İçeriğe Yönlendir

Sd Karttaki Videolar

Alparslan Özaslan

Recommended Posts

Alparslan Özaslan

iyi günler arkadaşlar formdada yazmıştım.focus  3 aracıma navimex 9912 hd multimedya taktırmıştım.şu ana kadar bir sıkıntı yok gayet iyi çalışıyor.cihazla birlikte araç içi ön kayıt kamerasıda taktırdım.ikinci sd kart yerine kayıt yapıyor.kayıt yaptığımı sonra izleyebiliyor.araç üzerinden yada bilgisayardan ancak çoğunlukla cihaz da veya bilgisayarda kartı taktığımda açılmıyor ve hata veriyor.normal olarak mp4 olarak görünüyor açılamıyor hatası veriyor.kaç gündür açmaya uğraşıyorum nafile vlc player, media player  nasıl açabilirim yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bu proğram işlerinden pek anlamıyorum.çözemedim bir türlü

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan
(düzenlendi)

hocam basit işler sıkıntı etme. aşağıdaki linki tıklayın ve indirilenler klasörünün içerisinden setupu bulup ileri- ileri (next) diyerek kurulumu tamamlayın o kadar.  :)

bu linki tıkalyın ve indirin

K-Lite Codec Pack Full 11.9.6 indir yazan koyu renkli yeri tıklamanız yeterli

cevabın için teşekkürler arkadaşım.dediğiniz gibi indirip kurdum.sonra sd karttan masa üstüne atmış olduğum dosyayı açıp  birlikte aç deyip MPC_HCx64 ile açmak istediğimde dosya çözülemiyor diyor.bu kadar açmak istememin  nedeni saat 14.20  gibi yolda giderken yoğun yağmur ve dolu yağışı nedeniyle  karşı şeritten bir araç kontrolü kaybetti duble yol ortasındaki çukurdan geçti ve uçarak   benim şeride geçip tam 5-6 metre kadar önümden tarlalara uçtu ve araca ait birçok parça tabi benim üstüme geldi.Allahtan bizde bir çizik yok.cam ve ön kaputta sağlammış ki çizik dahi olmadı.o anda kamera kayıttaydı.tabi araçtan inerek yardıma koştum bu arada kontağı kapattığım  için kayıt etme düpğmesini kapatmadım.direk kontağı kapattım tabi cihazda kapandı.ancak sd kartta kayıtlı görünüyor ancak açılmıyor.

tarihinde Alparslan Özaslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

bs player diye bir media oynatıcı var onu bulup indirirsenin her türlü videoyu oynatır

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bs player diye bir media oynatıcı var onu bulup indirirsenin her türlü videoyu oynatır

bunuda denedim maalesef açılamıyor.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

alparslan bey, videonun uzantısını değiştirmeyi deneyin.  mesela wmv yapın. 

nasıl yapılır biliyormusunuz?

işletim sisteminiz win7 mi win10 mu, nedir?

işletim sistemi win 10 olup  dosya türü mp4 boyut   229 mb diyor.

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

mb çokmuş, yoksa mail atın biz halledip geri gönderelim diyecektim. uzantısını değiştirmeniz lazım hocam. 

bu programla videonuzu dönüştürebilirsiniz. bi inceleyin hocam. http://www.gezginler.net/indir/formatfactory.html

programı kurun, yapamazsanız teamviewer programıyla uzaktan bağlanır halletmeye çalışırız. 

yapamazanız bu programıda kurun ve bizlerden yardım isteyin hallederiz. https://www.teamviewer.com/tr/

şimdi biraz işim var, dışarı çıkmam lazım. arkadaşlar yardımcı olurlar.

şu anda bu proğramı kurdum.ancak dünüştürmeyi beceremedim.teamviwer den bağlanacak ve çalıştırabilecek biriler varsa özelden görüşelim

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Bir de windows mediaplayer classic programını açıp quick open secenegini seçip açılan listenin en altındaki all files *.* tamam deyip masaüstündeki dosyanızı bulup deneyin. Birlikte aç komutu ile aynı işlevde olsa da çogu zaman bu yöntem daha olumlu sonuç verebiliyor.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Galiba bozulmuş dosya, media player dosyanın bitişini de kontrol ediyor diye biliyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...