İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Murat Dere

Etin elektriği iletmesinden devre tamamlayıp duruyordu sanırım bu mekanizma Murat abi.

Evet İlkay. Vidooda da söylüyor zaten. ;) Daha önce incelemiştim, kullananların anlattıklarını okumuştum ama mucitinin kendi parmağını uzatmasını görmemiştim. :)

Yorum bağlantısı

Evet İlkay. Vidooda da söylüyor zaten. ;) Daha önce incelemiştim, kullananların anlattıklarını okumuştum ama mucitinin kendi parmağını uzatmasını görmemiştim. :)

Ses teknolojim olmadığından duymamıştım abi :) Sazan gibi atlamışım :crazy:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Daha önce koydum mu hatırlamıyorum ama:

Koymuştunuz.

Yorum bağlantısı
Guest Feti Ercan

Koymuştunuz.

bunun mantığını bilen var mı normal eti kesiyor.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ben bilmem, örtmenim bilir diyeceğim. :)

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Uğur üstad bunlar araba ise bizimkiler değil - bizimkiler araba ise bunlar değil :))

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Statik elektrik hissedince korumaya alıyor sistem. Başka bir izahat bulamadım. Sosis iletken, vücudumuzda iletken..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Uğur üstad bunlar araba ise bizimkiler değil - bizimkiler araba ise bunlar değil :))

aynen abi görünce bittim resmen :D adam para b.. gibi resmen nereye harcıyacaklarını bilemiyolar :D :D

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

aynen abi görünce bittim resmen :D adam para b.. gibi resmen nereye harcıyacaklarını bilemiyolar :D :D

abi bu artık para işi değil bunlarda sanat- mühendislik - sınır neyse onu zorlama eğilimi var tabi cok para lazım eskiden anlamazdım bunlara ürün gözüyle bakardım abi düşünsene atıyorum bir araba 6000-7000 parçadan oluşuyor, normal bir arabada tasarım uygulama dahil değişken parça 1000 adetse ve bunlarda üzerine özenilen seri üretim özel olan 10 parça icad varken bunlarda 7000 parçanın yedibinide özel odaklanarak düşünülürek yapılıyor, bu anlamda bile sanat esri mühendislik başyapıtı gibi bir sey, artık anlıyorum tabi pahallı olacak :)))

Yorum bağlantısı
Emirhan Bal

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama süper...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Ertan Alptekin

Otobüste kaza yapan biri olarak zor bir durum olduğunu tahmin ediyorum. ama yine de kendimi gülmektan alamadım :) piston aşağı, herkes aşağı :)

Yorum bağlantısı
Kerim Yurdgulu

Şoför panikle aşağı inince millet de otobüs patlayacak falan sanıyor heralde. Koptum gülmekten :D

Yorum bağlantısı
Hakan Arslaner

Piston aşağı nedir ya :) Adam milleti korkutmuş :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
:) Millet tetikte bekliyormuş piston aşağıya inse de bizde atlasak diye :D
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...