İçeriğe Yönlendir

Jetta Mı, Leon Mu?

Hayrettin Bahadir

Recommended Posts

Sadece bu 2 seçenek üzerinde düşünülüyorsa ve arkadaşımızın yiğenin yaşı göz önüne alır isek kesinlikle leon derim

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

bir seat hiçbir zaman VW kalitesine çıkmıyor , jetta donanım haricinde her anlamda daha iyidir fiyat anlamında kar marjı olarak daha avantajlıdır ben olsam düşünmem jetta alırım kaldıki bu kasa jettaya bayılıyorum

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Dış görünüş ve donanim bizi en cok cezbeden şeyler ancak belli bi sure sonra bi kamyon kasasi para saydigimiz arabanin kici basi oynayinca tangir tungur ses gelince insan nefret etmeye basliyor. Seat leonda trim sesi boldur deneyim.eden kullanicisi olan arkdasimda var bagajda hep 2 kutu wurth silikon sprey bulundurur. Fitilleri hep yağlar sunroof dahil

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Benim kafa hala yeğenin şansına takılı kaldı.

1997 doğumlu, ben 18 yaşında geçtiğim ehliyet sınavından sonra para yok diye dosyayı 3 ay alamamıştım :D

Leon alsın bence, üzmesin kendini :D

Şimdilik böyle bişey alalım birazcık kullanmayı öğrensin daha sonra biraz daha güzel bir araba alıcaz inşallah.

Bu arada Leon ile görüştük 59 bin lirada kuruş inmem diyor.

Yorum bağlantısı
Berke Yılmaz Yıldırım

Arkadaşlar yeğenim iki araç arasında kara veremiyor bende sizlere sorayım dedim. Artıları eksileri neler olur, birde Vw Amerikada sorun yaşadı yakın bir zamanda Türkiyede ki serilerde de aynı sorun oldu mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2013-hatasiz-boyasiz-ekstrali-1.2-tsi-comfortline-227802012/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-fr-1.4-tsi-140-hp-211621042/detay?newSearchMode=withStandardMode&hideSearchFilter=false

Bir leon kullanıcısı olarak kesinlikle leon [emoji4]
Yorum bağlantısı
Ahmet Hacıoğlu

leon kesinlikle güzel otomobil. ayrıca tsi motorlar ekonomik. iki aracında aynı yakacağını düşünüyorum...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Tuna İşgören

Hayrettin abi hayirli olsun lakin bu arabayi ben tavsiye etmiyorum . cok ciğerli alet :D tehlike saçıyor resmen. Acayip iyi yürüyor. Cok yakın dostumda var surekli bindiğim bi araç.

Küçük bi önerim olucak simdiden wurth silikon sprey al bol bol sunroof ve kapi fitillerine sıkman gerekecek cok gicirdiyor trim ses var

Onun dışında super seçim allah kazasiz belasiz sürusler versin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Hayrettin abi hayirli olsun lakin bu arabayi ben tavsiye etmiyorum . cok ciğerli alet :D tehlike saçıyor resmen. Acayip iyi yürüyor. Cok yakın dostumda var surekli bindiğim bi araç.

Küçük bi önerim olucak simdiden wurth silikon sprey al bol bol sunroof ve kapi fitillerine sıkman gerekecek cok gicirdiyor trim ses var

Onun dışında super seçim allah kazasiz belasiz sürusler versin

Arabayı yeğenime alıcaz 18. yaş günü hediyesi olarak, tavsiyelerini ileticem kendisine ;)

Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Meşhur yeğen sonunda kavuşuyor :p Hayırlı uğurlu olsun güzel tercih..

Yorum bağlantısı

Şanslı genç :) 18 yaşında böyle güzel araba ne güzel :) kazasız belasız güzel günlerde kullansın

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Şükür kavuşturana :) :)

Aracımız 2015 model 3200 km.de. 

2cfzeh4.jpg

120hws8.jpg

dc8pzb.jpg

5edgfn.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Şimdiden hayırlı olsun kardeşime. Kazasız belasız kullanması dileğimle.

Edit: Allah bizlere de nasip eder inşallah. :)

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir
(düzenlendi)

Edit: Allah bizlere de nasip eder inşallah. :)

Çok daha iyilerini, güzellerini nasip eder inşallah..

tarihinde Hayrettin Bahadir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Çok daha iyilerini, güzellerini nasip eder inşallah..

Abi hayirlisi olsun. Spor modda ufak bi gazlama yaptin mi :) birde uzerinde eger turanzalar varsa cok ses yapiyor ve araç spor modda tutunmada zorluk çekiyor

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Abi hayirlisi olsun. Spor modda ufak bi gazlama yaptin mi :) birde uzerinde eger turanzalar varsa cok ses yapiyor ve araç spor modda tutunmada zorluk çekiyor

Yok ben beğenmedim.. Tırt.. Mındar mındar.. :)

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Yok ben beğenmedim.. Tırt.. Mındar mındar.. :)

Arabayimi yoksa turanzalarimi:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Arabayimi yoksa turanzalarimi:)

Araba hiç güzel değil.. gaza basıyorum gitmiyor.. rahat değil konforlu değil. Seri değil..

Fiesta daha güzel :) :)

Yorum bağlantısı

abi leon ben ıkı aracıda kullandım ama keyıf olarak leon geldı ve donanım olarak ta leon ıkı tık ustte sanzıman ve motor super sakın kullanımda ortl  7,0 lt yakıyo sehır ıcınde dahada sakın kullanırsan 6,6 ları rahat gorursun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...