İçeriğe Yönlendir

Sürü

İbrahim Çelik

Recommended Posts

Telefondaki dişi dökülüp de röportaj için habercilerden 10 bin lira isteyen de tam Sacit(Avrupa Yakası).

Hayır haberciler sana niye 10 bin lira versin verseler ne olacak ağzın burnun kaymış zaten 9 tane dişini eline vermişler sanki röportaj verebileceksin :D Mamayla falan besleniyordur kesin 

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

Çok seviniyorum bu delikanlıların öyle bir magandaya çattıklarını gördüğümde.

Zamanında da ağırsıklet boksör ile trafikte kavgaya giren bir ailenin erkeklerinin çöküşü vardı böyle. Adamın soyadını da ironfist yapmışlardı sosyal medyada :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dayı seni gözüne kestirmiş ti, Du et yanında ben vardım.Benden çekindi[emoji12]

Aynen.

Ya deli [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı

İlk sağ kroşe yiyen elemanın dişleri dökülmüş,tv'de ropörtaj vermek için para istiyormuş  :D  :D

Malum yeni diş lazım  :D

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur

İlk sağ kroşe yiyen elemanın dişleri dökülmüş,tv'de ropörtaj vermek için para istiyormuş  :D  :D

Malum yeni diş lazım  :D

Ben böyle bir şey yaşasam yeminle insan içine çıkmaya utanırım, adamlardaki yüzsüzlüğe bak bir de ordan nemalanıp "parasını verin öyle röportaj yapayım" diyorlar...

Yorum bağlantısı

İrlandalı boksörün dövdüğü esnaf: 'İnsan gibi vurmuyordu'  :D  :D

Ben hala o yere uzattığı adamı izledikçe yıkılıyorum  :D

31008094.jpg

Yorum bağlantısı

Ben böyle bir şey yaşasam yeminle insan içine çıkmaya utanırım, adamlardaki yüzsüzlüğe bak bir de ordan nemalanıp "parasını verin öyle röportaj yapayım" diyorlar...

Hala şoktan çıkamamış,çömeldiği yerde bekliyormuş  :D

Yorum bağlantısı

Hala şoktan çıkamamış,çömeldiği yerde bekliyormuş  :D

Yumruk yediği ve dişlerini elini aldığı o yere her sene gidip karanfil bırakmak lazım :D 

Yorum bağlantısı

Yumruk yediği ve dişlerini elini aldığı o yere her sene gidip karanfil bırakmak lazım :D

Facebookta etkinlik oluşturulmuş,halk birlik olup esnafları ziyarete gidecekmiş  :D

Yorum bağlantısı
İbrahim Çelik

Facebookta etkinlik oluşturulmuş,halk birlik olup esnafları ziyarete gidecekmiş  :D

İbreti alem için geçmiş olsuna gideceksin. Sosyal medya yıkılıyor bu iş daha uzar gider.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Özden

16asnlk.png

İrlandalı dövmüş ama kol kırık, omuz çatlak ve belinden bıçaklanmış. Altın kolyesi ve telefonu da kayıpmış  ;)

Buna rağmen Türkiye'yi seviyorum tekrar gelirim demiş  :bravo:

Haberin tamamı için: http://goo.gl/EsKZ8L 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Küçük enişte çıkmış mı haberlere

Eniştenin bacağı kadarmış İrlandalı nın yumruğu abi.. 9000 Tl den aşağı çıkmam diyormuş..  :D  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Çıkmasında.

Tutmayın küçük enişteyi.

Arkadaş 3 gündür bu adama gülüyorum.

[emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24] [emoji24]

Yorum bağlantısı

Çıkmasında.

Tutmayın küçük enişteyi.

Hayata küsmüş abi adam. Önce 2 dişi kırıldı sanıyormuş. Sonra haberlere bir bakmış 9 diş!  :shok: Adam hemen 9000 Tl yi 15000 Tl yapmış. Borsa yüksek..  :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Hayata küsmüş abi adam. Önce 2 dişi kırıldı sanıyormuş. Sonra haberlere bir bakmış 9 diş! :shok: Adam hemen 9000 Tl yi 15000 Tl yapmış. Borsa yüksek.. :D

Spiker de öyle diyor. Abi yumruğu yedi hayata küstü duvar dibinde diyor...

Saldırın telloğulları

Savulun seferoğulları

Tutmayın küçük enişteyi....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Çıkmasında.

Tutmayın küçük enişteyi.

Aynen abi ya,hayata gülme sebebim oldu saolsun  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Sanırım şu ana kadar hayattan alınıp üzerine en çok espri üretilen olay oldu. Milletimizin espri üretme gücüne hayranım. Az zamanda bol espri üretmeye dayalıyız vesselam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...