İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

İsmail Avcı

Kışlık moda bürünüyorum

Ben daha kisa kollu geziyorum [emoji50] [emoji50]

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Ben daha kisa kollu geziyorum [emoji50] [emoji50]

Bende Balıkesirdeyim ama artık yazlıklar eskimesin diye kışlıkları taktım...
Yorum bağlantısı

Çalışırken bir yandan da Harun Kolçak 25.yıl albümü çıkarmış onu dinliyorum, son zamanlardaki rezil ötesi sözlere sahip pop şarkılarından sonra ilaç gibi geldi kulaklarımın pası silindi

Yorum bağlantısı

Çalışırken bir yandan da Harun Kolçak 25.yıl albümü çıkarmış onu dinliyorum, son zamanlardaki rezil ötesi sözlere sahip pop şarkılarından sonra ilaç gibi geldi kulaklarımın pası silindi

...

Kulakların neden paslandı? Havuz suyu kalmıştır..   :D  :p

Yorum bağlantısı

Kulakların neden paslandı? Havuz suyu kalmıştır..   :D  :p

Havuza girmem ben janım Akdeniz varkene  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Havuza girmem ben janım Akdeniz varkene  ;)  :D

Daha riskli. Tuzlu suyun pas etkisi daha üst seviyelerde. Anında etki. WD-40 sık kulaklara.  ;)  :p  :D

Yorum bağlantısı

Daha riskli. Tuzlu suyun pas etkisi daha üst seviyelerde. Anında etki. WD-40 sık kulaklara.  ;)  :p  :D

fazla wd40 varsa yollasana trimcana lazım  :D  :D

Yorum bağlantısı

Gelen t10 ampullerin icinden 3 adet kesik cikti ayak aydinlatmasina sok tak yaparken cepteki Diğer telefonumun ekranı kırıldı [emoji21] 0f26f3b8070d5b7866b3d4a0f5191cd2.jpg

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Gelen t10 ampullerin icinden 3 adet kesik cikti ayak aydinlatmasina sok tak yaparken cepteki Diğer telefonumun ekranı kırıldı [emoji21] 0f26f3b8070d5b7866b3d4a0f5191cd2.jpg

Samet 816 'mı?
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Samet 816 'mı?

Evet abi

Dün hemen telefoncuya verdim orijinal ekran dedi ama sanırım değil ekran 150 TL li tablet gibi çok zor basıyor dokunmatik kötü bildirim ışıkları da yarım gözüküyor bugün getirecem tekrar [emoji21]

tarihinde Samet Daz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat
(düzenlendi)

Beykoz dan da selam olsun :)

3b700fd8f700594bcfcf808d5273e423.jpg

3ef67663ba0b9f1c8018aaf827c6a5da.jpg

tarihinde Mustafa Serhat tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Yemek yapıyorum. :) Bugün evde yemekler benden. Menüde Kuzu İncik Kebabı, Tereyağlı ve Şehriyeli Pirinç Pilavı, Mevsim Salatası ve Kemalpaşa Peynir Tatlısı var. Buyrun gelin beraber yiyelim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...