İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Mesut Nalbant

Şoför paniğe sürüklüyor milleti, telaşlı hareketleri ile. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

öndeki teyze ile şoförün bakışması bende haberde gördüm gül gül yarıldım vallahi.

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici
(düzenlendi)

Piston kolunun yukarı çıktığını duydumda aşağı indiğini bilmiyorum. Karteri falan mı deldi acaba :) Paniği yaratan şoförün bizzat kendisi. O arabadan öyle inersen yolcu uçarak iner tabi

tarihinde Hasan Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Karakaya

Ben haberi öğlen okudum ve izledim, hala aklıma geldikçe gülüyorum arkadaşlar bana bakıyor bu niye gülüyo diye :D

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Teyze ile şoförün göz göze gelmesi ayrı bir olay :D

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Yapsınlar da alam bi dene:

Arazi araçlarına da yapsalar şu hareket sisteminden fizik şartlarını zorlar o araçlar.

İş makinesi de çok güzel bir tasarımmış gerçekten :good1::yes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Volkan Koca

Bende tam bu videoyu paylaşayım diye girmiştim hala gülüyorum şoför öyle bir iniyoki sanki araba 5sn sonra infilak edecek:DD

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik
:sandalye: Alem Fm de dünden beri alay konusu.
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Millet olarak pisikolojimizin nerelerde olduğunu gösterir somut bir olay , bence gülmekten daha çok düşünmek gerek.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Olacak bir tane bundan emniyet şeridini kullanan magandaların üstünden geçeceksin :)

Offff tam bizim trafiğe göre.

Kendi şeridinden sıkılıp yer değiştirmek için sinyal vermeden sıkıştıracak, önüne atlayıp nasılsa frene basar diyecek, gelin arabası yapsan sileceğine asılıp para isteyecek, elde çekçek ve fısfısla saldırıp temizlemeye kalkacak, yol vermedin diye önüne geçip aniden frene basacak kadar sıkı abileri bu aracın önüne de bekleriz :tease3::D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Abi senin hayal gücün benimkinden daha genişmiş :D :D

zamanla bunalınca dışa vuruyor bir şekilde. :D :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Piston kolunun yukarı çıktığını duydumda aşağı indiğini bilmiyorum. Karteri falan mı deldi acaba :) Paniği yaratan şoförün bizzat kendisi. O arabadan öyle inersen yolcu uçarak iner tabi

Anlık olarak, Refleks ile yanlış kelime kullanıyor.. Dikkat ederseniz marş motoru takılı kalıyor..Zaten kontağı kapatmaya çalışıyor ilkbaşta...

Marş Motoru yanmasın diye'de hızlı hareket etmek istiyor.. Tamamen istem dışı bir cümle :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Vahşi hayvanlar fast food ile beslenirse :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Guest Bahattin Savrin

Fantastik. Yalnız o masa bizim kadınların kafasını karıştırır.

Yorum bağlantısı
Yusuf Bahri Aslan

Valla benim hanım masa süpermiş keske bizim de olsa vs. demeye başladı bile... :))

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...