İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Adnan Çakır
(düzenlendi)

G3 telefonda fener yok [emoji33] muş fener uygulaması indirdim [emoji106]

tarihinde Adnan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Maldivler galiba. [emoji1]

Aynen, Maldivler [emoji23]

Singapur?

Malezya [emoji16]

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

An itibarı ile 1 hafta bekarim. [emoji48]

Nerden başlasam, nasıl degerlendirsem diye düşünüyorum. Altın değerinde bi hafta. [emoji39]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

An itibarı ile 1 hafta bekarim. [emoji48]

Nerden başlasam, nasıl degerlendirsem diye düşünüyorum. Altın değerinde bi hafta. [emoji39]

Eşininde haberi varmı Erdal bu düsüncelerinden :)
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Eşininde haberi varmı Erdal bu düsüncelerinden :)

Sıkıntı cikartacagini bildiğim için henüz söylemedim abi, söylemeye de niyetim yok. [emoji39]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sıkıntı cikartacagini bildiğim için henüz söylemedim abi, söylemeye de niyetim yok. [emoji39]

Tamam o zaman akşama Sortie de yer ayırtıyorum gideriz :)
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Her türlü abi.[emoji4]

Sabahlar olmasın[emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Bekleyin ben de yetisecegim:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bekleyin ben de yetisecegim:)

Cuma akşamı da ordayız biz cuppa cuppa cuppa cuppaa  :dance3:  :dance3: direkt Atatürk havalimanında in sen ucaktan  :)

Her türlü abi.[emoji4]

Sabahlar olmasın[emoji2]

Bak sen kulüp üyesi değilsin mesaj düzenleme yetkin yok yazdıkların aynen kalıyor hatırlatırım  :D

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Cuma akşamı da ordayız biz cuppa cuppa cuppa cuppaa :dance3::dance3: direkt Atatürk havalimanında in sen ucaktan :)

Bak sen kulüp üyesi değilsin mesaj düzenleme yetkin yok yazdıkların aynen kalıyor hatırlatırım :D

Ama sen şimdi niye beni ezikledin ki. Kaç para bu kulüp üyeliği, nereye başvurup ne evragi dolduruyoruz. Ayrıca yönetimde de tanıdıklarım var, sıkıntı olacak bi durum olursa rica ederim silinir mesajlarim. Sen mekandan haber ver abi bakarsın başka kulüplere üye oluruz.[emoji2]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ama sen şimdi niye beni ezikledin ki. Kaç para bu kulüp üyeliği, nereye başvurup ne evragi dolduruyoruz. Ayrıca yönetimde de tanıdıklarım var, sıkıntı olacak bi durum olursa rica ederim silinir mesajlarim. Sen mekandan haber ver abi bakarsın başka kulüplere üye oluruz.[emoji2]

Ateşle oynuyorsun Erdaaal ateşlee  :seytan:  :seytan:  :D

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Akıllı akıllı ders işliyoruz [emoji2] [emoji106]

885f9fd24d021197c47120edef39d99d.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Cuma akşamı da ordayız biz cuppa cuppa cuppa cuppaa :dance3::dance3: direkt Atatürk havalimanında in sen ucaktan :)

Bak sen kulüp üyesi değilsin mesaj düzenleme yetkin yok yazdıkların aynen kalıyor hatırlatırım :D

Anlastik, yine o gicik kuryeyle gelcen di mi almaya [emoji57]

Yorum bağlantısı

Böyle giderse sen kuryeye daha çook talim edersin  :seytan:  :seytan: ötekini iki harfliyi unut sen 

Yorum bağlantısı

Böyle şeyler için biz varız [emoji41] Ödemeyi peşin alıyoruz ama [emoji23]

Rahat olun ÖM atıyorum hemen [emoji3]

Ne oluyor burada ? Ne yapıyorsunuz siz bakim :)

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Ne olacak abi işte şansını zorluyo ismi lazım değil birisi  :seytan:

Abi çocuk daha yeni araba aldı belki eli sıkışıktır  ödemesinde biraz esneklik sağlasan taksit falan yapsan   :D

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Örneğin klup üyeliği için benim yaşım tutmuyor.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Örneğin klup üyeliği için benim yaşım tutmuyor.

Abi merak etme yaşı tecrübeli olanlardan 50 katı üyelik ücreti alıyorlar. :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Otobüs bileti aldım akşama yolculuk, sonrası sürpriz detaylar için bekleyin:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Rahat olun ÖM atıyorum hemen [emoji3]

Ne olacak abi işte şansını zorluyo ismi lazım değil birisi :seytan:

Abi çocuk daha yeni araba aldı belki eli sıkışıktır ödemesinde biraz esneklik sağlasan taksit falan yapsan :D

Vay be, iyi ki biseye heves ettik hevesimi kursağımda bıraktın abi. Bak yönetimden de onay gelmişti hazır. Halbuki ne midnight hayalleri kurmuştum.[emoji4]

Artık ben de arkadaşlarla okey, batak, pis yedili yapayım bari kıraathanede, sonra da bi kokoreç gömüp dönerim eve. Senin de bu iyiliğini unutmam.[emoji4]

Yorum bağlantısı

Vay be, iyi ki biseye heves ettik hevesimi kursağımda bıraktın abi. Bak yönetimden de onay gelmişti hazır. Halbuki ne midnight hayalleri kurmuştum.[emoji4]

Artık ben de arkadaşlarla okey, batak, pis yedili yapayım bari kıraathanede, sonra da bi kokoreç gömüp dönerim eve. Senin de bu iyiliğini unutmam.[emoji4]

Valla Erdalım bana göre hava hoş bekar adamım ben sonra abi yaktın beni falan deme diye soyledim[emoji1] [emoji1]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...