İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Emre Ünal2

Hastanedeydim bir adet kalçadan iğne kbb kontrol edlidi bir karışım damar yoluyla verildi kan alındı tahliller yapıldı.boğazım kapandı yutkunamıyorum, konuşamıyorum çok fena canım yanıyor.ben bademcik sanmıştım ama değilmiş hem alarji hemde enfeksiyon kapmış 2 iğene ve bir ton hap yahu ben ilaç içmeyi hiç sevmem haaa nasıl olacaksa artık

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Allah razı olsun kardeşim

Abi çok geçmiş olsun. Bende de alerji var bu aylarda tekrarlanıyor hep ,göz damlası ve haplarla geziyorum . umarım çabucak toparlanırsın :)
Yorum bağlantısı
Uğur Çimen

Hastanedeydim bir adet kalçadan iğne kbb kontrol edlidi bir karışım damar yoluyla verildi kan alındı tahliller yapıldı.boğazım kapandı yutkunamıyorum, konuşamıyorum çok fena canım yanıyor.ben bademcik sanmıştım ama değilmiş hem alarji hemde enfeksiyon kapmış 2 iğene ve bir ton hap yahu ben ilaç içmeyi hiç sevmem haaa nasıl olacaksa artık

Okan abi çok geçmiş olsun.

Dün sabahtan beri hayatımın en zor görevlerini yerine getiriyorum. Benim gibi sizlerde dualar ettiniz, derdimize ve sonrasında acımıza ortak oldunuz. Allah tüm dostlarımızdan razı olsun. Dün babamı havayoluyla Antalyadan İstanbula uğurladım. Ailem ile birlikte yorucu bir yolculukla Mudanya' daki bir akrabamıza geldik. Şimdi hep birlikte feribotla Yenikapıya geçiyoruz. Öğle namazına müteakip son görevimizide yerine getireceğiz. :(

Başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçmiş olsun kardeşim, acil şifalar...

ALLAH razı olsun abi.ALLAH cemil cümlemizin sağlını sihatini eksik etmesin inşallah.

Kardeşim acil şifalar dilerim.

Gardaşım benim ALLAH razı olsun.

Geçmiş Olsun Okan.

Acil şifalar diliyorum.

Mehmetim Gardaşım ALLAH razı olsun .

Geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim

Geçmiş olsun Okan. Hele iyileş, sonra nedenler, üzerine yorum yapalım.

ALLAH razı olsun Abilerin bitenesi.her zaman  :air_kiss:

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim.

Çok teşekkür ederim cemil cümlemize inşallah

Abi çok geçmiş olsun. Bende de alerji var bu aylarda tekrarlanıyor hep ,göz damlası ve haplarla geziyorum . umarım çabucak toparlanırsın :)

ALLAH razı olsun kardeşim .36 yaşındayım ilkez böle bir şey oluyor. bir saate bu hale geldi şok oldum.Evet polenlerden oluyor .bildiğim kadarıyla ALLAH yardımcın olsun.

Okan abi çok geçmiş olsun.

Başınız sağolsun.Allah rahmet eylesin.

ALLAH razı olsun kardeşimmmmm

Okan geçmiş olsun .acil paça içmen lazım

ALLAH razı olsun Kardeşim Erolum varya aklımı okuyorsun haaa  :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

yuh arkadaş sabah sabah 3 ilaç birden içtim ıyyy hiç semem  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun abi dikkat et kendine, bu aralar kebap falan yemediysen vücut direncin düşmüştür  :fiuw:  :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Geçmiş olsun abi dikkat et kendine, bu aralar kebap falan yemediysen vücut direncin düşmüştür  :fiuw:  :)

ALLAH razı olsun kardeşimm. :D  :D  bayadır yemiyorum ondanmıki acep hihihihih

Geçmiş olsun Okan

ALLAH razı olsun Abi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Kesinlikle abi olmazsa olmazımız kebap  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

An itibariyle her zaman ki gibi yoldayım [emoji1]

7c487adb09a6f87b65a48b4d0facacdc.jpg

948a3a7bede8ac42bba2c4b4c362847a.jpg

22e081fa48eaa7cdc5051edf4976a033.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

An itibariyle her zaman ki gibi yoldayım [emoji1]

Gazipaşa - Anamur yoluda bir bitse böyle olsa diye bekliyorum  :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Gazipaşa - Anamur yoluda bir bitse böyle olsa diye bekliyorum :)

Çalışmalar devam Doğuş, güzel olacak [emoji106]
Yorum bağlantısı
Misafir

Çalışmalar devam Doğuş, güzel olacak [emoji106]

Evet abi en son geçtiğimiz yaz gördüm güzel oluyor bazı tüneller açılmış, ne zaman bitecek tam olarak bilgin varmı abi? Bıktım valla şu virajlardan artık  :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Evet abi en son geçtiğimiz yaz gördüm güzel oluyor bazı tüneller açılmış, ne zaman bitecek tam olarak bilgin varmı abi? Bıktım valla şu virajlardan artık :)

Virajlar biraz daha sürer gibi geliyor ama yaklaşık bitim tarihini sorar bilgi veririm sana [emoji106]
Yorum bağlantısı
Misafir

Virajlar biraz daha sürer gibi geliyor ama yaklaşık bitim tarihini sorar bilgi veririm sana [emoji106]

Sağol abi valla ailecek merakla bekliyoruz bitiş tarihini ne zamandır  :)

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Neyse iyileşmeye başlamış. İstihbarı bilgiler, Okan'ın pisboğazus  mikrobu  aldığını düşündürüyor.En son Deve kuşu tadacam dedikten sonra hastalandığı belirtildi.

1v7J4Y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

An itibariyle ilk 15e giren öğrencilere başarılarından dolayı yemeğe götürdük.

0e15aef0acb47d9ee4cd4fd17cd41aa2.jpg

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Zengin okulun hali de başka oluyor tabi. [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...