İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Murat Ersel Çevik
(düzenlendi)

Ojant 18" olaydı da değiştireydi göreyim.

arapça bilen tercüme eder mi?

arabayı devirecekelr ama güneşlikteki naylon hala duruyor, petrol buharı fena zararlı...

Abi diyor ki

"esselamü ayelküm ve rahmetullah

ben sipikeriniz Halid bin Abdullah

şebba şebabin Cumhuriyet Arabiyyeh

interneyşıl stadyuma minel kahireh

ahali istif istif cemaat fevkaladeh

takınlar çıktı sahaya

iki tık bir şık şık maşallah

maç başladı

top Seyyutta

Seyyut ya çalım ya çalım

pas Hayrullah

Hayrullah pas Feyzullah

Feyzullah şuut yer misali şimşek

amma velakin imdadul direkşimdi top Lefterde

Lefter ya çalım lefter ya çaılım lefteeer şuuuuut

immüselim bomba ammavelakin top ağlarda

Muhteşem arap: 0

Berbat türk:9

Allah'tan ümit kesilmez

dakka 89

ben sipikeriniz Halit bin Abdullah

iyi akşamlar

evvallah :D

tarihinde Murat Ersel Çevik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

bunlar böyle döker saçarken, somali' de millet acından ölür. Komşusu açken tok bizden değildi ya bunlar Müslüman bile değil bana göre, gösteriş ,savurganlık v.s v.s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

çölde deniz vardı sörf mü yapmadılar onlar da haklı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Aslında çok merak etmesekde bazen aklımıza gelir, tavuk çiftliklerinde kesimden sonra binlerce tavuk nasıl tüylerinden nasıl temizlenir diye :unsure2: Bizim dahiyane vatandaşlarımız bulmuşlar; buyrun seyredin......

http://www.youtube.com/watch?v=A1015pLHA9g

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Adamlar arabaları ile istediği gibi eğlenir yaptıkları yanlış olabilir orası ayrı mesele. Biz şimdi aracımızla farklı hareketler yapsak ne olacak, o zaman bize de mi sen müslüman değilsin senin yaptığın savurganlık mı denilecek.

Bırakın arkadaşlar bu işleri, 2 hareket yapınca müslümanlıktan etmeyin insanları. Kaldı ki onların arap oldukları ne malum, belki Pakistanlı yada Bengladeş'li.

Araplara bişey derken 2 kere düşünmek gerek. Efendimiz s.a.v'de arap idi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Hüseyin hocam peygamberimizin cennetin gülü olduğunu her inanan bilir. Arap ırkı hakkında yazılan her söz, herkesi kapsamaz.

Amacım ortamı germek değil sadece yazmak istedim.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

bizim oranın firmaları :D nerden denk geldiyse gözüme ilişti :)

İki şöförde gerizekalının en önde gideni sorumsuz herifler :elisopali:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

İki şöförde gerizekalının en önde gideni sorumsuz herifler :elisopali:

Birbirinin yolcusunu almak için yapıyolar :) sollanan beyaz otobüs sollayan otobüsün eski şoförü :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Birbirinin yolcusunu almak için yapıyolar :) sollanan beyaz otobüs sollayan otobüsün eski şoförü :)

Mustafa tanıyorsan kusuruma bakma belki senin tanıdıkların ama okul için Elazığ-Eskişehir arası 64 kere gittim geldim bu tarz otobüslerle, 1997 yılında;

gece önümüzde giden, Best Van Tur, Star Van tur ve Bingöl Seyahat sırf bu birbirini geçme yüzüden kaza yaptılar, sonuç 14 ölü 105 yaralı :(

O yüzden görünce dayanamıyorum.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

niye ne yapmışlar ki anlayamadım cidden ?

bi nevi yarış yapıyorlar :) bizim oraların yollarını Furkan abide biliyordur belki. şeritler öyle istanbul şeridi değil :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

niye ne yapmışlar ki anlayamadım cidden ?

Yazdım hocam.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Mustafa tanıyorsan kusuruma bakma belki senin tanıdıkların ama okul için Elazığ-Eskişehir arası 64 kere gittim geldim bu tarz otobüslerle, 1997 yılında;

gece önümüzde giden, Best Van Tur, Star Van tur ve Bingöl Seyahat sırf bu birbirini geçme yüzüden kaza yaptılar, sonuç 14 ölü 105 yaralı :(

O yüzden görünce dayanamıyorum.

Doğrurdur abi yapılan zaten yanlış ona bir şey diyemem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

hızı nasıl hesapladınız len ?

Ben hıza bakmadım hocam, direk 1997 aklıma geldi dayanamadım :(

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Hüseyin hocam peygamberimizin cennetin gülü olduğunu her inanan bilir. Arap ırkı hakkında yazılan her söz, herkesi kapsamaz.

Amacım ortamı germek değil sadece yazmak istedim.

Tabi ki.

Dikkat etmek lazım, insan bazen sinirlenip komple arapları gözden çıkarabilir. Çok şahit oldum, bu araplar çok pis insanlar vs. O yüzden 2 kere düşünmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
(düzenlendi)

124 bir zamanlar

:D

Bu da torunu.

tarihinde Mustafa Yanar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Solak

:D 20 yıl sonra şimdi bindiğimiz teknolojik arabalar ne hale gelecek onu merak ediyorum... :unsure2:

havada uçacak,otomatik pilot olacak....,gelecekte bir gün gelecek.... :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hacı Murat kadar dayanmayacağı kesin.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

fiat 124. car of the year kazanmış bir araçtır. çift kademeli 4 disk fren ( ebd nin atası denenilecek) sistem bile var.

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum,çok ilgimi çekti :D

başka insanların ölümüne sebebiyet verebilecek şekilde trafiğin ortasında yapılan bu sürüşlerin nesi dikkatinizi çekti ve güldürdü sizi? Birisinin ölmemiş yada bu aracın bunca şeye rağmen kazaya karışmamış olmasımı?? Cinayete birçok kez teşebbüsün kanıtıdır video başkada birşey olamaz... Böyle videoları Türkiye de de yapıp paylaşıyorlar. Bu ve benzer videolara trafiğin ortasında yaşanan adrenalin gözüyle bakıp bunları yapan, paylaşan, izlemekten mutlu olanlar o aracın sevdikleri bir yakınlarına çarptığında yaratacağı adrenalini düşünerek izlemelerini, başkalarıyla paylaşmalarını yada böyle videolar çekmelerini tavsiye ederim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

sert tavır olduysa kusura bakmayın başından 1 dakika sonundan 30 saniye dayanabildim videoya gerildim!! :danger:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

O bmw yi kullanan dangalak inşallah bir yerden uçar ve geberir gider.

Çok sıkıştın bir iki kez yapmak zorunda kaldın anlarım. bunun ki direk cinayet sebebi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Canberk Eken

başka insanların ölümüne sebebiyet verebilecek şekilde trafiğin ortasında yapılan bu sürüşlerin nesi dikkatinizi çekti ve güldürdü sizi? Birisinin ölmemiş yada bu aracın bunca şeye rağmen kazaya karışmamış olmasımı?? Cinayete birçok kez teşebbüsün kanıtıdır video başkada birşey olamaz... Böyle videoları Türkiye de de yapıp paylaşıyorlar. Bu ve benzer videolara trafiğin ortasında yaşanan adrenalin gözüyle bakıp bunları yapan, paylaşan, izlemekten mutlu olanlar o aracın sevdikleri bir yakınlarına çarptığında yaratacağı adrenalini düşünerek izlemelerini, başkalarıyla paylaşmalarını yada böyle videolar çekmelerini tavsiye ederim.

Abi ben videoyu paylaşıp çok ilgimi çekti derken; hadi hepimiz sokağa çıkıp deniyelim gibi bir mesaj vermek istemedim ki. bir şey insanın ilgisini sadece olumlu yönde çekmez, bu böyle anlaşılmasın. Gezninirken bu videoya denk geldim ''ilgimi çekti'' ve video boyunca ve bitiminde bmw yi süren adama bir kaç ''iltifat'' kondurup burda paylaştım. Aksi anlaşıldıysa kusura bakmayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...