İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Serhan Gürbüzol

Sanata ve Sanatçıya Saygı.!!! ;):fiuw::D

Sanatı ve sanatçıyı her zaman taktir etmiş ve desteklemişimdir... :bravo::flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Bir köpeğin "Down Sendromlu" bir çocukla ilgilenmesi ve küçük çocuğa gösterdiği sevgi izleyen herkesin gözlerini dolduruyor.. "Hayvan-İnsan, İnsan-Hayvan" ilişkileri bakımından okullarda ders olarak gösterilmesi gereken bu görüntüler, izleyen herkesten tam puan alıyor. İşte size, hemcinsleri sokaklarda hor görülen, itilip kakılan bir köpeğin, down sendromlu bir çocuğa gösterdiği müthiş sevgi...

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 5
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Abi ben videoyu paylaşıp çok ilgimi çekti derken; hadi hepimiz sokağa çıkıp deniyelim gibi bir mesaj vermek istemedim ki. bir şey insanın ilgisini sadece olumlu yönde çekmez, bu böyle anlaşılmasın. Gezninirken bu videoya denk geldim ''ilgimi çekti'' ve video boyunca ve bitiminde bmw yi süren adama bir kaç ''iltifat'' kondurup burda paylaştım. Aksi anlaşıldıysa kusura bakmayın.

birbirimizi anlamışız o zaman sorun yok :good1::)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

bunlar neyin nesi anlıyamadım

Bunlar ne biliyor musun Uğur? Argeye milyon dolar para harcayıp üretim yapan firmaların yapamadıklarını 15 tl ye yapan cihazlar :)

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Bunlar ne biliyor musun Uğur? Argeye milyon dolar para harcayıp üretim yapan firmaların yapamadıklarını 15 tl ye yapan cihazlar :)

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Son zamanlarda seyrettiğim en güzel reklam. :bravo:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bundan istiyom:

Abi bardakla niye uğraşıyon ki, hortum bağla gitsin.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Gören de her akşam içiyoz sanacak. Hava olsun diye istiyorum, ordan koymak güzel olur be. ;) İlkay, yap bana bi tane çabuk! :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Gören de her akşam içiyoz sanacak. Hava olsun diye istiyorum, ordan koymak güzel olur be. ;) İlkay, yap bana bi tane çabuk! :p

Murat abi premix kola göndereyim mantık aynı :)

Yorum bağlantısı
Borga Tansel

Tamamen İlkay Abi'nin isteği üzerine beğendim, kendisi beğenemiyormuş :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Murat abi premix kola göndereyim mantık aynı :)

O ne len? :unsure2:

Aslında farketmez ha. Ordan çıksın da kola da olur. ;)

AAAahhahahhaaaa... :bravo:

Yorum bağlantısı

O ne len? :unsure2:

Aslında farketmez ha. Ordan çıksın da kola da olur. ;)

AAAahhahahhaaaa... :bravo:

Murat abi benim hakkım bitti adamlarıma beğendirttim. Monarşide çareler tükenmezmiş :crazy:

Premix 18 lt tank kola musluktan basılanlardan :)

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Güzelmiş...Önemli olan yedek bardak fiyatları ve firmanın yıl olarak stok bulundurma garantisi... :p

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

birde bardağın doluluğuna göre mi yoksa kafasına göre mi dolduruyor :p yani tam otomatik mi yoksa dolum için bir şeye mi basıyor ayrıca :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

birde bardağın doluluğuna göre mi yoksa kafasına göre mi dolduruyor :p yani tam otomatik mi yoksa dolum için bir şeye mi basıyor ayrıca :p

Tam otomatik Mustafa; bardak kadar dolduruyor, bardak alete konunca doldurma otomatik başlıyor, doldurup duruyor. Bardağın altında bir tür durdurucu (bazı arkadaşlar "stopper" tercih eder) var, dolduktan sonra çekince basmıyor artık. Muhteşem bir şey, istiyom bi tane bundan. :seytan:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...