İçeriğe Yönlendir

Sahtekarlık

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Ümit Mavigöz

Şikayet ettim,benim anlamadığım mevzu istediğiniz yere gösterebilirsiniz yazmış..alan adam illaki göstericek ve orada ne olduğu ortaya çıkacak ?

Bunların mantığı cahil arabadan anlamayan herkese güvenen biri gelip alır mantığı işim gücüm olmasa arkadaşımı ayarlarım alıcıymış gibi gönderirim otokentin içinde dynomos var ekspertiz oraya soktururum acaba ne çıkacak onlardamı bu işin içinde ikisinde esnaf çünkü... Adam beyan ettiği şeylerini söylicek

Ümit bey siz kaça satmıştınız, fikir edinmek için soruyorum.

Ben 19100'e sattığım arabayı 24000 gibi bir rakamdan ilanda görmüştüm..

21 750 de vergisini de paranın içinden ödedim satış yaparken
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Mesaj attım adama cevap gelir mi?..hiç sanmıyorum...

Bende mesaj gönderdim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

Bir de hyundai'nin logosunu koymuş mağaza logosu diye. Gören yetkili servis sanacak. Sanayide KM düşürüp 20-30 lira alanlar var o paradan hayır görecekler mi acaba?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Bende Ekim 26'da 2012 Fiesta almıştım. Servisten aldığımdan açıkcası kontrol ettirmedim. Bagaj değişmiş,3-4 parça boya çıkınca arabadan soğudum sattım. Şuan kullandığım Fiesta'yı aldım. En azından kusurlarını bilipte aldım. Hak yemekten öte gitmiyorlar malesef..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

İzmirde olup da şu adamın dükkanına gidip kameraya çekerek rezil etmek var...şikayet edildi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

İzmirde olup da şu adamın dükkanına gidip kameraya çekerek rezil etmek var...şikayet edildi.

Bende güzel fikirler varda uğraşmak istemiyorum Allahından bulsun

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Aslında işin gücün olmayacak gidip alacaksın. Mahkeme mahmeke süründüreceksin bu ahlaksızları.

Bende şikayet ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Aslında polise şikaye etmek lazım çünkü dolandırıcılık yapılıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Şikayet ettim. :good1:  Bu sitede dolaşıp en çok şikayet edenlerdenim sanırım. Özellikle araç  donanımları konusunda çok yalan söylüyorlar.

Yorum bağlantısı
Misafir

Şikayet tamamdır. Ne insanlar var bunlar yüzünden 2.ci el araba alamaz olduk. En iyisi forum dışından almamak.

Yorum bağlantısı
Orhan Aksakallı

Bende ettim :) abi arkadaşım yemın ediyorum bu aracı gönderdi sabah bana nasıl kanka temız bişeye benziyor diye :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Şikayet edildi. Mission completed. [emoji4]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...