İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Hee, ben de Hakan senin arabaya binerken ayakkabılarını çıkardı sandımdı. :biggrin:

Abi itiraf edeyimmi[emoji91]

Ama mevzudan sonra koruma talep edebilirim.[emoji3]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Nedir bu ayakkabı mevzusu :cool:

Ali bugün sağolsun Hakan kardeşim bana Cadillac ekspertizi için yardımcı oldu.

Galeriye gitmiş .hep lüks araçlar vs...

Cadillac a bakacağım demiş.adam anahtarı getirmiş arabanın içini öyle temizlemişlerki insan bakmaya kıyamıyormuş kapı açılınca elektrikli basamak devreye girmiş ve açılmış Hakan arabanın kendine olan bu hareketini bir jest olarak görüp ayakkabıları çıkarmış arabaya binmiş[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Galerici de yanına oturmuş yanlız çalıştırmak yasak falan demiş. Hakan cebindeki balyanın ucunu gösterince bi bakmış araba çalışıyor.

Sonra kapıyı açmış inmek için ayakkabılar çevrilmiş parlatılmış.vsss.vs.. gerisini Hakan anlatır[emoji23] [emoji23]

tarihinde Erol Eser tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
(düzenlendi)

Gran Turismo kapışması [emoji4]

155b7db7d84ea3e862636552b5ff8428.jpg

tarihinde Onur Tunç Aldı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Ali bugün sağolsun Hakan kardeşim bana Cadillac ekspertizi için yardımcı oldu.

Galeriye gitmiş .hep lüks araçlar vs...

Cadillac a bakacağım demiş.adam anahtarı getirmiş arabanın içini öyle temizlemişlerki insan bakmaya kıyamıyormuş kapı açılınca elektrikli basamak devreye girmiş ve açılmış Hakan arabanın kendine olan bu hareketini bir jest olarak görüp ayakkabıları çıkarmış arabaya binmiş[emoji23] [emoji23] [emoji23]

Galerici de yanına oturmuş yanlız çalıştırmak yasak falan demiş. Hakan cebindeki balyanın ucunu gösterince bi bakmış araba çalışıyor.

Sonra kapıyı açmış inmek için ayakkabılar çevrilmiş parlatılmış.vsss.vs.. gerisini Hakan anlatır[emoji23] [emoji23]

Olurda bu kadar yazılır ha [emoji23] gel seninle bir sinema filmi çekelim [emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir

Olurda bu kadar yazılır ha [emoji23] gel seninle bir sinema filmi çekelim [emoji23][emoji23][emoji23]

Yaşanmış olay sonuçta[emoji382] [emoji382] [emoji382]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bu saatte bunu yapan adama boğazına baharat yapışsın denir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu saatte bunu yapan adama boğazına baharat yapışsın denir

Bi dahaki geldiginde 1saat durup kacmazsan bolbol cesit cesit yeriz abi :) haberleri aliyoruz
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ateş aldım gittim, iş çıkış vakti olmasa olurdu birşeyler :) Nasip diyeyim ve alacağım olsun ;)

Yorum bağlantısı
Misafir

Dayak yimeden fotoyu kaldırsammı acaba bende aç deildim zaten abi öncesinde ciger ve mantar kebabı yemiştim söylemesi ayıp iyiki onların fotosunuda atmamışım :) karın tokluğundan uykuda tutmuyo :D

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Ekmek yoksa kokorec yiyin. Pasta miydi yoksa?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş
(düzenlendi)

Bir kaç gün forumdan uzak kadım işerim dolayısıyla..Asayiş berkemal mi kontroldeyim..Kaçırdığım konulara her yere her şeye bakıyorum.. :biggrin:

tarihinde Yasir Baş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...