İçeriğe Yönlendir

Ka - İndiglo Gösterge Ve Saat

Musa Değerli

Recommended Posts

Hüseyin Akyol

Emeğin karşılığı güzel olmuş, güle güle iyi günlerde kullanın. Harika olmuş

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Valla dehşet ötesi olmuş..Herkes gibi benim de başım döndü.. :wub:

Ellerinize sağlık..Takipteyim.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
(düzenlendi)

Hocam üretin her marka model olur inşallah tabi ilk önce ford serilerinden olsun :) Mesela f1 focusa.

tarihinde Emre Demir 48 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Şentürk

Montajı kolay ve kullanışlı bir ürün.Tek problemi her gören KA sahibi selektör korna yapıp camı aç camı işareti yapıyor

Önümüzdeki aydan itibaren üretmeye başlıyorum bunu diğer markalardan çok talep var.

Güle güle kullanın. Fakat üretme kısmını anlayamadım.

Göstergeler tahmin ettiğim üzere ve üzerinde yazdığı gibi "Moman" üretimi. Polonyalı bir firma ve bir çok araç için indiglo kadran üretiyorlar. Linki de

http://moman.pl/eu/ford-ka-(1996---2006),137,112.html

İsteyen girsin ve kendi aracına göre kadran baksın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Elinize sağlık, sonuç çok iyi olmuş.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Göstergeler tahmin ettiğim üzere ve üzerinde yazdığı gibi "Moman" üretimi. Polonyalı bir firma ve bir çok araç için indiglo kadran üretiyorlar. Linki de

Eyvah o kadar saklamama rağmen yakayı ele vermişim :-) Üretmek kısmını anlamamak farklı,bunlar moman herkes girsin kendine gösterge baksın demek farklı şeyler.Anlamadığınız için detaya girmeyeceğim.
Yorum bağlantısı
Tahsin Erdoğan

İyi tespit, üzerinde marka olan bişeyi üretmek [emoji1]
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Bu göstergeler dehşet ötesi. Ben de mondeo için siparişimi vermiştim. Özel tasarım olduğu için bekliyorum hala gelmesini.

Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu göstergeler dehşet ötesi. Ben de mondeo için siparişimi vermiştim. Özel tasarım olduğu için bekliyorum hala gelmesini.

Güle güle kullanın...

Özel derken 2007 olanlar sanırım
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Özel derken 2007 olanlar sanırım

Hem 2007 hem de şahsa münhasır. 2006 ile karışmasın diye tembihledim sıkı sıkı. Ondan bekliyorum hala...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Güle güle kullanın...

Sağolun.Malesef Sadece StreetKa lara configurator seçeneği koymuş.Ka lar için beğenmesem de bu seçenek vardı.Malzemeye bakarken ne kullanmış diye kendim yapmaya karar verdim.Bunu da öylesine bağladım tasarımları uyduruk olmuş Ka için

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

bu şekilde birşey yapıyorum

Çok şık ve güzel bize de yapsanız[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Işık olayını nasıl çözeceksiniz?

Aynı soft ışığı kullanacağım fakat araya dimmer koyup gerektiği kadar açacağım ışığı Moman bunu koymamış mesela 

Çok şık ve güzel bize de yapsanız[emoji7] [emoji7] [emoji7] [emoji7]

Ana şekil bu fakat hergün bir yerini değiştiriyorum.Nihayi şeklini alana kadar değişecek bayağı :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

1b6239c4e09b32a8883e62f517cbfd86.jpg bu şekilde birşey yapıyorum

Lütfen bir an önce seri üretime geçin.  :biggrin:  İlk müşterisi benim. :dribble:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Lütfen bir an önce seri üretime geçin. [emoji3] İlk müşterisi benim. :dribble:

Vaay :) iyi yere dükkan açmışım :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Münir Nurettin Taşova

Vaay :) iyi yere dükkan açmışım :)

Siz dükkanı açın yeri mühim değil, ürün çeşidi artarsa onlarca talep olacağına eminim. :)  İğneleri de unutmayın lütfen yapılmışken.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Siz dükkanı açın yeri mühim değil, ürün çeşidi artarsa onlarca talep olacağına eminim. :) İğneleri de unutmayın lütfen yapılmışken.

Benim kendime yapacağımda iğnelerin önünde kapı uyarı ışığı olacak şekilde tasarladım meekezdeki Ka nın kapılardan açık olan yanacak :)O yüzden iğne yerleri görünmüyor :)

Benim kendime yapacağımda iğnelerin önünde kapı uyarı ışığı olacak şekilde tasarladım meekezdeki Ka nın kapılardan açık olan yanacak :)O yüzden iğne yerleri görünmüyor :)

Ayrıca şaka bir yana seri üretim filan değil 3-5 tane eğlencelik üreticem.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...