGY ECO B-B- 70db

hankook c-c idi etiket degeri bir lastikçide baktıgımda yanlış olabilir güvenmemek lazım 

Goodyear 3 sene kullandım memnundum ama yanakları çok ince diyorlar lastiğin birde son zamanlarda fabrikasyon hatalar çok oluyormuş internettei yorumlar.

Bende conti ve goodyear arasında kalmıştım geçen hafta goodyear efficentgrip performance taktırdım 195-50-15

Araç çağ atladı resmen lastik aşırı sessiz yol tutuş ve yağışta oldukça iyi geldi.

Goodyear kullandım bende 3 sene şimdi yeni lastik arifesinde continental kullanan abilerim kardeşlerim yorumlarını merak ediyorum. Yakıt degeri dısında pek bir fark yok aralarında

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Yaklaşık 2 ay sonra ben de lastikleri değiştirmek zorundayım. Konuyu takipteyim. Continental contipremium contact 5 benim de çok ilgimi çekiyor. Üzerindeki contact 3. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Baş

kaçtan aldiniz tanesini Mert bey
Yorum bağlantısı
Ertuğrul Büber

Lastik ebadı 195 60 r15

Continental contipremium contact 5 benim tercihim bundan yana gibi kararsız kaldım

Goodyear efficientgrip performance bunu 3 yıl kullandım ama continental daha iyi duyumlarını aldıgım için ve daha iyi seçenek istediğim için konuyu açtım yakın zamanda lastik almam gerekiyor.

Sayın forumdaki kardeşlerim ve abilerimden yardım istiyorum siz olsanız hangisini tercih ederdiniz?

Ankettte 3 seçenek mevcut önümüzdeki hafta içi lastiği alacagım forumun kararı önemlidir benim için.

Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

kaçtan aldiniz tanesini Mert bey

4 tane 800 tl verdim Hasan bey. Fakat sibop +balans+ rot ayarı dahil.

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Bende geçen sene 8 ayda falan 195/50/15 lastiklerimi goodyear egp ile değiştirdim ve çokta memnunum özellikle kışın yağışlarda baya güven verici  :)

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

Ankara Sincandan conti cp 5 175*4 740 liraya aldım (195 65 15) Sibop, balans dahil. Lastik Oteli de hediye...

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

goodyear efficient grip performance 170 tl ebat 195 60 r15 için

continental conti premium contact 195 tl ebat 195 60 r15 için fiyatlar alındı lastikçim mevcut saolsun mümkün oldugunca uyguna getirir. sokme takma balans içinde fiyatı. 

Ankara Sincandan conti cp 5 175*4 740 liraya aldım (195 65 15) Sibop, balans dahil. Lastik Oteli de hediye...

Aldıgınız yer muhtemelen toptancısıda olabilir sincan çok uzak kalıyor bana.

Yorum bağlantısı
Fevzi Köse

goodyear efficient grip performance 170 tl ebat 195 60 r15 için

continental conti premium contact 195 tl ebat 195 60 r15 için fiyatlar alındı lastikçim mevcut saolsun mümkün oldugunca uyguna getirir. sokme takma balans içinde fiyatı.

Aldıgınız yer muhtemelen toptancısıda olabilir sincan çok uzak kalıyor bana.

Toptancı değil, Sincan merkezde. Güzel fiyat verdiğini düşünüyorum. Ama sizinki 60 15 fiyatı farklıdır...

Yorum bağlantısı
Ömer Budak

Ben de ikibuçuk hafta önce 215-50-17 ebat Continental Contisport Contact 5 aldım. İki haftalık izlenimim konfor arttı, viraj tutuşu ve kuru zemin frenaj çok iyi. Islak zeminde deneyimim olmadı henüz ancak önceki aracımda da 2010'da lastik alacağım zamanda çok araştırmış Conti almaya karar vermişken kurum şoförlerimizin tavsiye ettiği Goodyear bayisinden de fiyat almaya girince alıp çıkmıştım. Goodyear'da iyiydi ancak Conti içimde ukte olarak kalmıştı ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Ben de ikibuçuk hafta önce 215-50-17 ebat Continental Contisport Contact 5 aldım. İki haftalık izlenimim konfor arttı, viraj tutuşu ve kuru zemin frenaj çok iyi. Islak zeminde deneyimim olmadı henüz ancak önceki aracımda da 2010'da lastik alacağım zamanda çok araştırmış Conti almaya karar vermişken kurum şoförlerimizin tavsiye ettiği Goodyear bayisinden de fiyat almaya girince alıp çıkmıştım. Goodyear'da iyiydi ancak Conti içimde ukte olarak kalmıştı ;)

Ömer Bey hayırlı olsun. Ben de bunu beğeniyorum aslında, deneyimlerinizi bekleriz. 

Fiyat olarak ne kadar yazabilir misiniz?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Budak

Ömer Bey hayırlı olsun. Ben de bunu beğeniyorum aslında, deneyimlerinizi bekleriz. 

Fiyat olarak ne kadar yazabilir misiniz?

Teşekkür Fikret Bey, dediğim gibi uzun süre takip edip araştırdım, Kolayoto'dan n11 üzerinden aldım, banka bonusu ve çeklerle tanesi 335 TL'ye geldi : http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/237067-lastik-fiyatlar%C4%B1-ger%C3%A7ekle%C5%9Fen-al%C4%B1mlar-sekt%C3%B6rde-tek-bilgi-kayna%C4%9F%C4%B1/page-20#entry2941643

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Continental conti premium contact 5 almış bulunmaktayım. Verdiğiniz degerli bilgiler için teşekkür ederim. Konu kilitlenebilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Hayırlı olsun yaklaşık 4 yıldır mondeo ve c320 de (ikinci set takılı şu an) conti kullanıyoruz. 0 km de performansı ne ise 45.000 kmde de aynı.

Test birincisi pirelli p7 cinturato lar 12.000 kmde salmaya başlamıştı kendini.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...