İçeriğe Yönlendir

An İtibariyle Ne Yapıyoruz ?

Okan Tansel

Recommended Posts

Korhan Şenörer

g8raV0.jpg

Babam hastalığının son zamanlarında, durumu ağırlaştı dostlar. :( Antalya'ya gidiyorum. Çavdır-Korkuteli arası. Yoğun tipi var. Dualarınızı eksik etmeyin.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ALLAH yardımcın olsun Abi .Acil acil şifalar kazasız belasız inşallah

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Babam hastalığının son zamanlarında, durumu ağırlaştı dostlar. :( Antalya'ya gidiyorum. Çavdır-Korkuteli arası. Yoğun tipi var. Dualarınızı eksik etmeyin.

Allah yardımcınız olsun Abi.Aman dikkatli ol.Acil şifalar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Sağolun. Allah razı olsun. Evdeyim şuan. Zor bir yolculuk oldu. Evde ise elden birşey gelmiyor. Keşke iyi olabilse ama hergün daha da kötü oluyor. Rabbim çektirmesin, ağrılarını dindirsin inşallah. :( :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sağolun. Allah razı olsun. Evdeyim şuan. Zor bir yolculuk oldu. Evde ise elden birşey gelmiyor. Keşke iyi olabilse ama hergün daha da kötü oluyor. Rabbim çektirmesin, ağrılarını dindirsin inşallah. :( :(

Allah hayırlısını versin kardeşim.
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

rabbim şifa versin, hayırlısı ne ise o olsun korhan abi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Allah yardımcınız olsun abi, Allah acil şifalar versin

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi çok geçmiş olsun,rabbim şifa versin.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Acil şifalar nasip etsin Rabbim, sizlerede sabırlar kardeşim   :(

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Az önce bir cadillac baktım [emoji100][emoji100][emoji100][emoji379]

Oda sana baktımı:)

9d989b71bd93563a2af961d798dfdfb9.jpg

Muhteşem hiper ötesi Albeni arttırcı tam profeşınıl resimlerin için teşekkürler.Kardeşim :flowers:

ayakkabıyı çıkarmayaydın iyiydi:):):)

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

ayakkabıyı çıkarmayaydın iyiydi:) :):)

Açalım bu ifadeyi.

Yorum bağlantısı
Misafir

abi cadiilac marka ayakkabıyı hediye ediyorlarmış bakana bile almak şart değilmiş ekspertiz yaptırmak yeterliymiş ayakkabıyı kazanmak için ;)

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

abi cadiilac marka ayakkabıyı hediye ediyorlarmış bakana bile almak şart değilmiş ekspertiz yaptırmak yeterliymiş ayakkabıyı kazanmak için ;)

Hee, ben de Hakan senin arabaya binerken ayakkabılarını çıkardı sandımdı. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Kapıyı bir açtım,basamak üstüme yürüdü [emoji23]

145c557d0e286f9aa35a7f997d4ef616.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Kapıyı bir açtım,basamak üstüme yürüdü [emoji23]

145c557d0e286f9aa35a7f997d4ef616.jpg

Plaka iyiydi la[emoji91] [emoji7]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...