İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Okan Tansel

Naylonların kronik arızası, araba şekil şemal vs güzel de, ambalajın içine daha dikkat etmeleri gerekiyor fransızların..

Benim 307'de vardı, fren müşürü 10 TL lik bir parça, ayda bir en geç arıza yapıyordu. Sonunda 10 tane aldım attım bagaja, bozuldukça değişiyordum :)

Cem kardeşim Uzmanlık sorusu şanzuman değişecek veya tamir olacak derlerse ben böle bir şey istemezsem yasal süreç ve haklar nedir. araç 1 günlük ve 100 km de daha .

Geçmiş olsun abi. Umarım kısa sürede çözerler.

Teşekkür ederim Keremim inşallah.

Yorum bağlantısı

Cem kardeşim Uzmanlık sorusu şanzuman değişecek veya tamir olacak derlerse ben böle bir şey istemezsem yasal süreç ve haklar nedir. araç 1 günlük ve 100 km de daha .

Teşekkür ederim Keremim inşallah.

Seramik yaptığın için garanti iptalmiş abi.. Aracın orjinalliği gitmiş..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Okan abi, mahkeme böyle durumlarda aracın bu arızadan dolayı kullanılmaz hale gelmesi vs gibi şartlar arıyor. Prosedür gereği 3 sefer aynı şikayetle servise girmesi (her girişinde servis giriş formu açılması şartı var) ve 3 ünde de arızanın tekrar etmesi (sorunun çözülememesi) halinde araç değişimi/para iadesi isteyebiliyorsun.

İnşallah bu aşamaya gelmez abi, gönlünü ferah tut sen.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Seramik yaptığın için garanti iptalmiş abi.. Aracın orjinalliği gitmiş..  :fiuw:

:D  :D  :D

Okan abi, mahkeme böyle durumlarda aracın bu arızadan dolayı kullanılmaz hale gelmesi vs gibi şartlar arıyor. Prosedür gereği 3 sefer aynı şikayetle servise girmesi (her girişinde servis giriş formu açılması şartı var) ve 3 ünde de arızanın tekrar etmesi (sorunun çözülememesi) halinde araç değişimi/para iadesi isteyebiliyorsun.

İnşallah bu aşamaya gelmez abi, gönlünü ferah tut sen.

Cem kardeşim biraz önce aradılar .Yazılım güncellendi sorun yok dediler aracı çalıştım şirkete teslime getiriyorlar umarım sorun yoktur.

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Eski aracı almaya gelecekler bekliyorum :biggrin:​  Yeni araçta çıkan sorun nedeniyle gergin bir şekilde servisten haber bekliyorum emoji35.png

Geçmiş olsun okan abi.hangi servise gittin?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçmiş olsun okan abi.hangi servise gittin?

Kardeşim Aracı kavuklardan aldım için oraya geri götürdüm ama bence cırt Bayraktarlar iyi diyorlar

Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Kardeşim Aracı kavuklardan aldım için oraya geri götürdüm ama bence cırt Bayraktarlar iyi diyorlar

Abi oraya bence birdaha uğrama.tecrübeyle sabit.bayraktarda serkan abi var servis danışmanı.benim c4 ün garanyisi bitmesine rağmen 2 enjektörü ücretsiz değiştirdi.gidersen selamımıda söyle abi.

8763198ca19769b9f7d2874376710413.jpg

Geçmiş olsun.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Bağırsak enfeksiyonu olmuş 3 gündür serum yiyor başka bişey yemiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sezer Pamukçu

30 ağustos olmasına rağmen bence fazla mesai'deyim. Fabrikada çalışıyorum.

Yorum bağlantısı

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. Bağırsak enfeksiyonu olmuş 3 gündür serum yiyor başka bişey yemiyor.

geçmiş olsun, bu ara çık var çocuklarda.

Düzeldimi.
Yorum bağlantısı
Özkan Şen

Yağmur sonrası yıkamadaa8ae33af3e58019fd3c2ba8b95f58307.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Hayvansever adamin avı boyle olur :D

Okadar beddua ettiki av sezounı hariç bütün tavşan keklikler bize çıktı izlemekle yetindik

:

Çakma atıcıyı izledin mi [emoji23]
Yorum bağlantısı

Okadar beddua ettiki av sezounı hariç bütün tavşan keklikler bize çıktı izlemekle yetindik

Çakma atıcıyı izledin mi [emoji23]

Henüz seyredemedim.. İş yerinde yassak. Ama tahmin edebiliyorum. Omzu çıkmadıysa sorun yok.  :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...