İçeriğe Yönlendir

Tayvan Ürünleri Tavsiye Edilir Mi?

Hüseyin Ünay

Recommended Posts

Hüseyin Ünay

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Başımdan talihsiz bir olay geçti ve (2011 benzinli otomatik) fiestamın kilimasında gaz kaçağından kaynaklı (birazda fazla yüklendim) klimanın kompresörü kendini kilitlemiş pompası komprasör ve klima radyatörü değişecek. Şimdi bi kaç fiyat aldım Orjinal ürün dedikleri 1500 tl ( herşey dahil) fiyat çektiler diğeri Tayvan menşeili olan ise herşey dahil 1250 tl ye hallederiz dediler. Bu konuda bilgisi olan değerli form üyelerinden şunu istiyorum. Tayvan menşeili ürün bizlere sorun çıkartır mı? 250 TL Den kaçmayıp orjinal mi taktıralım yoksa 250 tl de iyi para zaten bi kaç yıla arabayı değiştireceksen bu seni idare eder mi dersiniz? 

Aciliyetli olarak görüşlerinizi bekliyorum ona göre sipariş vereceğiz.... 

Şimdiden fikir beyan eden herkese teşekkürler

Yorum bağlantısı

Nasılsa arabayı değiştireceğim satana kadar idare etsin düşüncesiyle taiwan malı alacaksanız ayıp edersiniz. Aracı alan adamın ne günahı var o zaman. Eğer ekonomi için taiwan malı alacaksanız araba sizin birşey diyemem.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Kesınlıkle orjınal :good1:

Ucuz olsun arabayı degıstırene kadar ısımı gorsun cumlesınden bahsetmıyorum hıc.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kesınlıkle orjınal :good1:

Ucuz olsun arabayı degıstırene kadar ısımı gorsun cumlesınden bahsetmıyorum hıc.

+10

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, aklında bulunsun, tayvan malı TAMPON alacaksan tavsiye edilmez, orjinal gibi esnemez ve daha çabuk yırtılır kırılır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Hayırlı olsun, aklında bulunsun, tayvan malı TAMPON alacaksan tavsiye edilmez, orjinal gibi esnemez ve daha çabuk yırtılır kırılır...

+1

Kazara yayaya çarpma olursa yan sanayi tampon sakat eder.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...