İçeriğe Yönlendir

Araç Kasko Ve Sigortası Hakkında

Sinan Tatar

Recommended Posts

Sinan Tatar

Arkadaşlar aracımın kasko ve sigortasının süresi bitiyor sigortacım la konuştum en uygun fiyat karayollar ı zorunluluk sigortası 632TL AXA sigorta aracımın kaskosu ise sompo japan sigorta 692TL toplamda 1324 TL tutuyor.Bende televizyonda generali sigortanın reklamını gördüm ve görüştüm.Karayolları zorunluluk sigortasını 489TL ye kasko yu ise 593TL toplamda 1082TL ye yapıyorlar.Sorum Generali sigortayı daha önce hiç kullanmadığım için hasar durumunda ne kadar fayda sağlar.Yaptıranlar memnun mu,tavsiye eder misiniz?.Şimdiden teşekkür ederim  

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Şimdiye kadar en uygun fiyatları Güneş Sigorta dan almıştım. Generali konusunda güzel yorumlar gelecektir.konuyu takip ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Güler

Sigortam net ile de görüş derim, baya ilgililer onlar da uygun fiyat veriyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Lütfi Şahin

Güneş sigortadan uzak durun derim

3 yildan beri Gunes' in kaskosunu kullanıyorum en uygun fiyati onlar vermisti. Hala devam ediyorum. Ben herhangi bir sorun yasamadim. Hatta gecen sene arkadan carptilar. Parca icin bir hafta serviste kalacakti arac. Kaskom araci servise biraktigimin aksamina ikame araci evime getirdi getirmeden once de ayni segmentte hangi araci istedigimi sordular fiestadan poloya peugeottan renault'a kadar genis yelpaze imkani sundular. Sahsen memnunun.

Generali sigortayi bende takipteyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Net olaylarda şirketlerin hiç biri sorun çıkaramaz.

En fazla geç ödeme yapar.

Kaliteli şirket muallak hasarlarda ön plana çıkar.

Kötü şirket muallak hasarı red eder geçer. Mahkemen üç yıl sürer..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Sigorta karşı tarafı,

Kasko sizi bağlar...

Sigortadan ziyada kasko firması daha önemlidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafik sigortası sizin kefilinizdir.

Kefiliniz işinizi düzgün yapmaz ise, muhatap sigortalıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bilgiye ulaşmak artık o kadar kolay ki :)

Hasardan kastı.. Sigorta şirketinin hasar servisi :)

24a050004af116e54c054e6105806d42.jpg

5efcf242d233ef424605d0b817cfad4a.jpg

Bu da başka bir popüler şirket.

Adam 11 şubattan beri hasarına onay alamıyor.

5f7ce79f81be4afcdadd002cb46a5666.jpg

3330cc9ff44e54779afc16a89a7734ed.jpg

c641ef3c8e94150e90853302a31ec730.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sefacan Kamit

3 yildan beri Gunes' in kaskosunu kullanıyorum en uygun fiyati onlar vermisti. Hala devam ediyorum. Ben herhangi bir sorun yasamadim. Hatta gecen sene arkadan carptilar. Parca icin bir hafta serviste kalacakti arac. Kaskom araci servise biraktigimin aksamina ikame araci evime getirdi getirmeden once de ayni segmentte hangi araci istedigimi sordular fiestadan poloya peugeottan renault'a kadar genis yelpaze imkani sundular. Sahsen memnunun.

Generali sigortayi bende takipteyim.

Kaskoda en uygun banada güneşten çıktı. Başıma gelenlerden sonra bedava verseler yaptırmam. Perte çıkan aracım için günde 3 kere arıyordum. Kimsenin birbirinden haberi yok. Dosya sorumlusunun numarası yanlış, hoş ulaşsanızda bir şey değişmez -o zaman şikayet edin yaa havasında bir çalışma zihniyetleri var. 3 günde ataşehirden şişliye ulaşmayan kargo, kaybolan evrak. Süreç ağır, çalışanlar sorumsuz. Benden sonra kaza yapanlar ödemeyi alırken ben hala onay bekliyordum. Herkesin kendi tercihi sonuçta bedavaya yapılmıyor kasko. Kimsenin babasının şirketide değil. Başıma gelenlerden sonra asla tavsiye etmem. Bu konudan şikayetçi bir çok insan var.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Gecen gun bizim sirketin hasar ile ilgili toplantisindaydim. Hasar odemelerini daha da hizlandirmak icin yeni projeler icin harcanan mesai ve emegi tekrar gordum ve bu gelistirmelerin prime duyarli bir piyasada yapiliyor olmasi nedeni ile dogru sirkette calisiyor olmaktan birkez daha memnuniyet duydum.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Gecen gun bizim sirketin hasar ile ilgili toplantisindaydim. Hasar odemelerini daha da hizlandirmak icin yeni projeler icin harcanan mesai ve emegi tekrar gordum ve bu gelistirmelerin prime duyarli bir piyasada yapiliyor olmasi nedeni ile dogru sirkette calisiyor olmaktan birkez daha memnuniyet duydum.

Saygilarimla.

Şirketiniz ismini alabilir miyiz Evren Bey en azından müşteri için kafa yoran şirketlerle çalışalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Benim ZTS 405 TL olmuş. %½^$^#@æ߀£6½**}* Yaptırmasam mı? :crazy: Bu kadar olur mu be? Ooo haa! 600 küsur da kasko. 1000 küsur...  :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şirketiniz ismini alabilir miyiz Evren Bey en azından müşteri için kafa yoran şirketlerle çalışalım :)

Aynı şirketteyiz.. Allianz

Ben acenteyim, Evren Bey Ankara Bölge müdürlüğünde.

Benim ZTS 405 TL olmuş. %½^$^#@æ߀£6½**}* Yaptırmasam mı? :crazy: Bu kadar olur mu be? Ooo haa! 600 küsur da kasko. 1000 küsur...  :angry:

Bedava...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgen Acar

Aynı şirketteyiz.. Allianz

Ben acenteyim, Evren Bey Ankara Bölge müdürlüğünde.

Teşekkür ederim abi,mayısta kasko ve sigorta zamanı şimdilik aksigortadayım bir de onu deneriz :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Erden
(düzenlendi)

aynı durumu birkaç gün önce bende yaşadım. generaliden trafik teklifi aldım,en uygunuydu 636 tl. kasko içinde 780 tl. verdiler. kasko yaptırmak istemiyordum ama araç sıfır olunca hanım baskı yaptı, arkadaşım olan sigortacıda kaskoyu doğa sigortadan 700 tl 8 taksit yaptım. söylediğine göre hasar parasını en hızlı veren 2,şirket doğa sigorta imiş. trafiği genaraliden yaptım. her halükarda aracınızın başına bir iş gelirse paranız kalmaz. marka şirketlere göre belki biraz daha öteler, sonuçta hepsi sigortacılık sistemine kayıtlı firmalar.

tarihinde Serkan Erden tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Adem SANMA
(düzenlendi)

Firma önemli değil ucuzdan trafik sigortası poliçesi kesicek firma lazım :) 1300tl fiyatmi olur yahu :)

tarihinde Adem SANMA tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...