İçeriğe Yönlendir

Videolar

Zafer Ayvacı

Recommended Posts

Ali Karadağ

tamam tamam sustum... :)

Estağfurullah abi söz senin, su benim :) :)

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Estağfurullah abi söz senin, su benim :) :)

Kardeşim dozunda bırakayım dedim ondan sustum.. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

aa evet bu kurtulan da yolcu sanırım şoför tarafı ezilmiş dümdüz olmuş çok kötü. arka taraftan belli oluyor 2 kişi olduğu

birde sanki sağından geçmek isteyince otobüs şoförü hızlanıyor, aslında birazda kendini ihbar etmiş bu videoyla.

Ufak aracın şoförü panikle öndekine çarpmayayım diye yağışlı yolda sert şerit değiştiriyor. ama panikle öyle sert kırmışkı direksiyonu iki şeridin ortasına gelmeden kaymaya başlamış olmalı ki arabası, araç tam otobüsün önüne geldiğinde direksiyon tam sağa çoktan kırılmıştı... çok fena bir kazaymış gerçekten... ben o otobüs şoförünün yerinde olsam ve hızlanmak yönünde böyle bir karar vermiş olsam uzun bir süre geceleri uyuyamazdım sanırım...

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Benim kendimin olmamakla birlikte 8 ay kadar kullandığım ilk arabam 4 ileri 89 Şahin 1.6 Tempra motor idi. Ben de kullandım ama büyük şehirlere gel ki göresin.

"mantığı" dedim zaten abi, ben de eski kuşçulardanım iyi bilirim ;)

Meselenin kuşla böcekle alakası yok ki. Tofaş'ın iyi niyet elçisi de değilim, marka değerini (!) korumaya çalışayım. :) Karşı çıktığım aşağıda koyulaştırdığım kısım, o hüküm sürüyor dediğin mantığın memlekete yapıştırılması. Büyükşehire geldim, İstanbul'da doğdum büyüdüm ama hiç yurtdışına gitmedim ben bilemiyorum, sen gittin mi? Başka memleketlerde hiç olmuyor muymuş bu?

Bişahin5abaza mantığının hüküm sürdüğü memleketimin örnek bir kesiti işte, mangal sıtayl :) :)

Nasıl ilk defa duyuyorsun Zafer, 5 tane abaza bir şahinin içine dolar, sonra laf attıkları kıza "arabaya gelsene" derler. Mantık bu.

Teşekkür ederim Mahmut abi. :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Bi kaideyi söylediğim için tüm Tofaş kullanıcılarına özürlerimle.

:tap2:

wwwarabaxicom-tofas-sahin.jpg

Yorum bağlantısı
Taner Kızılkor

Ben bir tofaşçı olsam asla kabul etmezdim özürünü bu aracın cam çıtasından tut sinyal ve stoplarına kadar değişmeyen tek yeri ön panjuru ve aynası, kalanı komple değişmiş, ayrıca bagajın solunda m3 yazıyor.. Ali sen başka bir şeyler mi anlatmak istedin şimdi anlamadım ben :p:D

yangın burada, getirin körüğümüüüüü :D

bak yeni gördüm jant kapağıda o modelin değil :nea:

of of of bagajdaki T armasıda yuvarlak içerisinde bu eski modelin biraz yüksek olarak yeniden doğuşu... eyvah eyvah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu evlilik programlarını izlemek istiyorum, çok güzel komedi malzemesi çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Biliyorum, çoğu şey düzmece. Zaten en fazla 5 dakika falan dayanabiliyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

Transit muhteşem....

Hastayım o transitlere...

4 arabam oldu, bu güne kada kendi arabalarımdan da çok rahat ettiğim tek araç o kasa transitlerdir. Arkadaşımda var, 2007 Transit Journey otobanda coşuyo :)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

O anları forumda paylaşırsam kötü örnek teşkil eder, genç arkadaşlara kötü örnek olmayalım :p:)

Yorum bağlantısı
Ali Karadağ

:D küçük bir Yılmaz Erdoğan tadı aldım sanki.

özelden atacağım listeye seni de ekledim abi :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...