İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Haşmet Güngör

Lokanta aç diyecem Okan ama sermayeyi tez tüketirsin. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hayır hayır 11 yıllık macare sona erdi kardeşim istifa ettim. :D

Hayır abi.istifa ettim 11 yıl hizmet verdim kuruluşun son 2 yılı sancılı süreçti artık son damla olan olaylar oldu işi bıraktım.tabi uç nokta bir personel olunca biraz işler karıştı burada ayın sonuna kadar rica ettiler işleri toparlamam ve yönettim projeleri sonlandırmam için onları ayarlıyorum. ;)

Son zamanlarda geç saatlere kadar mesai yapmandan belliydi zaten abi hayirlisi olsun [emoji1]
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Lokanta aç diyecem Okan ama sermayeyi tez tüketirsin. :biggrin:

:D  :D  Abi batarım huhaaa. ALLAH'In izniyle formdan Değerli kardeşimin yanında iş başı yapacam inşallah 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İşi bırakmam sebebiyle ortalık toz duman sürekli bir aksiyon yaşıyorum şuan ama umrumdamı değil. değer vermeyene değer vermiceksin demişler dimi ama :D

Kardeşim hakkında hayırlısı olsun,zor süreci biran önce atlatırsın inşallah.

Suikast yapmışsınız.fotoşlamışsınız.forumda konjeltörel yapılanmalar var.[emoji23]

Bari burada sıkma [emoji23]

Yorum bağlantısı

Dark dark[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Silah ve silahlanmaya karşıyız.

(Darp ta olabülür)

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

:D:D Abi batarım huhaaa. ALLAH'In izniyle formdan Değerli kardeşimin yanında iş başı yapacam inşallah

Hakkiniz da hayirlisi olsun .ben de kendime patron arayacam galiba yada kendimin patronu olacam yakinda hayirlisi[emoji17]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Gardaşım benim ALLAH razı olsun inşallah

Hakkiniz da hayirlisi olsun .ben de kendime patron arayacam galiba yada kendimin patronu olacam yakinda hayirlisi[emoji17]

İnşallah hakkınızda yani hakkımızda hayırlısı olur. :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Okan abi tazminat alaydın bari

E işte onun için ortalık karıştıya  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Ukranya Lviv biletimizi aldık 4 gün ukranyadayım. Ayın 24 uçuyorum Lviv e[emoji48]

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

9aadaf95a4ea15b854dd871f276fc0b4.jpg

Türk basketbol tarihinin en büyük maçlarından bir tanesi gurur duyuyoruz FENERBAHÇE :)

An itibariyle NTVSPOR da Real Madrid Fenerbahçe karşısında eziliyor hemde ne biçim [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

İşi bırakmam sebebiyle ortalık toz duman sürekli bir aksiyon yaşıyorum şuan ama umrumdamı değil. değer vermeyene değer vermiceksin demişler dimi ama  :D

Hakkında hayırlısı olsun okan abi.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Hakkında hayırlısı olsun okan abi.

ALLAH razı olsun kardeşim benim

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Herkes keyfinde maşallah.Bende ufaklığın gazını almakla meşgulüm. :baby:  :baby: 1 haftadır akşam 6 gece 2:30 a kadar aralıksız ağlıyor. :yildizlar: Arada sadece 15 er dakika mola veriyor.O da en fazla 3 kez..Sabah işyerinde zombi gibi geziyorum :elveda:

Yorum bağlantısı

Gecenin üçünde normal.darp yazmadığıma dua et[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Hem darp hemde elle sapliyormus hemşir misin abi sen sürekli elinde enjektör ile [emoji382] [emoji382] [emoji23] [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı

Hem darp hemde elle sapliyormus hemşir misin abi sen sürekli elinde enjektör ile [emoji382] [emoji382] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Nam-ı diğer İnneci [emoji23]

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Herkes keyfinde maşallah.Bende ufaklığın gazını almakla meşgulüm.    1 haftadır akşam 6 gece 2:30 a kadar aralıksız ağlıyor.  Arada sadece 15 er dakika mola veriyor.O da en fazla 3 kez..Sabah işyerinde zombi gibi geziyorum

:D  :D  daha başlardasın Gardaş daha ne zombi gezecen bilinmi sen . :D  bu arada gaz için eczanelerden bebekler için çay var çok işe yarıyor demedi deme .ve yengem yedine içitine dikkat etsin öle gaz yapıcı şeyler yemesin bebişi birebir etkileniyor. :nazar:  :nazar:

Nam-ı diğer İnneci [emoji23]

aboooo

Yorum bağlantısı

Şileye gidiyorum [emoji1]

Kısmetse Pazar sabahı oradayım. Bekle beni de..  ;) Yemek borcunu unutmadım..  ;) Aradan çıkartmış olursun.  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı

Kısmetse Pazar sabahı oradayım. Bekle beni de.. ;) Yemek borcunu unutmadım.. ;) Aradan çıkartmış olursun. :D:D:D

Oo süpermiş abi. Haberleşelim gelince. Mesaide olmazsam yemek işi zevkle tabi ki de [emoji23]
Yorum bağlantısı

Oo süpermiş abi. Haberleşelim gelince. Mesaide olmazsam yemek işi zevkle tabi ki de [emoji23]

Şile den bahsediyorum Eren.. :elisopali: Ne mesaisi yapcan Şile de?  :D

Yorum bağlantısı

Şile den bahsediyorum Eren.. :elisopali: Ne mesaisi yapcan Şile de? :D

Abi şileye gezmeye gitmiyoruz ki biz [emoji16] karadenizi bombalamaya gidiyoruz. :)
Yorum bağlantısı

Abi şileye gezmeye gitmiyoruz ki biz [emoji16] karadenizi bombalamaya gidiyoruz. :)

:D Kuzey Deniz Komtanlığına selamımı ilet.. 120 günüm geçti Kuzey Deniz de..  :biggrin: Kolay gelsin, hayırlı görevler.  :good1: Ararım zaman bulursam.  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...