İçeriğe Yönlendir

Flash Belleğe Yanlışlıkla Format Attım

Davut Turmuş

Recommended Posts

Davut Turmuş

arkadaşlar flash belleğimi pc ye taktığımda biçimlendirmeniz gerekiyor dedi dosya dizini bozuk yada okunamaz gibi bir uyarı veriyordu bende biçimlendirdim bi kaç tane program ile kurtarmayı denedim olmadı içindekiler mühim evraklar bilen varsa lütfen acil yardım talep ediyorum flaşa format attım öylece kaldım  :(

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Geçmiş olsun. Hemen her programı denemeyin verilerin üzerine yenilerini yazabilirler...

Birazdan yardım gelecektir diye tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Easeus datarecovery programı ile kurtarmıştım daha önce ;) Formattan sonra bir şey yazmadıysanız şansınız yüksek.

Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Easeus datarecovery programı ile kurtarmıştım daha önce ;) Formattan sonra bir şey yazmadıysanız şansınız yüksek.

hep kod istiyor satın almak lazım sanırım

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Davut Hocam,Recuva diye bir program var,onunla geri getirebilirsin ücretsiz..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Davut Turmuş

Davut Hocam,Recuva diye bir program var,onunla geri getirebilirsin ücretsiz..

hocam recuva ile deniyorum yapamadım bir türlü hep kod istiyor satın alın diyor vs vs bi ton evrak akıllı tahta dosyaları vs vs bittim ben :(

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

paralı program olmadan zor , bilgisayarcıya götürün 3-5 birşeyler verin geri getiriyorlar.

Yorum bağlantısı
Misafir

Benimde başıma geldi data recovery ile geri getirmiştim. Ama geçenlerde bir kez daha aynı hatayı yaptım ve bellek winlocker ile şifreliydi, günlerce uğraştım ama gitti :(

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Hocam onlarca site var bu programları crack ile bulabileceğiniz.Burada yazamıyorum şimdi ...

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

easy recovery gayet başarılıdır tavsiye edebilirim işini görecektir crack i de var kolay bulabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Programın ismini + crack yazın google a bulabilirsiniz gibi geliyor bana :)

Yorum bağlantısı
Misafir

kolay kullanım dersen recuva derim , flas disk'e şimdilik hiç birşey atma boş dursun ve kurtarma yaparken kurtardığın evraklarıda bilgisayara kaydet bazen kurtarma yaparken hatalı şekilde kurtarılan diske evrakı geri kaydetmeye çalışıyorlar oda kurtarmayı başarısız hale getiriyor.

easy recovery biraz kullanımı zor diye hatırlıyorum ama bizim gibi kullanıcılar için benim bildiğm kadarıyla en iyi program

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...