İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Misafir

Geçmiş olsun Doğuş, dikkat et kendine kardeşim  :good1:

Sağol abi elimden geldiği kadar dikkat ediyorum ama işte oluyor yinede bazen  :)

Akne ilacı yüzünden karaciğer enzimleri sapıtıyor maalesef, sabahları da kahvaltıda poğaça,börek yemek zorunda kaldığımdan trigliserid tavan yapmış.

4 katı kadar :D

diyetisyen arkadaş görünce şok oldu, benim gibi bi adama diyet yazdı :D

şuanda ara öğünüm olan 2 tane ceviz  ve elmayı yiyorum :D

Sen bana bırak, sağlıklı beslenme bizim işimiz  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağol abi elimden geldiği kadar dikkat ediyorum ama işte oluyor yinede bazen  :)

Yanımda 2 lt lik sürahi var su dolu.. bitmiiiyooor :p 

Yorum bağlantısı
Misafir

Sağlıksız beslenen biziz, kalbi sıkışan sensin..  :unsure2: Anlamadım bu işi..  :fiuw:  :p  :D

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Sağlıksız beslenen biziz, kalbi sıkışan sensin..  :unsure2: Anlamadım bu işi..  :fiuw:  :p  :D

+1500 :D  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Cumaya gittik geldik, işlerimizi bitirdik gözler forum ve saatte, bitse de gitsek demeye başladık  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Yanımda 2 lt lik sürahi var su dolu.. bitmiiiyooor :p

Biter biter ihmat etme, sana bir beslenme programı yapalım  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Biter biter ihmat etme, sana bir beslenme programı yapalım  ;)  :biggrin:

Program var abi diyetisyen arkadaş yazdı göstereyim listeyi sana da :) 

Yorum bağlantısı
Misafir

Trakya kuzusunu hala yiyemedim bak kalbime inecek en sonunda  :D  :D

Program var abi diyetisyen arkadaş yazdı göstereyim listeyi sana da :)

Göster bakalım neler varmış listede  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Trakya kuzusunu hala yiyemedim bak kalbime inecek en sonunda :D:D

Göster bakalım neler varmış listede :)

94ceb244ccdfb13164dd1545a0929fd5.jpg
Yorum bağlantısı
Misafir

Trakya kuzusunu hala yiyemedim bak kalbime inecek en sonunda :D:D

Göster bakalım neler varmış listede :)

Kardeşim çok geçmiş olsun,dikkat et.

Hep FCTR virusu

çözüm.

Kerem,Sami,Hakan başta olmak üzere yemek resim ve yazıları yasaklansın.

Aşk olsun abi,biz kendimizi feda edelim sizler için.karşılığı bu olmamalıydı [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim karşı olduğum işte bu ölçüler, 30 gr peynir, 3 zeytin, 8 kaşık yemek falan adamı kasar Ozan, diyet tribine sokar adamı, bana çok ters geliyor senin kilo problemin yok delikanlı adamsın sağlıklı beslen kızartma, şeker, fast food, beyaz undan mümkün olduğu kadar uzak dur geriisinde bu kadar kasma ne kadar ihtiyacın varsa ye rakamlara yada ölcülere takılma ne yapacaksın ömür boyu sabahları 30 gr peynir yada aşkamları 3 köftemi yiyeceksin, böyle gitmez 2 ay sonra sıkılır bırakırsın, ama benim dediğim gibi yaşam biçimi yaparsan bu beslenme tipine alışırsın ve bırakmazsın.

Daha fazla detaylı bilgi için.. >>  :D  :D

http://saglikguzellikkozmetik.com/zayiflama-ve-saglikli-beslenme/

Kardeşim çok geçmiş olsun,dikkat et.

Abi teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Bu haftaki son vizemden çıktım. Haftayı hafif yaralı kapattık şükür :) servis bekliyorum

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim karşı olduğum işte bu ölçüler, 30 gr peynir, 3 zeytin, 8 kaşık yemek falan adamı kasar Ozan, diyet tribine sokar adamı, bana çok ters geliyor senin kilo problemin yok delikanlı adamsın sağlıklı beslen kızartma, şeker, fast food, beyaz undan mümkün olduğu kadar uzak dur geriisinde bu kadar kasma ne kadar ihtiyacın varsa ye rakamlara yada ölcülere takılma ne yapacaksın ömür boyu sabahları 30 gr peynir yada aşkamları 3 köftemi yiyeceksin, böyle gitmez 2 ay sonra sıkılır bırakırsın, ama benim dediğim gibi yaşam biçimi yaparsan bu beslenme tipine alışırsın ve bırakmazsın.

Daha fazla detaylı bilgi için.. >> :D:D

Abi bu bi aylık sıkı diyet aslında çünkü Max 150 olması gereken trigliserid im 490 çıktı :shok:

Sadece göbeeem var zaten diğer türlü kilo sorunum yok da, şimdilik buna da alıştım zaten, açlık hissetmiyorum biraz topladıktan sonra yaza kadar, normal şekilde sağlıklı kebaba devam :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Abi teşekkür ederim 

abi neden herkese aynı diyet veriliri çözmüş değilim :D genelde meyva şeker yüklüdür  :D en iyisi dengeli beslenince oluyo :D

Yorum bağlantısı
Misafir

abi neden herkese aynı diyet veriliri çözmüş değilim :D genelde meyva şeker yüklüdür   :D en iyisi dengeli beslenince oluyo :D

Bende onu diyorum zaten herkese 30 gr peynir, 3 köfte hep aynı :biggrin:

Abi bu bi aylık sıkı diyet aslında çünkü Max 150 olması gereken trigliserid im 490 çıktı :shok:

Sadece göbeeem var zaten diğer türlü kilo sorunum yok da, şimdilik buna da alıştım zaten, açlık hissetmiyorum biraz topladıktan sonra yaza kadar, normal şekilde sağlıklı kebaba devam :D

Bu diyeti zaten ancak 1 ay devam ettirebilirsin ondan sonra bayar adamı  :D

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bende onu diyorum zaten herkese 30 gr peynir, 3 köfte hep aynı :biggrin:

Bu diyeti zaten ancak 1 ay devam ettirebilirsin ondan sonra bayar adamı  :D

aynen ne saçma şu an 10 kg verdim sade öğünlere dikkat ederek :D artık inanmıyorum diyetisyenelere :D katılıyorum sonuna kadar karbonhidrat şeker tuzu kesti mi vücüt otommatik olorak kilo veriyo

Yorum bağlantısı
Misafir

aynen ne saçma şu an 10 kg verdim sade öğünlere dikkat ederek :D artık inanmıyorum diyetisyenelere :D katılıyorum sonuna kadar karbonhidrat şeker tuzu kesti mi vücüt otommatik olorak kilo veriyo

En güzeli o zaten bravo Uğur  :bravo:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende onu diyorum zaten herkese 30 gr peynir, 3 köfte hep aynı[emoji3]

Bu diyeti zaten ancak 1 ay devam ettirebilirsin ondan sonra bayar adamı :D

1 ay şu değerler düzene girsin de tekrar kan tahlili falan yapıcam sonrası normale devam :) sabah kahvaltıları çok bozdu beni, sırf yağ, maya, karbonhidrat :D
Yorum bağlantısı
Muhammet Selman Nesne

mart ayı bildirgelerini kestiriyorum :biggrin:

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

En güzeli o zaten bravo Uğur  :bravo:

su an 117 lerden 110 lara kadar indim abi :D arada kacırıyoruz ama :D 

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

evet Hataneden çıktık iki gün oldu.Tüm doslara sonzu teşekkür ederim iyi dilekleriniz için .sağlık iyi ilaç tedavisi devam 12 sinde kontrol ve

En çok merak eden doslar kilo proglemim vardı biliyorsunuz veeee endokrin bölümüne giderek akla gen tüm tahliller yaptı bildin çekyat  :D  işlemi çıkan sonuç Biraz kolestor ve insilün direnci çıktı.geri kalan tüm testler sağlam ALLAH'A şükür. şu enfeksiyon proglemi bittinde sadece insilün direncine karşı ufak bir takviye be dana yemeye devem huhaaaaaa :D  :D  :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Engin Deniz

Kredi imzası alıyorum müşteriden :)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
(düzenlendi)

Hosbulduk Serhat, naber ??

bildiğin gibi, bıraktığın gibi. değişen bişey yok malesef...

Sağol abi sorma valla spor falan işe yaramıyor her zaman :) Spora bir süre ara verdim şu tırsmam geçene kadar :))

Hastaneden geldim yine  :)  Kalbimde birşey olmadığı kesinleşti ancak çekilen tomografide göğüs kemiğimde halk arasında iman tahtası denilen yerde çok fazla iltihap varmış ve kalp krizine benzer ağrıya bu iltihap neden oluyormuş, ilaç verdi eğer 10 güne kadar azalmazsa göğsüme direkt iğne yapacak doktorum

tekrar geçmiş olsun doğuş. valla sen ne güzel dikkat ediyosun kendine, biz ne dikkat ediyoruz ne de doktora gidiyoruz maalesef...

diyet listesi

Abi teşekkür ederim 

aha benim 3 sene önceki diyetisyenimin listesi. vallaha aynı. 6 ayda 8 kiloyu zor vermiştim diyetisyen kontrolünde. hem de harfi harfine uyarak, "birazcık kaçamaktan bişey olmaz" falan demeden. son ne oldu hoop 1 buçuk ayda fazlasıyla geri aldım ve hala da kurtulamadım...

banada mı bi program yazsan acep...

evet Hataneden çıktık iki gün oldu.Tüm doslara sonzu teşekkür ederim iyi dilekleriniz için .sağlık iyi ilaç tedavisi devam 12 sinde kontrol ve

En çok merak eden doslar kilo proglemim vardı biliyorsunuz veeee endokrin bölümüne giderek akla gen tüm tahliller yaptı bildin çekyat  :D  işlemi çıkan sonuç Biraz kolestor ve insilün direnci çıktı.geri kalan tüm testler sağlam ALLAH'A şükür. şu enfeksiyon proglemi bittinde sadece insilün direncine karşı ufak bir takviye be dana yemeye devem huhaaaaaa :D  

tekrar geçmiş olsun abi. büyük bişey olmaması sevindirici.

tarihinde Serhat ipeksoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...