İçeriğe Yönlendir

Japon Arabası Alsam Pişman Olurmuyum?

Bora Yetkin
Çözüme git Servet Aydın tarafından,

Recommended Posts

Servet Aydın

Motorlar aynı, yazılım dahi farklı reno nissan arasında. Daha detaylı incele hodja

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Motorlar aynı, yazılım dahi farklı reno nissan arasında. Daha detaylı incele hodja

Yazılım farklı tabi abi. İnceledim gördüm ben. Kaşkay almam ben gider transit alırım. Kaşkay ben kendim değilim başkasıyım der gibiydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kaşkay otomobil, duster arazi aracı. Altları bambaşka

biri barbunya diğeri biber lkonservesi ?

Yazılım farklı tabi abi. İnceledim gördüm ben. Kaşkay almam ben gider transit alırım. Kaşkay ben kendim değilim başkasıyım der gibiydi. 

kaşkay... otomotiv dersinde okutulacak kitap gibidir

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Dacia tek, kaşkay 7 kocalı hürmüz
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

İlk konu; nasıl yazılır ve nasıl telaffuz edilir.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Otv muafiyetiyle arac alsam , mercedes a180 cdi , a3 1.6tdi disinda araba bakmazdim sanırım. Bu araclara alternatif bmw 1.16D olabilirdi

Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

jetta elantra i30 golf hangi sınıf bakıyorsunuz tam bilmiyorum ama Süperb B8passat vs vs ve yeni tiguan bana göre bu araçların hepsi focustan daha güzel ve daha iyi özellikle şu sıralar yeni elantraların fiyatı çok çok ucuz bakmanızı tavsiye ederim

Elantra test surusu yaptim ve kalitesizlik hissi gitmiyor hyundai den bir turlu..

Otv muafiyetiyle arac alsam , mercedes a180 cdi , a3 1.6tdi disinda araba bakmazdim sanırım. Bu araclara alternatif bmw 1.16D olabilirdi

Ötv'siz de olsa butce bir yere kadar☺
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Geçen hafta sonu cx3 ile 500km den fazla yol yapma fırsatım oldu ciddi ciddi düşünülecek araba. 

Konfor ve doluluk ta bence üstüne yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Cx3 ün headup displayi nasil?

Gördügüm kadariyla hizi ve öndeki aracla olan mesafeyi göstermesi standart. Bir de yaya varsa onu gösteriyor sanirim. Bu da standart mi? baska neler var headup displayde?

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Geçen hafta sonu cx3 ile 500km den fazla yol yapma fırsatım oldu ciddi ciddi düşünülecek araba. 

Abi o kadar dolu arabada ışığa duyarli otomatik kararan ic dikiz aynasi yok bu caponlari anlamak cok

Zor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cx3 ün headup displayi nasil?

Gördügüm kadariyla hizi ve öndeki aracla olan mesafeyi göstermesi standart. Bir de yaya varsa onu gösteriyor sanirim. Bu da standart mi? baska neler var headup displayde?

Yaya modu yok. Acil uyarılar vs orada çıkıyor, alt göstergede ise ışıklı uyarılar var
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu fiyata cidden hayal gibi ama gerçek.

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Abi o kadar dolu arabada ışığa duyarli otomatik kararan ic dikiz aynasi yok bu caponlari anlamak cok

Zor

Bi eksiği de soför camı hariç diğerlerinde tek dokunuş özelliği yok.

Yorum bağlantısı
Misafir

benim de tercihim cx3 olur şu sıralar çıkan en mantıklı dizel otomatik 4x4 bol donanım oyuncak. kaliteli iç mekan. yakışıklı dış mekan

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Bi eksiği de soför camı hariç diğerlerinde tek dokunuş özelliği yok.

Bi eksiği de ön kol dayamanın olmaması..

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Bi eksiği de ön kol dayamanın olmaması..

Kol dayama en azından serviste satılıyor ama cam açma düğmelerine yapacak bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Şahsi görüşüm;

4x4 ihtiyacı ve aceleniz yoksa Mazda 3 dizel otomatiği beklemeniz yönünde Bora Bey. 

Cx-3 testlerinde genelde süspansiyonların gergin olmasından dolayısı ile konfor probleminden bahsediliyor.

Mazda 3 hem konforlu hem de focus ayarında dinamizm-yol tutuş yeteneğine sahip. Tasarım olarak bence Focus'tan güzel.

Dizel otomatiği de 2016'nın ikinci yarısında gelecek diye biliyorum. İstanbul'da iseniz (öyle gözüküyor profilinizde) zaten parça ve bayi problemi yaşamazsınız.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir

Dacia tek, kaşkay 7 kocalı hürmüz

Ne diyonuz bi anlasak. :unsure2:

C-max başkadır. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Bora Yetkin

Şahsi görüşüm;

4x4 ihtiyacı ve aceleniz yoksa Mazda 3 dizel otomatiği beklemeniz yönünde Bora Bey. 

Cx-3 testlerinde genelde süspansiyonların gergin olmasından dolayısı ile konfor probleminden bahsediliyor.

Mazda 3 hem konforlu hem de focus ayarında dinamizm-yol tutuş yeteneğine sahip. Tasarım olarak bence Focus'tan güzel.

Dizel otomatiği de 2016'nın ikinci yarısında gelecek diye biliyorum. İstanbul'da iseniz (öyle gözüküyor profilinizde) zaten parça ve bayi problemi yaşamazsınız.

Hakkınızda hayırlısı olsun.

Bekir bey merhaba;

Hem mazda 3 dizel otomatik hemde Honde civic sedan'ı beklicem sonr aklımda kalmasın.Tabi fiyat donanım vs de önemli.Mazda navigasyona bile para istiyor.Mazda bayisi dün haziran ayı gibi gelir dedi,Honda ise burnumun dibinde üretiliyor(Şekerpınar)ama kimseden bilgi alamadım yıl sonuna kalmaz umarım.

iyi günler..

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cx3 18inch lastik nedeniyle biraz sarsıcı kullanım sergiliyor. Yola zamk gibi yapışması bambaşka ama

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Kol dayama en azından serviste satılıyor ama cam açma düğmelerine yapacak bir şey yok.

Şimdi Bunda anahtarla camları açma kapamada yoktur :p

Yorum bağlantısı
Recep Batuhan Başar
(düzenlendi)

A180,CLA Varken o paralara neden böyle şeyler yaparsınız anlamam

Örnek;

MERCEDES A-180 CDI AMG 2.971+KDV İLE SİZDE MERCEDES SAHİBİ OLUN

İlan No: 256676788

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-mercedes-a-180-cdi-amg-2.971-pluskdv-ile-sizde-mercedes-sahibi-olun-256676788/detay

Sent from my iPhone using Tapatalk

tarihinde Recep Batuhan Başar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa AYSAN

Aklın yolu bir süper seçim hocam merso varken başkasına ne hacet.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

ne alırdım ben de çok zorlanırdım ama focusa 100 bin vermezdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...