İçeriğe Yönlendir

Ymn Alev Alev Yandı

Serdar Yaman

Recommended Posts

Buğra Höngül

Bu isler ile ugrasan birinin ne derecede kaliteli calistigi kullandigi malzemelerden belli olur. Chemical guys, Menzerna, fircalar bile Valet Pro yanilmiyorsam. Elinize saglik Bugra bey.

Ben mazemeleri yazmayı unutmuşum :) kil olarak soft99 triz kil kullandım yıkamalarda chemical guys tercih ettim pedleri chemical guys, lake country, meguiars olarak kullandım aşındırmada menzerna polish olarak scholl consept s30 wax glaze olarak 3d hd wax olarak soft99 king of gloss kullanıldı jantlara sonax demir tozu temizleyici kullandım aklıma gelenler şimdilik bunlar serdar kardeşim güle güle binsin :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Malzemeleri siralarken " Ha simdi dandik birsey yazmistir" dedim ama hayal kirikligina ugradim. :D Tekrar tebrik ederim, kullandiginiz malzemeler gercekten "pure quality". Musadeniz olursa kendim de denedigim bir glaze/wax  onermek istiyorum - Bilt Hamber Auto Balm.

during28.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Dolgu özelliği var makine kullanmayanlar için birebir ancak m600" temizlik tineri ile silindiğinde etkisinin kalacağını sanmıyorum bi nevi fırça izlerini saklıyor

Malzemeleri siralarken " Ha simdi dandik birsey yazmistir" dedim ama hayal kirikligina ugradim. :D Tekrar tebrik ederim, kullandiginiz malzemeler gercekten "pure quality". Musadeniz olursa kendim de denedigim bir glaze/wax onermek istiyorum - Bilt Hamber Auto Balm.

during28.jpg

9fac0731db838fc558a070a4ef325716.jpg

Güzel bi pasta ve cilayı tek geçerim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Evet aynen oyle. Usengecler icin tek adimda mukemmel sonuc veriyor. Ancak kova ve neutral ph sampuanla yikanmasi sart yoksa benzilikte yikandiginda dolgular gumeye gidiyor. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Buğra Höngül

Evet aynen oyle. Usengecler icin tek adimda mukemmel sonuc veriyor. Ancak kova ve neutral ph sampuanla yikanmasi sart yoksa benzilikte yikandiginda dolgular gumeye gidiyor. :)

Evet benzinlikte ki lanet kostikler :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...