İçeriğe Yönlendir

Focus Mk1 Lovato Sorularım

Mustafa Erhan

Recommended Posts

Mustafa Erhan

Forumdaslar merhaba,

Yeni almis oldugum focusta:

1) 42 litre depo var. Lpg basmaz olana kadar doldurunca arac 50 lira gibi bir gaz aliyor. Ek olarak bununla 300 km civarinda gidiyor.

2) lpg kumandasindaki 4 yesil isigin ilk yesil isigi cabuk sonuyor.

Bunlarla ilgili neler soylersiniz? Ne olabilir sorun? Bana deponun 30 litresi falan kullanimda gibi geliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

16 kurus yakabiliyorsa helal olsun ben 41 litre depoyla 360 km yapabiliyorum  şehiriçi

Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

16 kurus yakabiliyorsa helal olsun ben 41 litre depoyla 360 km yapabiliyorum şehiriçi

Tupun tankinda sorun oldugu icin pek dogru hesaplanamiyordur gibime geliyor.

Banada samandira arizasi gibi geliyor.

Yorum bağlantısı

16 kurus yakabiliyorsa helal olsun ben 41 litre depoyla 360 km yapabiliyorum  şehiriçi

Sizin Depo kaç litre ki 41 Lt gaz alıyor ? bende simit tank var 42 lt 36 Lt gaz alıyor ?

Tupun tankinda sorun oldugu icin pek dogru hesaplanamiyordur gibime geliyor.

Banada samandira arizasi gibi geliyor.

Şamandıraya ayar lazım bende yaşadım aynısını şamandıra yukarıda olduğu için tank hemen doluyordu. ışık olayıda eğer tank simit ise rampa çıkarken ve inerken gaza basış anınız da vs ışık azalıp artabiliyor.

Yorum bağlantısı
Şakir Sakızlı

Bir onceki.kia rio aracima lovato taktirmistim.Simit tup ile kirmizi yaninca yakit aliyor bende 50tl gibi bir ucrete full dolduruyordum.Ilk cubugun cabuk sonmesi bende de oluyordu ama dert degil ,nasilsa km den takip ediyordum gazi.Samandiraya baktirin ama cokta dert degil acikcasi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan KAHRAMANER

Bende Lovato var. 60lt yazıyor ama 48lt falan alıyor. Şu anki değerlerle ortalama 80-90 TL'ye doluyor. Uzun yolda 540 km yaptım belki biraz daha fazla. Klima 1. derecede açıktı. Karma Kullanımda 470 km yaptım. Şehir içinde 350 km civarlarında yapıyorum.

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hic bi zaman gostergeye inanma yaptigin km gore hesap yapacan bide yuzde 10 muydu 15 gibi az aliyo istanbulda iseniz ya candan lpg ye yada kadosan da lovatocu var gidebilirsiniz kadosana gelebilirsenix aadamim var

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erhan

Hic bi zaman gostergeye inanma yaptigin km gore hesap yapacan bide yuzde 10 muydu 15 gibi az aliyo istanbulda iseniz ya candan lpg ye yada kadosan da lovatocu var gidebilirsiniz kadosana gelebilirsenix aadamim var

Boludayim. Bakalim cok anormal bisi cikarsa gidicem gostermeye. Bilgiler icin tesekkurler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...