İçeriğe Yönlendir

186 Beygir Hyundai Isteyen?

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Otopark.com Hyundai İ30 Sport modelini test etmiş. Araç için yorum yapmıyorum  :nea:  :) Tek diyeceğim sport diye sattığın 186 hplik arabaya o direksiyon olurmu arkadaş der susarım.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Beygir iyidirde Insignia Turbo 170 küsür hp 320 ied de 170 beygir..insignia 9.9 sn 0-100 ü var 320i 7.5 sn..sanırım beygirler farklı cins :D 186 lık Hyundai nasıl gidiyor acaba

.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Beygir iyidirde Insignia Turbo 170 küsür hp 320 ied de 170 beygir..insignia 9.9 sn 0-100 ü var 320i 7.5 sn..sanırım beygirler farklı cins :D 186 lık Hyundai nasıl gidiyor acaba

.

0-100 ü 8 sn.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

dct 1.6 turbo veloster kullanmıştım korede pistte bana oldukça keyif vermişti, aynı motor+şanzımanla aynı keyfi verir gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

çok can yakar bu makine

inceleme dedinmi eren tekini tek geçerim diğerlerini izlemem otopark'ta zaten taraflı hyundaiyi yerden yere vurabilmek için her fırsaatta çalışıyorlar bu videoyuda izlemedim ama aracı ben beğendim.

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

0-100 ü 8 sn.

.

1,5 ay önce sattığım Honda Civic 1.8 Hb Sport'un (manuel) 0-100 değeri 8,9 saniyeydi, 140 hp atmosferik...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

1,5 ay önce sattığım Honda Civic 1.8 Hb Sport'un (manuel) 0-100 değeri 8,9 saniyeydi, 140 hp atmosferik...

0-100 değeri herşey değil 2.0TDI 170 HP Caddy 0-100 değeri 8 SN 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

0-100 değeri herşey değil 2.0TDI 170 HP Caddy 0-100 değeri 8 SN 

Mesajımda 0-100 değeri herşeydir gibi bir ibare yok,

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

çok can yakar bu makine

inceleme dedinmi eren tekini tek geçerim diğerlerini izlemem otopark'ta zaten taraflı hyundaiyi yerden yere vurabilmek için her fırsaatta çalışıyorlar bu videoyuda izlemedim ama aracı ben beğendim.

Bana göre de Eren Tekin testleri test falan değil, araç temin edemem korkusuyla arabalara laf bile edemiyor. doğru dürüst bilgi vermiyor, hoşuna gitmeyen birşey oldu mu her cümlenin başına "ama" demeyi ihtiyaç ediniyor gibi..gibi.. Otopark.com ne ise onu söylüyor ayrıca Hyundaiyi yerden yere vurmak için fırsat kollasalardı Hyundaiden 3 tane araç alıp Karadeniz Turuna çıkmazlardı, kaldı ki o tura ait fotoğrafları Hyundai resmi instagram hesabından bile paylaştı.

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Kapı plastikleri nasıl ? Video'da bahsedilmemiş. Ona göre siparişi iptal edeceğim  :unsure2:

Erdem sen hala orada mısın? Yada ne kadar daha devam ettirmeyi düşünüyorsun? 

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

.

Beygir aynıdır da, araçların ağırlıkları farklı ve BMW deki şanzıman efsane ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

İncelemeyi, seyretmedim ama sanırım Kia proceed GT nin Hyundai olanı. Kia 208 bg bu 186. Bunu denemedim ama Kia'nın gidişi oldukça güzel. Spor arabam olsun ama çok ciddi paralar harcamıyayım, o paraya biraz farklılık istiyorum diyenler için bence birebir. Tabi ki tercih meselesi. 

Yorum bağlantısı

Ben hala kapılardayım, sen neredesin ? Yeni malzeme buldun mu kendine ?

Dilediğin kadar kapılarda kalabilirsin.

Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

TÜrkiyede o kadar hız yapabileceğin kaç tane doğru düzgün yol var da o kadar bg li araç kullanma gereği duyacaksın :)

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Beygir aynıdır da, araçların ağırlıkları farklı ve BMW deki şanzıman efsane ;)

Ağırlıkları aynıdır da şanzıman kusursuz..ZF den sonra diğer şanzımanlara hiç ısınamadım

Yorum bağlantısı

beygirle birlikte bir çok etken var ,,zaten videoda da anlatılmış 186 gibi gitmiyor ama stabil hızlanıyor. 

ağırlık,şanzıman, ve aktarma organlarındaki kayıplar. 

Bence fiyatı rakipleri arasında iyi, i30 çalışılmış bir model. Yalıtımı falan iyi, marka imajı yüzünden belki çok alıcı bulamaz ama.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...