İçeriğe Yönlendir

Sahtekarlık

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Sarp D. Uygur

otokentin içinde dynomos var ekspertiz oraya soktururum acaba ne çıkacak onlardamı bu işin içinde ikisinde esnaf çünkü... Adam beyan ettiği şeylerini söylicek

21 750 de vergisini de paranın içinden ödedim satış yaparken

O Dynamoss a fazla güvenmeyin, Connectimi alırken bana söylemedikleri sol kapıdaki lokal boyayı, aracımı satın alacak kişiyle gittiğimiz bir başka eksper söyledi. Sanayi esnafından da onlar hakkında birkaç olumsuz yorum duydum ve kim olursa olsun bundan sonra noterden tarafsızlıklarına dair onay alınan tek bir yere gönderiyorum ihtiyacı olanı...

Bende güzel fikirler varda uğraşmak istemiyorum Allahından bulsun

En güzeli bir yerde toplaşıp, "aracı bir ustaya gösterelim mi?" diyerek, adamı da alıp grup dahilinde iman yolunu göstermek :D

Bu arada kendim için araç ararken bulduğum ve servis kayıtlarını çıkarttığımda km si düşürülmüş olduğunu anladığım bir araç için şikayette bulunmuştum. İlan 2 ay oldu kalkmadı. Km düşürülme olayının maddi bir kanıtı olmadığı için pek ilgilenmiyorlar sanırım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Şikayet ettim, birde 18000 teklif ettim :)

e43257d51ceb14032a754b227c6c0976.jpg

tarihinde Eren Erdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Yine mi otokent ? Büyük ihtimal oraları bilmeyen biri gelecek. Adamda abi ben seni göndereyim ekspertizciye diyecek. Ekspertizlede önceden anlaşılmış oluyor genelde. Tanıdığımız bir galericiden bile az daha bu tarz bi araba alıyorduk :D

Galericinin tavsiye ettiği ekspertizciye gitmemek gerek. Otokent berbat bir yer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Bende şikayet ettim.

Bence araca düşük teklif yağdıralım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

40 şikayet edilmiş ilan hala yayında pes doğrusu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Bende ettim :) abi arkadaşım yemın ediyorum bu aracı gönderdi sabah bana nasıl kanka temız bişeye benziyor diye :)

valla araç güzel kardeşim bendeyken güzeldi diyebiirim sadece gerçekleri söyliyim araç 255.000 km de ön kaput,bagaj kapağı,sol çamurluk boyalı,sağ çamurluk lokal boyalı yürüyeninde ve motorunda hiç bi sıkıntısı yoktu... 

ilan sahibine direk yazıcam şimdi yalancı diye benden aldığında araç kaç km idi de 209000 de diyecem bakalım ne cevap vercek..

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

7Mg2a5.jpg

yazdım bakalım ne dicek 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bu kadar uğraşmayın, tekinsiz olur bu tipler.

Alırken size yalan söylemiş, satarken de alıcıya söyleyecek. Biz uyarsak da düzelmez bunlar. En güzeli böylelerini kanun aracılığıyla denk getirip iyi bir ceza almasını sağlamak olacaktır ama şahsen ben yine girmek istemezdim bu pisliğe...

Allah ıslah etsin. siz üzerinize düşeni yapmışsınız çoktan. Biz de bir şeyler karaladık. Artık kendi bilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Bu kadar uğraşmayın, tekinsiz olur bu tipler.

Alırken size yalan söylemiş, satarken de alıcıya söyleyecek. Biz uyarsak da düzelmez bunlar. En güzeli böylelerini kanun aracılığıyla denk getirip iyi bir ceza almasını sağlamak olacaktır ama şahsen ben yine girmek istemezdim bu pisliğe...

Allah ıslah etsin. siz üzerinize düşeni yapmışsınız çoktan. Biz de bir şeyler karaladık. Artık kendi bilir...

inşallah bi hakaret tarzı mesaj yazarda mahkemeye nasıl veriyorum görür

Yorum bağlantısı
Erkan Tekin

Bunlar yüzünden her arabaya şüphe her söze yalan kısacası önyargı ile yaklaşıyoruz... İlan için gereken yapıldı..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Mesajla sorgulama yapınca arabanin hasarlari orijinal kmsi falan cikmiyor mu bu araba icin? Alacak kisi herhalde sorgulatir insallah sorgulatir☺

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Mesajla sorgulama yapınca arabanin hasarlari orijinal kmsi falan cikmiyor mu bu araba icin? Alacak kisi herhalde sorgulatir insallah sorgulatir☺

çıkıyor kardeşim çıkmaz olurmu 3 adet hasar kaydı çıkıyor hangi beyinle ilan açmış anlamadım zaten..

Yorum bağlantısı
Ekin Güney

Şikayet ettim bende. İzmir otokentte galericilerin çoğu böyle.

Yorum bağlantısı
Engin Ünal

Şikayet ettim , ancak bizim insanımıza bu hareketler müstehak. Aracımı internette koydum bende , araç tamamen orijinal ancak fiatlarda oluşan güneş yanığın dan komple boyalı bunuda özellikle belirttim , boyalı diye nasıl yerden yere vuruyorlar anlatamam

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Şikayet ettim , ancak bizim insanımıza bu hareketler müstehak. Aracımı internette koydum bende , araç tamamen orijinal ancak fiatlarda oluşan güneş yanığın dan komple boyalı bunuda özellikle belirttim , boyalı diye nasıl yerden yere vuruyorlar anlatamam

Aynen hocam, dürüstçe taponu boyalı deyince fiyat kırmaya kalkıyorlar sonra da böyle adamların cazibesine kapılıp kazığı yiyorlar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sattığım iki aracımı km düşürülmüş olarak görmüştüm.

Toplu halde şikayet edip ilanları kaldırtmıştık. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...