İçeriğe Yönlendir

Trakya Da Boyasız Göçük Düzeltme Nerede Yaptırabilirim?

Halim Pehlivan

Recommended Posts

Halim Pehlivan

Merhabalar,

Sağ çamurlukta ufak bir göçük söz konusu ve boyasız onarım yaptırmak istiyorum. Yakın çevremde Çorlu Autoking de dahil olmak üzere bu işlemi yaptıracak bir yer bulamadım. İstanbul Avr. ve Tekirdağ çevresinde bu konuda yardımcı olabilecek abilerimiz, kardeşlerimiz var ise yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

kJpO17.jpg

Yorum bağlantısı

Merhabalar,

Sağ çamurlukta ufak bir göçük söz konusu ve boyasız onarım yaptırmak istiyorum. Yakın çevremde Çorlu Autoking de dahil olmak üzere bu işlemi yaptıracak bir yer bulamadım. İstanbul Avr. ve Tekirdağ çevresinde bu konuda yardımcı olabilecek abilerimiz, kardeşlerimiz var ise yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Halim Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı

Mini onarım ekibi var, sahibi Can Büyükçam, mobil hizmet de veriyorlar, meguiars bakırköyde de yapıyorlar. İnternette ulaşabilirsiniz yerine

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Maslak'da Hakan usta kesinlikle öneririm. İşinin ehli güzel bir insan.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Göçük çektirme işlemleri için nerdeyse boya parası alıyorlar.Benzer bir göçük için benden 300 tl istemişlerdi.Bende kızdım ve kendi göçük düzeltme ekipmanlarımı aldım.Birazda meraklıyımdır böyle işlere.Göçük düzeltme eğitimlerini ve videolarını izledim.Ancak arka çamurluk çift kat saç olduğu için sadece çektirme metodu uygulanabiliyor.Sizin göçük bir ihtimal çift katmanlı bölgenin dışında kalmış gibi.Eğer öyleyse çok rahat arka kısımdan masaj metodu ile göçüğü kendiniz bile düzeltebilirsiniz.tabi eliniz böyle işlere yatkınsa :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halim Pehlivan

Halim Bey;

Konunuz uygun bölüme alınmıştır.

Saygılarımla.

Teşekkür ederim.

Mini onarım ekibi var, sahibi Can Büyükçam, mobil hizmet de veriyorlar, meguiars bakırköyde de yapıyorlar. İnternette ulaşabilirsiniz yerine

Teşekkür ederim.

Ben olsam nazarlık niyetine hiç elletmezdim. Tabi karar sizin.

Kısmet olursa 2-3 yıl daha kullanmayı planlıyorum. Bu nedenle yaptırmak istiyorum.

Maslak'da Hakan usta kesinlikle öneririm. İşinin ehli güzel bir insan.

Teşekkür ederim.

İlacın yine bende Halim.. Başkasından fayda yok.  ;)  :D

Hatta internet sitesi ana sayfasındaki Hyundai Elentra benim arkadaşın aracı. 

http://www.corlugocuk.com/

Yine çorlu yollarını aşındıracağız desene. Müsait olduğun bir cumartesi günü beraber gideriz kısmetse abi. Çorbalar senden ;)

Göçük çektirme işlemleri için nerdeyse boya parası alıyorlar.Benzer bir göçük için benden 300 tl istemişlerdi.Bende kızdım ve kendi göçük düzeltme ekipmanlarımı aldım.Birazda meraklıyımdır böyle işlere.Göçük düzeltme eğitimlerini ve videolarını izledim.Ancak arka çamurluk çift kat saç olduğu için sadece çektirme metodu uygulanabiliyor.Sizin göçük bir ihtimal çift katmanlı bölgenin dışında kalmış gibi.Eğer öyleyse çok rahat arka kısımdan masaj metodu ile göçüğü kendiniz bile düzeltebilirsiniz.tabi eliniz böyle işlere yatkınsa :)

Emek harcamayı severim. Masaj metodunu uygularken hangi ekipmanlar gerekli peki ? Masaj metodunun sanırım eğitim videoları mevcuttur.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Benim arabada ön çamurlukta var baktıkça moralim bozuluyor ne kadar tutar acaba bu islem birde boyaya zarari olmaz dimibfafd252fd741679d2ae98cecce05326.jpg

Yorum bağlantısı

Benim arabada ön çamurlukta var baktıkça moralim bozuluyor ne kadar tutar acaba bu islem birde boyaya zarari olmaz dimi

Bu işlemleri aracın orjinal boyası üzerinde yapıyorlar,sonradan boyanmış kaportada işlem daha da riskli tabiki.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Aracimin boyası orjinal o konuda sıkıntı yok birde kapi ustunde ve altta 2 tane dolu gocugu gibi göçük var onlarida yaparlar o zaman

Yorum bağlantısı

Aracimin boyası orjinal o konuda sıkıntı yok birde kapi ustunde ve altta 2 tane dolu gocugu gibi göçük var onlarida yaparlar o zaman

Aynen,her türlü yapılır.

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Bu ay sigorta ve bakim var bir ay ertelemem lazim kışa girmeden bi işi halledeyim çünkü acayip kafama takiyorum. :(

Yorum bağlantısı

Bu ay sigorta ve bakim var bir ay ertelemem lazim kışa girmeden bi işi halledeyim çünkü acayip kafama takiyorum. :(

En büyük derdiniz bu olsun  :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)

Göküç düzeltmede kullanılmak üzere,göçük çektirme çekici,öpücük denilen göçüğe yapıştırılacak plastik aparatlar(bu aparatar kaliteli olmalı silikon iyi yapışmıyor yoksa),silikon tabancası ve izopropil alkol(silikonu kolayca sökmek için).Ayrıca eğer arka kısmına girebiliyorsanız 6 lık,8 lik veya 10 luk çelik çubuklardan yapılmış masaj çubuklarına ihtiyacınız olacak.Bu parçalar çok ilkel fakat üreticisi az olduğu iiçin biraz pahalı satılıyor.Masaj çubuklarını ben kendim yaptım yoksa 5 tl lik çubuğa uçuk fiyatlar istiyorlar.Ayrıca PDR aynası ve ışık lazım hepsi bukadar.

Dediğim gibi biraz video izlerseniz yabancı sitelerdede var(pdr paintless dent repair) yazarak arattırın izleyin eğer yapabileceğinizi düşünüyorsanız benim gibi kendinize küçük bir set hazırlayabilirsiniz.Ömür boyu kullanılabilir. 

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 11 ay sonra...
Melike Alıcı

Merhabalar aracın 2016 golf alalı iki ay oldu biri çarpıp kaçmış sağ camurlukta kıvrımda göçük var boyası atmamis hiç servis camurluk değişecek dedi göçük için degistirmek istemiyorum Lüleburgaz Tekirdağ yakınlarında onerebileceginiz bir yer var mı

Yorum bağlantısı
Misafir

Merhabalar aracın 2016 golf alalı iki ay oldu biri çarpıp kaçmış sağ camurlukta kıvrımda göçük var boyası atmamis hiç servis camurluk değişecek dedi göçük için degistirmek istemiyorum Lüleburgaz Tekirdağ yakınlarında onerebileceginiz bir yer var mı

Merhaba Melike Hanım,

Elbet farklı yerler vardır bu işi yapan. Ancak benim birebir gördüğüm ve cidden işinde iyi olan ekli yere bakabilirsiniz. Çorlu da burası.

gyp6nZ.jpg

http://www.corlugocuk.com/

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...