İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

ses değilde ayna olarak kullanmak için bakıldığında titreyince arkayı göremiyorunzu

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

ses değilde ayna olarak kullanmak için bakıldığında titreyince arkayı göremiyorunzu

Başka bir şekilde görüntü alınabilir mi abi mk3 mondeoda?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

harici navigasyon gibi kamera konabilir torpido üstünde durru ama. güneşlik değişip mp3 çalar dahil takılan ekranalr da vart ancak 4-5 misli pahalı

Yorum bağlantısı

Aliexpresten sipariş verdiğim 3 Amper 15 Watt 12V 'dan 5V Usb dönüştürücü montajını dün tamamladım. 1 gün süren test sürecinden sonra paylaşıma sunuyorum. Sorunsuz çalışıyor. Montaj yaptığım küçük switch ile çakmaklık'dan kurtuldum. Park halinde sürekli çekim yapabiliyorum.

Amaç : Araç kamerasının uzun süreli açık kalmasından kaynaklanan batarya sıfırlanması ve kablo kalabalığından kurtulmak isteyenlere tavsiye ederim...

Buyurun resimler...

xnAyA9H.jpg?1

XvlMii4.jpg?1

4cqT1py.jpg?1

HdOdlgv.jpg?1

IVeBiDd.jpg?1

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kamera sürücüye yakın olmamalı, mümkün mertebe cama yakın, aynanın arkasında olmalı. Olası bir çarpmada bu kamara çok savrulur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kamera sürücüye yakın olmamalı, mümkün mertebe cama yakın, aynanın arkasında olmalı. Olası bir çarpmada bu kamara çok savrulur.

O zaman tam ortalayamıyorum. Yağmur sensörü var yukarı alamıyorum. Mecburen sağına takmam gerekir. Simetri hastası bir insan için zor bir durum... :D
Yorum bağlantısı

Yorumuma kizmayin ama; Switch cok kotu gorunuyor. Şahin mi bu orada switch ne ariyor, konsoldan yukari kablo cekseniz daha iyiydi.

Sigorta panelinden kontak elektrigi alip kameraya baglarsaniz iyi olur.

İşte sorun orada kontak'dan alınca park halinde çalışır bırakamıyorum. Evet görsellik katmam gerekiyor. Renk olarak bir tek bu vardı..
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

18 siparişim var :D dolar yükselmeden önce vermiştim, :şimdibeklemezamanısmiley: :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
(düzenlendi)

Aliexpresten son verdiğim siparişler çok fazla gecikti, hala gelmedi. Özellikle 1 ay önce verdiğim siparişler.  Kuzende sipariş vermişti, onunkilerde de aynı durum varmış. Aynı sorunla karşılaşan varmı ?

tarihinde Ayhan Şentürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

sene sonu, yılbaşı siapariş çok yetiştiremiyorlar, sıkıntının kargo firmalarından kaynaklandığını yazmışlardı.

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Bende biriyle konustum. Hava şartarı çok kötü, kardan dışarı çıkamıyoruz dedi ama kargoyu verince gördüm. Kargoyu singapurdan yollamış. :) Singapurda şuan yaz diyebiliriz. 30 derece sıcak var :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

fener alacaklar, ben bu ürünü aldım, bir adette yedek pili yanında, tabi şarj cihazıda içinde. 3 foksiyon var, zayıf, yüksek ve çakar, almak isteyenlere tavsiye ederim.

http://www.aliexpress.com/item/2014-latest-1pc-UltraFire-C8-CREE-Q5-Tactical-LED-Torch-Light-led-Flashlight-2x-18650-Charger/1713075741.html

lokman abi benim fener geldi, ama bahsettiğin modlardan  zayıf olan yok, düz, çakar ve s.o.s, var. neden böyle anlamadım

şimdi farkettim abi, düğmeye abanmadan yavaşça basılması halinde modlar arası geçiş yapılıyormuş :)

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...