İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Murat Dere

Oda bir sey mi hocam ? :D

en kusursuzu bu galiba. :)

Bunlar (1) sadece disket sürücü (FDD) (2) şu anki teknoloji Mert. Sana Z80 desem zaten bilmezsin de 70ler, 80ler diyeyim. Ve verdiğim görüntüdeki şu kısmı iyi izlememişsin sanırım, teknolojik ve zorluk olarak düşün, sadece melodi olarak değil:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Murat hocam,

O 3,5" ve 5,25" lik disketler hala çalışıyor mu? Nereden buldun hocam. Geçen yıla kadar 3,5" likleri bekletiyordum. 100-120 tane vardı, hepsini attım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat hocam,

O 3,5" ve 5,25" lik disketler hala çalışıyor mu? Nereden buldun hocam. Geçen yıla kadar 3,5" likleri bekletiyordum. 100-120 tane vardı, hepsini attım.

Benim değil bunlar Hüseyin hocam. Bende 1-2 tane 3.5 var çalışır durumda. 5.25 disket var sürücü yok. Aklıma getirdin alayım bi tane. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Benim değil bunlar Hüseyin hocam. Bende 1-2 tane 3.5 var çalışır durumda. 5.25 disket var sürücü yok. Aklıma getirdin alayım bi tane. ;)

5,25" likler sanıyorum çalışmazlar. Bir de kendi kendilerine virüs üretebilirler. Bendeki 3,5" liklerde öyle olmuştu.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

5,25" likler sanıyorum çalışmazlar. Bir de kendi kendilerine virüs üretebilirler. Bendeki 3,5" liklerde öyle olmuştu.

ÇAlışanlar bulunur ama şimdi hint kumaşıdır onlar. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bakın bakam bura ne varmış:

O da bişey mi Murat abi. Sen benim sinema setini duysan bayılacaksın demekki :crazy::tongue2:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

O da bişey mi Murat abi. Sen benim sinema setini duysan bayılacaksın demekki :crazy::tongue2:

Geldiğinde getir bakam... :crazy::p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ben bilmem beyim bilir :mamba:

??? Ne zaman döndün len? E, hoş geldin o zaman. :crazy:

Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

" Ah bu geri zekalı örümcek beyinli kot kafalı batı hayranı amaçsız gençler " diyecektiniz sanırım diliniz sürçtü :p

Bu ifadeleri kullanırsak onları daha da kaybederiz onun için ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Gürcüoglu

Daha ne kadar kaybedebiliriz ki? Çok üzücü ve acınası bir manzara :( Bir akrabası vefat etse bu kadar üzülmez belki de!!!

Önünde daha iyi bir örnek var mı varsa bile o örneği gösteren var mı? Sadece gençlere yüklenmek hata olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

kedi felç oluyor. hayvan hakları savunucuları görmesin.

Olm hayvan resmen manyak ha. Ne içtiyse artık... :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kesinlikle izleyin Muhteşem bir görsellik. (reklam var ama sonu çok güzel)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

" Ah bu geri zekalı örümcek beyinli kot kafalı batı hayranı amaçsız gençler " diyecektiniz sanırım diliniz sürçtü :p

çocuğunuz var mı? kaç yaşında ? kimseyi kınamayın.inanın aynısı başınıza geliyor. yaptıkları bize saçma ve abartılı geliyor ama benzerlerini çoğumuz yaşamışızdır.hele ki çocuğunuz o yaşlara gelince daha iyi göreceksiniz.eğer göremezsiniz,sizden iyi sakladıkları içindir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...