İçeriğe Yönlendir

Dört Çeker Kervanına Beni De Aldılar

Mehmet Ali Karakaya

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Yiğidim benim kamçılaaa[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Senin kamçıya ihtiyacın yok :)

her açıdan çok yakıyor ;)

Yakacak ki gidecek :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

03b69a5ce10d478acfc56dd5abe1b9e2.jpg

İnsan yoluna geri dönerken objektif e yakalanmışız [emoji1]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Artizzz.

Kardeşim kırmızı ışıkta kafa tuttu bana :)  Arabayı büyük görünce gitmez sandı herhalde.

Gerçi onun araba da hiç gitmiyor :D  2007 cordoba dizel, dikiz aynasında küçücük kaldı :D  

Yorum bağlantısı
Misafir

Kardeşim kırmızı ışıkta kafa tuttu bana :) Arabayı büyük görünce gitmez sandı herhalde.

Gerçi onun araba da hiç gitmiyor :D 2007 cordoba dizel, dikiz aynasında küçücük kaldı :D

Taklitçi zihniyet[emoji14] [emoji8]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Taklitçi zihniyet[emoji14] [emoji8]

Abi normal arabada yol güzel olsun, sıcak asfalt olsun diye düşünürken, bunda bi toprak yol olsa da çıksam, yok şurdan bi insem vs.

duygular ile yolda gidiyorum :D Gözüm yoldan çok sağda solda, o üstteki fotoğrafta kardeşimgille pikniğe giderken bi baktım kendimi yolun dışında bulmuşum :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Sevgili arabamı Ankara'ya bakıma gönderdim.

Tüm bakımları, ön düzen, yürür vs kontrol edilecek, ufak tefek elektrik işleri yapılacak,

mekanik ve görsel ne gerekiyorsa yapılacak :)

Özledim :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Evet arkadaşlar 5 gün aradan sonra hafta sonu arabama kavuştum [emoji1]

Beklediğime değdi doğrusu.

Mekanik olarak: motor yağı değişti, hava, yağ, polen filtresi değişti, rot başları değişti, rot ayarları yapıldı, lpg filtre değişimi ve ayarı yapıldı. Görsel olarak yıpranan ön koltuk döşemeleri yenilendi, tamamına bakım yapıldı, kapı döşemeleri dahi [emoji1]

3a11788ca900ceeadbad0c465f0f5070.jpg

f1e92422799dba14e622728f240ae349.jpg

f16114cb4897b122c6161f3921a84e06.jpg

4d82555ee3e0f53c192e0746661c842e.jpg

63c6ef51c383d1458810d96419f0af91.jpg

Son olarak pasta cila yapıldı, hava yağışlı maalesef foto yok, ama arabada saç taramak serbest [emoji1]

Tüm bu yapılanlarda 7/24 destek veren Erol abime teşekkürler, (hiçbir arabama bu kadar para harcamadım abi, sayende [emoji1])

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 9
Yorum bağlantısı

Evet arkadaşlar 5 gün aradan sonra hafta sonu arabama kavuştum [emoji1]

Beklediğime değdi doğrusu.

Mekanik olarak: motor yağı değişti, hava, yağ, polen filtresi değişti, rot başları değişti, rot ayarları yapıldı, lpg filtre değişimi ve ayarı yapıldı. Görsel olarak yıpranan ön koltuk döşemeleri yenilendi, tamamına bakım yapıldı, kapı döşemeleri dahi [emoji1]

Son olarak pasta cila yapıldı, hava yağışlı maalesef foto yok, ama arabada saç taramak serbest [emoji1]

Tüm bu yapılanlarda 7/24 destek veren Erol abime teşekkürler, (hiçbir arabama bu kadar para harcamadım abi, sayende [emoji1])

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayırlı olsun kardeşim.Döşemeler beklediğimden iyi olmuş mat olması daha iyi olmuş.cam filmi nide bugün yaptırdınmı tamam....işimiz bitiyor .

Bakarsan Bağ bakmazsan dağ olur.

Toto bikere değdimi yüksek arabaya dahada otomobile binemezsin.Offroad nezaman yapıyoz.sen kıyıp su birikintisinede giremezsin şimdi la..

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Tekrar hayırlı olsun, yapılan bakım iyi olmuş. Bakımlar nerede yapıldı?

Ön koltuk döşemeleri nerede yenilendi hocam, bir de fiyat bilgisi verebilir misin?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi normal arabada yol güzel olsun, sıcak asfalt olsun diye düşünürken, bunda bi toprak yol olsa da çıksam, yok şurdan bi insem vs.

duygular ile yolda gidiyorum :D Gözüm yoldan çok sağda solda, o üstteki fotoğrafta kardeşimgille pikniğe giderken bi baktım kendimi yolun dışında bulmuşum :D

Bu sözler sanki Malatya tarafından geliyormuş gibi hissettim. Dejavu [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu sözler sanki Malatya tarafından geliyormuş gibi hissettim. Dejavu [emoji23][emoji23]

Buyur la spartaküsss nedir?[emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Hayırlı olsun kardeşim.Döşemeler beklediğimden iyi olmuş mat olması daha iyi olmuş.cam filmi nide bugün yaptırdınmı tamam....işimiz bitiyor .

Bakarsan Bağ bakmazsan dağ olur.

Toto bikere değdimi yüksek arabaya dahada otomobile binemezsin.Offroad nezaman yapıyoz.sen kıyıp su birikintisinede giremezsin şimdi la..

Abi mat olması güzel oldu bence de, çok kayıyordu eski hali. Pikniğe giderim offroad yapmam, kıyamam. :nazar:

Tekrar hayırlı olsun, yapılan bakım iyi olmuş. Bakımlar nerede yapıldı?

Ön koltuk döşemeleri nerede yenilendi hocam, bir de fiyat bilgisi verebilir misin?

Bakımları Ostim de abimin servisi yaptı, pasta cila dahil, Mercedes'e özel bir yer değil, ama işlerinde iyiler.

Koltuklar Döşemeci İlker Bey'in yönlendirmesi ile Şaşmazda Serbay Döşeme diye bir yerde yapıldı.

Fiyat değişken hocam, değişen parçalara göre hesaplanıyor, orijinal Mercedes derisi ile değişti.

Bir kaç yer araştırdık, oturma yerindeki delikli deri çoğu yerde orijinal yoktu, bu arkadaşta vardı.

Koltukların durumuna göre, tamir, tüm koltuklar ve kapı kolları dahil boyama 2000 gibi fiyatlar çıkıyor.

Araba da 2 gün orda kalıyor ;)

Mehmet Hocam, gerçekten o şekilde hissettiriyor araba, insanın içine Erol Eser kaçıyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Arabaya yapılan bakımlar ve takılan orijinal filtreler neticesinde yakıt biraz düştü gözünüz aydın :D

Tabi bu benim de otomatik vitese biraz alışmam sonucu ortaya çıktı.

Dikkatli kullanımda şehir dışı 14 litre, şehir içi 22 litre :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Arabaya yapılan bakımlar ve takılan orijinal filtreler neticesinde yakıt biraz düştü gözünüz aydın :D

Tabi bu benim de otomatik vitese biraz alışmam sonucu ortaya çıktı.

Dikkatli kullanımda şehir dışı 14 litre, şehir içi 22 litre :p

Hehe zorlaki üstte para versin araba sana[emoji382]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Eskiyen cam filmleri 3m ile yenilendi, işe geç kaldım diye foto çekemedim, zaten araba da pis :biggrin:

Yorum bağlantısı

Eskiyen cam filmleri 3m ile yenilendi, işe geç kaldım diye foto çekemedim, zaten araba da pis :biggrin:

Resimsiz olmazzz[emoji382]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Resimsiz olmazzz[emoji382]

Abi havalar kötü araba pis, gerçi normal araba gibi değil, çamur, toz yakışıyor :biggrin:  

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ali Karakaya

5 saatlik yıkama sonrası, çok detaya giremedim [emoji1]

e1c66036f37d0033a85505aca73800f5.jpg

337943da653837d80239bd5265c9ecff.jpg

49527d22267f6626c4fef70d2df7c908.jpg

b748de125c5e48155a6f2d267ae9fa02.jpg

5c5b359427214ef751ae69c9f07d40d5.jpg

• Beğen 6
Yorum bağlantısı

Abinden Aldığım istihbarata göre yenge parkedemiyormuş bu kamyonu senin heçbek otomatik arabaya ihtiyacın varmış.sana heçbek araba bulalım bunu bana getir olurmu (ciddiyim).

Halaoğlu istiyor böyle bişey

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abinden Aldığım istihbarata göre yenge parkedemiyormuş bu kamyonu senin heçbek otomatik arabaya ihtiyacın varmış.sana heçbek araba bulalım bunu bana getir olurmu (ciddiyim).

3.2 den aşşağısı kesmez artık C320 verelim, bizim hanım sıkıntı yaşamıyor şehir içinde (ciddiyim) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Olur gel al, Merso ayağa gitmez [emoji1]

3.2 den aşşağısı kesmez artık C320 verelim, bizim hanım sıkıntı yaşamıyor şehir içinde (ciddiyim) :)

Furkan hocam doğru söylüyorsun büyük motorun zevki başka, hele mercedes, toto koltuğu gördü bir kere [emoji1] takas edelim gel [emoji2]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

bagaj örtüsü sanki ters serilmiş (ciddiyim)  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

bagaj örtüsü sanki ters serilmiş (ciddiyim)  :)

Cidden öyle olmuş, demek ki neymiş, o kadar uzun süre araba yıkanmazmış :)

Yorgunluktan feleğim şaşmış :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...