İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Uğraş Özyurt

Çay içip filim izlemeye başladım, Fallen; cani ruh... akşam akşam :biggrin:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Giren<çıkan formülü uygulanırsa kilo verirsiniz :)

6 Sigma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

3 günlük diyet sonucu 1.5kg vermişim bile. Ama kilodan çok öncelik benim şuan kan değerleri ve kolesterol

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Giren<çıkan formülü uygulanırsa kilo verirsiniz :)

evet aslında bunu ben de kendime dilde söylüyorum ama malesef uygulamaya gelince beceremiyorum.   :blush:

6 Sigma.

aslında 6 sigmayı bilirim. tam da benim hem iş hem yaşam felsefeme uyuyor. ama biz ona uyamıyoruz bu konuda.  :blush:

3 günlük diyet sonucu 1.5kg vermişim bile. Ama kilodan çok öncelik benim şuan kan değerleri ve kolesterol

tamam 3 günde 1.5 kilo verdin ama nerenden verdin. (su kas yağ gaz)  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Misafir

evet aslında bunu ben de kendime dilde söylüyorum ama malesef uygulamaya gelince beceremiyorum. :blush:

aslında 6 sigmayı bilirim. tam da benim hem iş hem yaşam felsefeme uyuyor. ama biz ona uyamıyoruz bu konuda. :blush:

tamam 3 günde 1.5 kilo verdin ama nerenden verdin. (su kas yağ gaz) :unsure2:

Yağ :) çünkü nerdeyse sıfır yağ ile besleniyorum. Ve bariz göbek gitti :)

Diyeti yazan arkadaş işin okulunu okumuş, kan değerlerine göre falan yazdı. Ona göre besinler yazdı, protein ağırlıklı besleniyorum

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Yağ :) çünkü nerdeyse sıfır yağ ile besleniyorum. Ve bariz göbek gitti :)

Diyeti yazan arkadaş işin okulunu okumuş, kan değerlerine göre falan yazdı. Ona göre besinler yazdı, protein ağırlıklı besleniyorum

yukarıda dediğim gibi, benim diyetimin menüsüyle aynı. ben de hastanenin diyetisyenine gitmiştim, sanırım aramızdaki belirleyici en büyük fark yaş faktöründen sonra gelen metabolizmalarımız.

Yorum bağlantısı
Misafir

yukarıda dediğim gibi, benim diyetimin menüsüyle aynı. ben de hastanenin diyetisyenine gitmiştim, sanırım aramızdaki belirleyici en büyük fark yaş faktöründen sonra gelen metabolizmalarımız.

Olabilir, bu ara yürüyüş de yapıyorum tempolu şekilde. Ve iş yerinde mesai boyunca yanımda 2.5 lt falan sürahi oluyor, devamlı su tüketiyorum
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Başıma gelen ilginç bir olayı aklıma bir konu gelmediği için buradan yazayım dedim affınıza sığınarak. 

Geçenlerde kullandığım araca uygun bir sis farı buldum ve diğer yedek parça ilanları kısmına da yazdım sizlerden fikir almak için.

Satıcıyla ilk görüşmede sisleri bir hafta bekletmesini rica ettim kırmadı. O ara biraz muhabbet ettik satıcının Samsun'lu olduğunu öğrendim. Samsun'lu bir çok arkadaşım tanıdığım olduğunu ve hepsininde efendi insanlar olduğunu kendisi ile paylaştım.

İki gün önce hesap numarası istemek için aradım meşgul olduğunu beni arayacağını belirtti. Bu sabah iban numarasını mesaj olarak gönderdi ve kargo için adres istedi, ucuz olması için farklı bir iş yeri adresi verdim, EFT işlemini yaptım. Yalnız soy ismini bilmediğim için uyku sersemi sadece adını yazdım işlemde (sormaya da üşendim). Öğleye doğru kargo fişini gönderdi bir baktım soy ismi acemi birliğinde yan ranzam da yatan o zamanlar samimi olduğum bir Samsun'luya ait. 

Tekrar aradım askerliğini nerede yaptığını sordum, adam asker arkadaşım çıktı :D 

Her ne kadar soy isim dolayısı ile eft geri dönse de ben ürünü görmeden para yolladım o parayı almadan ürünü, tanışıklığımızı fark etmesek de telefonda güvendik birbirimize, ikimizinde hiç aklına gelmezdi 8 senedir hiç görüşmediğimiz ancak 2-3 ay boyunca beraber oturup kalktığımız arkadaşlar çıkacağımızı...

Dünya gerçekten küçük İstanbul-Iğdır arası böyle bir şeyin yaşanma olasılığı kaçtır diye düşünmeden edemiyor insan. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bildiğin gibi, bıraktığın gibi. değişen bişey yok malesef...

tekrar geçmiş olsun doğuş. valla sen ne güzel dikkat ediyosun kendine, biz ne dikkat ediyoruz ne de doktora gidiyoruz maalesef...

aha benim 3 sene önceki diyetisyenimin listesi. vallaha aynı. 6 ayda 8 kiloyu zor vermiştim diyetisyen kontrolünde. hem de harfi harfine uyarak, "birazcık kaçamaktan bişey olmaz" falan demeden. son ne oldu hoop 1 buçuk ayda fazlasıyla geri aldım ve hala da kurtulamadım...

banada mı bi program yazsan acep...

tekrar geçmiş olsun abi. büyük bişey olmaması sevindirici.

Degismemesi de iyi birsey [emoji56]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

su an 117 lerden 110 lara kadar indim abi :D arada kacırıyoruz ama :D

Temel prensipleri yerine getirirsen kilo vermemen mümkün değil zaten Uğur  ;)  :biggrin:

evet Hataneden çıktık iki gün oldu.Tüm doslara sonzu teşekkür ederim iyi dilekleriniz için .sağlık iyi ilaç tedavisi devam 12 sinde kontrol ve

Çok geçmiş olsun abi sana da bir program çıkarmak gerek anlaşıldı  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Temel prensipleri yerine getirirsen kilo vermemen mümkün değil zaten Uğur ;):biggrin:

Aynn abi ogrendim onu ondan sonra vermeye basladim biraz daha hizlandirsam super olacak ☺

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Misafir

tekrar geçmiş olsun doğuş. valla sen ne güzel dikkat ediyosun kendine, biz ne dikkat ediyoruz ne de doktora gidiyoruz maalesef...

aha benim 3 sene önceki diyetisyenimin listesi. vallaha aynı. 6 ayda 8 kiloyu zor vermiştim diyetisyen kontrolünde. hem de harfi harfine uyarak, "birazcık kaçamaktan bişey olmaz" falan demeden. son ne oldu hoop 1 buçuk ayda fazlasıyla geri aldım ve hala da kurtulamadım...

banada mı bi program yazsan acep...

Diyorum abi öyle rakamlara, gramlara takılı kalınıp uzun vadede kilo verilemez mümkün değil aynen geri alırsın o kiloları sonra 

Aynn abi ogrendim onu ondan sonra vermeye basladim biraz daha hizlandirsam super olacak ☺

:)

Yavaş yavaş olsun kalıcı olsun Uğur acele etmeye gerek yok 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Doğuş. Okan . tekrar geçmiş olsun.[emoji272]

ALLAH razı olsun kardeşim

Temel prensipleri yerine getirirsen kilo vermemen mümkün değil zaten Uğur  ;)  :biggrin:

Çok geçmiş olsun abi sana da bir program çıkarmak gerek anlaşıldı  :D

ALLAH razı olsun kardeşim.programmı one ki neyi sunacam  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

ALLAH razı olsun kardeşim.programmı one ki neyi sunacam  :D  :D

Sen olayı çok başka anlamışssın abi yaa  :D

Doğuş. Okan . tekrar geçmiş olsun.[emoji272]

Teşekkür ettim abi 

Yorum bağlantısı
Misafir

Ben o isi gecen hafta halletim [emoji847]

Senin bıdırıkta bu lastiklerden mi vardı  :D  :D

y59DAa.png

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Senin bıdırıkta bu lastiklerden mi vardı :D:D

]

Kara Kuzu da diosan super lastiklerim vardi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Kara Kuzu da diosan super lastiklerim vardi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

i see, şu dandik olan kara kuzu evet  :D

Yorum bağlantısı
Guest Misafir

i see, şu dandik olan kara kuzu evet :D

[emoji35][emoji88][emoji379]

Bilmem anlatabildim mi [emoji23] Trimli Kuryeden iyidir [emoji23]

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...