İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Batuhan Yüksel

Dostlar merhabalar yarım saat önce aracımı çekdiler dişçiye gidip gelene kadar fakat şöyle birşey oldu çekilen otoparka gittim 90 lira yazıyor fiş kesmişler 2lira daha aldılar 92 lira dedi sordum ceza kesdilermi diye ceza yok dedi ? Anlıyamadım nasıl bir sistem ceza yazdılarda otoparkdakilerin mi haberi yokdu ? Bilen dostlar varsa cevaplarsa çok sevinirim. Yemin ediyorum İstanbulda bedava bir yere çekiyorsan ya arabanın başında bekliycen yada yakınında 2 dakka 2 resmen götürmüşler  :D  :D  :D  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Dostlar merhabalar yarım saat önce aracımı çekdiler dişçiye gidip gelene kadar fakat şöyle birşey oldu çekilen otoparka gittim 90 lira yazıyor fiş kesmişler 2lira daha aldılar 92 lira dedi sordum ceza kesdilermi diye ceza yok dedi ? Anlıyamadım nasıl bir sistem ceza yazdılarda otoparkdakilerin mi haberi yokdu ? Bilen dostlar varsa cevaplarsa çok sevinirim. Yemin ediyorum İstanbulda bedava bir yere çekiyorsan ya arabanın başında bekliycen yada yakınında 2 dakka 2 resmen götürmüşler  :D  :D  :D  :D

Geçmiş olsun .92 TL çekici ve otopark parası .Ayriyeten hatalı park için yanlış hatırlamıyorsam 89 TL bir ceza daha gelecek size e-devleten takip edebilirsiniz.

Aynı halt başıma geldi de oradan biliyorum.  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Geçmiş olsun .92 TL çekici ve otopark parası .Ayriyeten hatalı park için yanlış hatırlamıyorsam 89 TL bir ceza daha gelecek size e-devleten takip edebilirsiniz.

Aynı halt başıma geldi de oradan biliyorum.  :D  :D

Otoparkdakilere sordum ceza yok dedi gerekçe geçiş yoluna park etmişim diye ama inşallah bir daha ceza çıkmaz valla 

Yorum bağlantısı

Tamam güzel ama genede orjinal renk leri görmek isteriz. [emoji5]

Sen bırak orjinal renkleri, noldu benim saç işi :D

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

An itibariyle Siirtteyim. Bir arkadaşı alıp dönecektik ama uçuş iptal oldu.

Eve gidememek bür yana, hanımdan da azar yiyeceğim. E o zaman yarın sabah büryan yiyeyim. (Hunili adam smileyi)

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

An itibariyle Siirtteyim. Bir arkadaşı alıp dönecektik ama uçuş iptal oldu.

Eve gidememek bür yana, hanımdan da azar yiyeceğim. E o zaman yarın sabah büryan yiyeyim. (Hunili adam smileyi)

Bol bol ye Emre, bu fırsat bi daha ele geçmeyebilir. Resim çekmeyi de unutma . :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Beddua edicem sana artık yiter yaf heryerde bi resim çiçek böcek çek bunları ekleme [emoji19]

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

forum kurallarının suyunu akıtmaktan ceza olarak kargo için adres yazmalı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

An itibariyle otopsideyim arkideşler... :bravo:

ben de benzer bir iş yapıyorum şu an. mutsuzum.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Şu aletten 2 adet mevcut Bizde, 2 yıl sonunda kullanmaya karar verdiler ve atıl duran aleti kullanalım diyorlar. Çalışmadığına ve çalışsada bir halta yaramayacağına ikna etmeye çalışacak mail yazıyorum :)

1-5-1.png

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

En az dağ tepe 30 km yürüdüm canım çıkmış dinlenmeye çalışıyorum [emoji99]

tarihinde Yasin Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

3ea23400a6e4ab98a3d7cba6d061b5b2.jpg

Bugün sanayide bi ford gördüm arkasına bakamadım yeni rangermi bu acaba. Çok yakışıklı bişeymiş ya.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bol bol ye Emre, bu fırsat bi daha ele geçmeyebilir. Resim çekmeyi de unutma . :mangal:

Valla abi akşam güzel bir şeyler yedik ama adetim değil fotoğraf çekmeyi unuttum :)

Fakat 10 gun sonra goreve geliyorum kısmetse. O zaman yerim içerim paylasirim inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Otopsinin kralını yapmışsın.  :D

En az dağ tepe 30 km yürüdüm canım çıkmış dinlenmeye çalışıyorum [emoji99]

Kanıtı var mı? İnanmam 30 km yürüdüğüne. :p Keklik isterük. ;)  :D  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...