İçeriğe Yönlendir

Ciğerlerini Açtık :)

R.Onur Yılmaz

Recommended Posts

R.Onur Yılmaz

D97AVv.jpg

Son susturucuları cıkardık ragatsız edici bir ses yok omo cok güzel homurduyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Biraz sanki böyle, nasıl desem bilemedim ki ben şimdi....   :unsure2:  :unsure2:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Biraz sanki böyle, nasıl desem bilemedim ki ben şimdi....   :unsure2:  :unsure2:

+1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

Birde ghia x direksiyonu bulup direksiyondaki vites düğmelerinide monte ettik güzel oldu bence

n2ODja.jpg

Ag1byX.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

+100  :i-ih:  :i-ih:  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

direksiyon on numara olmuş Araç süper .sadece kendi görüşüm yanlış anlamayın eksozlar olmamış gibi 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

nasıl bi eksoz takalım takarken bırı onde bırı arkada o sekılde ayarladık benımde pek içim atmadı sonrada uğrasamadım eksozcuya gidip sizce nasıl bişey yaptırayım görsel örneklerinizi alabilirim

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

ojinal ekzozu on numara olur tampon altında görünmeyen mis gibi birde sol havalandırmadaki o kokuya dikkat bu tür ürünler havalandırmalara takıldında hem araca hem size zarar veriyor.

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

evet bana ilk başta bunu önermişlerdi :) aslında st 220 ön  arka tamponu bulabilsem :rolleyes:  st jantlarıyla beraber 3 lüyü tamamlamıs olurum  :good1: eksozuda st ye benzer takılır ama tampon bulamıyorum fakat   06 st 863 ün ghia x jantlarıda cok güzel uygun bulup jantımı değitirmek istiyorum  ;) cıkmacıkdan temız ghia x ısıtmalı koltuk buldum temızlettırıp 1000 tl ye veriyor fiyatı birazdaha düşürüp alcaz inşallah ama indirma kaldırma elektriklerinden problem cıkarmı diye korkmuyor değilim 

aracıma zarar vermesin  :D  atayım onu 50 küsür lira para verdik gittik  zaradan aldım cok afedersiniz bı halta benzemiyor 4 gun koktu sonra kokmuyor :angry:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Panjur arkasındakiler koca koca çakarlar mı?

Bende öle düşündüm sonra dedim senaryo yazma. Alper kardeşim seninde dikkatini çekmiş acaba olabilirmi onlar çakar ?

Yorum bağlantısı
Batuhan Yüksel

Maşallah araç başdan aşağıya 10 numara olmuş

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

Bende öle düşündüm sonra dedim senaryo yazma. Alper kardeşim seninde dikkatini çekmiş acaba olabilirmi onlar çakar ?

Başka bir şey olacağını zannetmiyorum...

Yorum bağlantısı
R.Onur Yılmaz

Evet onlar çakarlar araç bi hastane sahibinin aracıydı onun şoförüde taktırmış onları söktürücem koca koca çakarları ama vidayla panjura baglanmıs yeni panjurum boyanıyor boyanınca takılacak yenisio koca koca cakarlar sökülecek

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Evet onlar çakarlar araç bi hastane sahibinin aracıydı onun şoförüde taktırmış onları söktürücem koca koca çakarları ama vidayla panjura baglanmıs yeni panjurum boyanıyor boyanınca takılacak yenisio koca koca cakarlar sökülecek

Harika kardeşim cezaları artı çünkü onların ;)

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Demiş kadar oldun abi  :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...