İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Mehmet Gürcüoglu

Bana da bir tane yazsana Mehmet hocam, mümkünse SCI olsun . [emoji4]

Şaka bir yana Allah kolaylık versin.

teşekkürler hocam :) 

Vereyim en güzelinden de işine yaramaz :) SSCI mevcut elimde  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

stokta fotolarım var hala atayım mı? :D

Konu ismine uygun demek istedim [emoji23]

Arşive inersek bitmez bu iş [emoji23]

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

trimcan benimle beraber tatile geldiği için hiç unutmadım zaten :D

senin trim sesleri bende heyecan uyandırdı. Gittim bende senin araçın sıfırını aldım Doğuş.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

senin trim sesleri bende heyecan uyandırdı. Gittim bende senin araçın sıfırını aldım Doğuş.

Hayırlı uğurlu olsun abi. Biz iş yerinde süngerimsi kulak tıkacı kulanıyoz ciks bişi ipide var kaybolmuyor. yolayımmı bir set  :D  :D

Şaka şaka abi Bence sekmentinde iyi bir tercih yapmışsın geçen hafta test aracına bindim ses mes yok el atmışlar sanırım konuya.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı uğurlu olsun abi. Biz iş yerinde süngerimsi kulak tıkacı kulanıyoz ciks bişi ipide var kaybolmuyor. yolayımmı bir set :D:D

Şaka şaka abi Bence sekmentinde iyi bir tercih yapmışsın geçen hafta test aracına bindim ses mes yok el atmışlar sanırım konuya.

eski dobladan iyidir heralde Okan Üstadım. Eski aracımız Doblo idi. Bizde ondan bıktık klima açınca araba çekmiyordu. 2012 modeli verdik 2016 model araba aldık. Bence fena araç değildir diye düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

eski dobladan iyidir heralde Okan Üstadım. Eski aracımız Doblo idi. Bizde ondan bıktık klima açınca araba çekmiyordu. 2012 modeli verdik 2016 model araba aldık. Bence fena araç değildir diye düşünüyorum.

Sekmenti farklıda olsa birazda genişiliği farklıda olsa dobloyo on basar Tabi bence.ALLAH kaza bela vermesin Abi dedimya 1600 Km de test aracını test ettim geçen hafta yağ gibiyidi .

Sekmenti farklıda olsa birazda genişiliği farklıda olsa dobloyo on basar Tabi bence.ALLAH kaza bela vermesin Abi dedimya 1600 Km de test aracını test ettim geçen hafta yağ gibiyidi .

Heleki kendi sekmentindeki firolino,Nemo,beber 1000 basar 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Mavi nokta benim [emoji16] istanbula yüzüyom

eren su soğuk değil mi? hasta olma sonra  :)

Yorum bağlantısı

eren su soğuk değil mi? hasta olma sonra :)

[emoji16][emoji16][emoji16]

1b658923d652b8d14f73b4d8aa1c0b7a.jpg

BlauPunkt .

Mavi nokta onu mu çağrıştırdı abi sende [emoji23]
Yorum bağlantısı

[emoji16][emoji16][emoji16]

Mavi nokta onu mu çağrıştırdı abi sende [emoji23]

Evet. Kim ki bir yerlerde "mavi nokta" derse, hep bu gelir aklıma. ;) Dua et "kırmızı nokta" demedin..  ;)  :D

Yorum bağlantısı

Evet. Kim ki bir yerlerde "mavi nokta" derse, hep bu gelir aklıma. ;) Dua et "kırmızı nokta" demedin.. ;):D

Gözlük kabına mavi nokta koyup salmislar boğaza [emoji23] [emoji23]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Evet. Kim ki bir yerlerde "mavi nokta" derse, hep bu gelir aklıma. ;) Dua et "kırmızı nokta" demedin.. ;):D

Bi önceki cevabı yazarken "iyiki kırmızı nokta dememişim" yazacaktım olayın yönü sapmasın diye yazmadım. Şimdi seni kınamam gerek abi [emoji16][emoji23] tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Çok yorgunum kendime gelebilmiş değilim hala :(

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

hayırlı olsun abi   :) benim trimcan gibi değildir merak etme, ama klima acınca bu da pek çekmiyor rampada falan söylim  :)

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...