İçeriğe Yönlendir

Ford S Max 2.2 Tdci 200

Bünyamin Yıldırım

Recommended Posts

Bünyamin Yıldırım

merhaba arkadaslar

size yeni aldigim s max tanitmak istedim cok nadir olan bir motora sahip 2200 cc 200  :f1:  beygir 2011 model ve tam donanimli titanyum versiyonu 

dis donanim ;

on ve arka park sansorleri

kor nokta dedektor

yol seritleri okuma sensoru

bi xenon adaptatif

cam tavan 

18 inc jantlar

ic donanim

7 kisilik deri kumas koltuklar

isitmali on koltuklar  :good1: :good1:  

GPS avrupa sd 7 inc dokunmatik ekran

keyless go 

karartılmış arka camlar

R7rXyZD.jpg

1E3PWyg.jpg

eEmMuuu.jpg

MjpvrEn.jpg

jQGRuqu.jpg

eX83Vwh.jpg

N1tEJHB.jpg

ileride on camlarida film cektirmek istiyorum ve arka siyah olan tamponu boyatmak olacak en yakin zamanda ... 

saygilarimla .

• Beğen 12
Yorum bağlantısı
Misafir

Maşallah maşallah :nazar: etis den mi sorguladınız? Kesin mi 2.2olduğu. Çok güzel temiz görünüyor.

Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
(düzenlendi)

Maşallah maşallah :nazar: etis den mi sorguladınız? Kesin mi 2.2olduğu. Çok güzel temiz görünüyor.

hayir sorgulama yapmadim ama 2.2 olduguna eminim ruhsatta yaziyor motor hacmi ve motor gucu ve bu arada 450 nm tork gucu var .

2011 model cok az kullanilmis bi araba suan 58750 kmde bu motora sahib cok az s max var .

tarihinde Bünyamin Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım

daha once hatta 2hafta oldu 2007 model s max vardi 2.0 140 beygir turkiye ye gidip gelirken cok rahat ve konforlu oluyordu onun icin 2. versiyonun aldim sanirim silayolunda dahada rahat olur 4bin km yol az degil memelekete kadar ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Maşallah :nazar:

Güle güle kullanın ;)

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

aracın maşallahı var. :nazar:  bence tamponu hiç bozmayın, araçla güzel bir kontras yakalamış. tavandan sarkan emniyet kemeri ilginçmiş hakkaten. bir de 5000€ ya aldım diyin de biz burda kalpten gidelim.  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Güzel araba. Kazasız belasız..

Tamponu boyatmayın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım

aracın maşallahı var. :nazar:  bence tamponu hiç bozmayın, araçla güzel bir kontras yakalamış. tavandan sarkan emniyet kemeri ilginçmiş hakkaten. bir de 5000€ ya aldım diyin de biz burda kalpten gidelim.  :D

evet yukaridaki orta koltuk emniyet kemeri fiyata gelince tahmine gore trukiyeden ucuzdur burda araba fiyatlari yukselmez fabrika cikis fiyati benim s max in 45 bin € yakin ben 18700€ aldim bu ay yani 4  sene icinde yari fiyatini kaybetmis zaten burda araba almak ev kiralamak gibi birsey ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım

Hayırlı olsun güle güle kullanın. 140 hp si bile otobanda 170 den aşağı inemiyor, 200 hp'liği uçak moduna bağlar artık.

Uzun yol için çok doğru tercih. Yormayan yapısıyla uzakları bilinç altında yakınlaştırıyor. Ankara'dan Antalya'ya gittim geldim. Döner dönmez Rize'ye gidip gelmem icab etti. 1 gün arayla hem akdeniz sahillerini hem karadeniz kıyılarını gördüm. Aynı konforu sağlayacak araç sayısı nadirdir.

200 beygir tabiki en cok otobant da kendini gosteriyor ve 3bin 3500 devirde bile cok sessiz motor ve 150km/h 200km/h cok rahat cikiyor bi iki defa denedim alman sport arabalar bile bazen ne oldugunu anlamiyor  :shok:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Misafir

Kocaman bir maşallah. :nazar: mükemmel bir araç süper bir donanım :biggrin: Allah kaza bela vermesin. :good1:

Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım
(düzenlendi)

2.2 tdci smax ilk çıktığı tarihinden itibaren var 2.2 175 hp olarak geçiyordu 2010 dan sonra 2.2 200 hp geçildi bu motor mondeolarda mevcut

Hatta s max benzinli modellerin de 2.5 5 silindir t5 tabirli 220 ve 240 hp olanlarida var 2010 kadar.

tarihinde Bünyamin Yıldırım tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Bünyamin Yıldırım

Fotolar gorünmüyor .. :(

daha yeni baktim ben gorebiliyorum fotolari    tuhaf..

Yorum bağlantısı
Misafir

daha yeni baktim ben gorebiliyorum fotolari    tuhaf..

Bünyamin Bey;

Avatar olarak sadece kendi Fotoğraflarımızı paylaşıyoruz,lütfen bunun dışında Fotoğraf eklemeyiniz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Fotolar gorünmüyor .. :(

Fotoları bende göremedim güle güle kullanın.

Ben de göremiyorum fotoları ama görenlerin ne gördüğünü tahmin edebiliyorum :)

Tapatalktan yükleyip merakınızı gidereyim dedim :)

371c04801fb2651334278801efc09259.jpg

82d0571d0f21824ad1fde69d92be7b46.jpg

daa2f4921f5297fdbd9fee2d25b2d9d6.jpg

0b0142b2efb717fdc1657e797a566e35.jpg

6c86023d836fd53cb650dc373b7d0c41.jpg

db82e45b950a6e9199d37b33142f6855.jpg

cb9068f82c0d61a39e653f8040c8b061.jpg

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bu bize yapılmamalıydı. Maşallah bu ne güzelliktir. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...