İçeriğe Yönlendir

Sahtekarlık

Ümit Mavigöz

Recommended Posts

Serkan Karadağ

Bana mı sordun?  :p  :D

:D  :D

Bence yeterince şikayet gitti sahibinden moderatörleri yatıyor mu kardeşim.  :angry:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

225 yerine 209 olsa ne olur olmasa ne olur? nasıl bir kafadır

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

abi 255 miş ortlama 50 bin kilometre düşürmüş

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

255 mis abi. Gerçi yinede farketmiyor 35 bin geri çekilse ne farkedicek? Büyük ihtimal son vizesi 200bin civarındadır sorgulandığında anlaşılmaması içindir.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal
(düzenlendi)

Sahibindennin umurunda olduğunu zannetmiyorum , dini imanı para olmuş

tarihinde Engin Ünal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

255 mis abi. Gerçi yinede farketmiyor 35 bin geri çekilse ne farkedicek? Büyük ihtimal son vizesi 200bin civarındadır sorgulandığında anlaşılmaması içindir.

46 bin km geri çekmiş kardeşim

Sahibindennin umurunda olduğunu zannetmiyorum , dini imanı para olmu.

Sen ben açsak çoktan kapatılmıştı abide galeri üyeliği var para ödüyor ya sahibindene kapatırmı hiç
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

46 bin km geri çekmiş kardeşim

Sen ben açsak çoktan kapatılmıştı abide galeri üyeliği var para ödüyor ya sahibindene kapatırmı hiç

Sahibindene giydirdim lakin tık yok  :angry:  :angry:  :angry:

Yorum bağlantısı
Misafir

Sahibindene giydirdim lakin tık yok  :angry:  :angry:  :angry:

Sahibinden oraya şikayet butonunu yalandan koymuş zaten salladıkları yok çoğu şikayeti  :seytan:

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

Şikayetleri dikkate almıyorlar. Özellikle dükkan sahibi (yani parayla üyelik sahibi) kullanıcılara yapılan şikayetleri hiç dikkate almıyorlar.

Kendi ilan yayınlama kurallarına aykırı bir sürü ilan var şikayet etsende kimse ilgilenmiyor.

Sahibinden oraya şikayet butonunu yalandan koymuş zaten salladıkları yok çoğu şikayeti  :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Adamla sabahtan beridir mesajlaşıyorum, ve bana şuan gönderdiği son mesajla yanlış yazıldığını bildirdi :)
Azmin başarısı  :biggrin:

• Hüseyin Akyol
    Sayın dürüst satıcı, bu araç 1 ay önce 255000 KM deydi ve 3 adet kazası, 4 parça boyası var!!! Allah kul hakkını öbür tarafta sorar size. Aldığınız para çoluk çocuğunuzdan çıkar
    5 Ocak 2016
    16:06
  • Galip Barsbay
    hem sana mı düşmüş beni uyarmak sen kimsin arkadaş hem bileden yanlış onuşuyon hemde beni bilmediğin konu hakkında uyaraya kalkıyonjki kmsin ki sen bana öretmen olcan
    6 Ocak 2016
    12:19
  • Hüseyin Akyol
    Sen insanların hayallerini çalmak üzere oyun oynuyorsun, bende senin gibi birisi yüzünden kandırıldım. Bilmeden konuşacak kadar aşağılık birisi değilim
    6 Ocak 2016
    12:22
  • Galip Barsbay
    napalım dolanıyosa arkadaş bak işine ne hayal yıkması sen neden bahsediyon dalgamı geçiyon beni çildedn çıkartma
    6 Ocak 2016
    12:27
  • Galip Barsbay
    haakret ederek konuşma bana ahlakszlık ypma
    6 Ocak 2016
    12:28
  • Hüseyin Akyol
    Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste diyicem ama sizinde meslek hayalleri için borç yaparak aldığı aracın KM sini düşürüp satmak olmuş. Esnaflık bu olmamalı hocam
    6 Ocak 2016
    12:30
  • Galip Barsbay
    arkadaş yok öle bişi ne alaka esnaflığı senden örencek değilim sen emnmsn bu ilan o ilan hem sen benim neyimsin bana ders veriyon arkadş çoocuk veddi hem ilanı belkide yanlış verdi o ilansa bile öyle şeyler bizde olmaz bilmeden yorum yapma hem öle olsa bile sanamı kaldı bana ders vermek sen kmsn dört dörtlük birimsn imamsmn
    6 Ocak 2016
    12:42
  • Hüseyin Akyol
    Haklısın hocam haklısın
    6 Ocak 2016
    12:43
  • Galip Barsbay
    haklıyım tabi bizi herkes tanır bilir öle bişi olmaz konu kapanmıştır.
    6 Ocak 2016
    12:48
  • Galip Barsbay
    sen beni kudurttun sen kimsin arkadaş bize ders veriyon senden mi örencez biz esnaflığı dürüst satıcı ? bu laf ne demk sen iyilik meleğimisn imamamısn sen kimsn arkadaş ya kimsn bize nöyle msjlar atıyosun hemde yanlış şeklddde olayı blimden olay öyle değil öyle olsa bili kmsn sen ya bizi sinir ediyn sen ya sana nedim bn şimdi ya gereksz insan
    6 Ocak 2016
    14:24
  • Hüseyin Akyol
    Madem haklısın niye tekrar mesaj gönderdin?
    6 Ocak 2016
    14:25
  • Galip Barsbay
    haklı oldum için sen manykmsn niye böle bi msj atma gereği duyyyon belamı arıyon
    6 Ocak 2016
    14:27
  • Galip Barsbay
    çünk çok siniirlendimm
    6 Ocak 2016
    14:28
  • Hüseyin Akyol
    Galip hocam öncelikle herşey için özür dilerim. Ancak ilk mesajımda da belirttiğim gibi bu araç 255,000 KM'den düşürülmüş ve sen orjinal KM diye yazmışsın, kaza yok demişsin 3 kazası var. 1 parça boya var demişsin ama 4 parça boya var. Belki sende mağdursun, hakkını ara o zaman üstat.
    6 Ocak 2016
    14:31
  • Galip Barsbay
    şimdi ilana baktım biizm çocuk öteki arablarlar karışıtrmış ilanı o verdi yanlış vermiş benim haklı oldum konuda bana ders veriynz haksız olsam bile veremzsiniz size düşmez tammı bu şekilde başına bela bulurun böle şeler yazma saba dertmi
    6 Ocak 2016
    14:33
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

:D  :D Küfürbaz Metin geldi aklıma bir an. Diyaloglar çok benzer..  :D  :D

Abi adam hala yazıyor, sinirlendikçe yazmaya devam ediyor.

Son mesajlar;

• Galip Barsbay
    özrünüzü kabul ediyorum ama bizde böyle şeyler olmazzz alacak kişi geldnde yada ardandda net bilgi verlllirrr tmm
    6 Ocak 2016

14:34

• Hüseyin Akyol
    Karıştırabileceğiniz başka Ford marka aracınız yok ki. Siz ancak garibanı kandırırsınız Galip hocam. Eminim ki sizin çocuk öteki araç ile karıştırmıştır :) . Şöyle belanın, delinin tekine denk geleceksin ki g.tönde ki donu bile alacak, o zaman görücen sen 209,000 KM'yi 255,000 KM'yi. Ben olsam ibret olsun diye seni 209 KM koştururdum
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Şikayet ettim temiz de bir mesaj yazdım sonra da engelledim dolandırıcılık yapıyor diye[emoji23]

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bizim çocuk arabaları karıştırmış ha...yersen papaz eriği  :D

Foyası ortaya nasıl olurda çıkar diye kızıyor ve kabullenemiyor işte..baktın hala yazıyor engelle gitsin 

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Bizim çocuk arabaları karıştırmış ha...yersen papaz eriği :D

Foyası ortaya nasıl olurda çıkar diye kızıyor ve kabullenemiyor işte..baktın hala yazıyor engelle gitsin

Yazsın Doğuş hocam, bende yazıyorum :)

Telefon numaramda çıkıyor mesajlarda ama aramıyor :)

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Bana da cevap verdi :) işteyim akşam göstercem mesajı :)

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Arayıp duruyor beni mesaj atmasın diye engelledim ondan arıyor herhalde [emoji23] oğlu sanırım arayan da açmadım

3b49e126f19e37e6b9be8e45a6caf895.jpg

Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Satın alan kişi hayallerle biriktirdiği / borç aldığı parayla araç alsın, sonra da KM düşürülsün ve dolandırılsın.

Allah var yaa 

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

hani km düşürme nitelikli dolandırıcılığa girmişti. nasıl bu kadar rahat olabiliyorlar

Yorum bağlantısı
Misafir

Adamın ilanlarındaki araçların km si hep 200.000 km bandında. Kim bilir kaç km düşürülmüşlerdir.

Yorum bağlantısı
Taha Bayraktar

Merhaba;

Google arama motorunda yazılanların çıkması için...

35F2982

2007 Model ford fiesta

Belki alacak kişi dikkat eder ve bakıp yazılanları görür..

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Misafir

Merhaba;

Google arama motorunda yazılanların çıkması için...

35F2982

2007 Model ford fiesta

Belki alacak kişi dikkat eder ve bakıp yazılanları görür..

Saygılarımla...

Bu bölüm üye olmadan maalesef görülemiyor Taha Bey.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...