İçeriğe Yönlendir

Kasko Hakkında Bilgi

Efe Özer

Recommended Posts

Efe Özer
(düzenlendi)

Arkadaslar bugun kasko surem bıttı.Daha onceden hep sıgortacıma guvenerek ve fıyatı goz onunde bulundurarak kasko yapıyordum.Artık bu konuda bılgılenmeyı ve daha ıyı bır kasko secımı yapmak ıstıyorum.Yanı orjınal cam ve far klozu,mını onarım,cekıcı hızmetı,yuksek temınat bedellerı,dogal afet koruması vs daha kapsamlı bır kasko yaptırmak ıstıyorum.Ayrıca secımımı hem bılındık ıyı bır kasko fırmasından yana kullanmak ıstıyorum hemde herhangı bır sorun yasadıgımda problemımın en kısa zamanda sorunsuzca halledılmesını ıstıyorum.

Asıl danısmak ıstedıgım su;

Musterı yararına olan kapsamlı bır kasko polıcesınde hangı maddeler,temınatlar,hızmetler vs mutlaka olmalı hangılerı olmamalı?

Yazacagınız butun maddelerı bır kagıda yazıp sıgortacıma verecem oda ona gore fırma ve fıyat arastırması yapacak.

Sımdıden tesekkurler.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sigortacınıza güvenmiyorsanız başka sigortacı bulun derim.

Mehmet Özyürek ile irtibata geçin. 2011'den beridir ona yaptırıyorum sigortalarımı. Forumda aracını pert edip sıkıntısız para alanlar, kaza durumunda gecenin köründe uykusundan yardımcı olmalar vs. Sorunsuz kaskolanırsınız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Efe Özer

Sigortacınıza güvenmiyorsanız başka sigortacı bulun derim.

Mehmet Özyürek ile irtibata geçin. 2011'den beridir ona yaptırıyorum sigortalarımı. Forumda aracını pert edip sıkıntısız para alanlar, kaza durumunda gecenin köründe uykusundan yardımcı olmalar vs. Sorunsuz kaskolanırsınız.

Abi guvenmemek degılde bu konuda bılgılenmek ıstıyorum.Mesela sıgortacı dıyorkı bunun su ozellıklerı bundan daha ıyı bu daha ıyı bır secenek olur ama ben bu konuda bılgı sahıbı olmadıgım ıcın dedıklerınden bısey anlamıyorum ve sıgortacoyı guvenmek zorunda kalıyorum.Benım yapmak ıstedıgımse ben sunu sunu ıstıyorum deyıp ona gore secım yapmak.

Yanı kısaca sorum ıdeal kapsamlı bır kasko polıcesınde ne gıbı temınatlar,hızmetler olmalı?

Mesela bır sıtede uye polıce muafıyetsız olmalı dıye yazmıs.Ben ne demek oldugunu bılmıyorum.Bu tıp maddelerı kagıda yazıp bana bu ozellıklere uygun bır fırma arastır dıyecem.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Araç tdci fiesta, sahibi öğrenci iken.. Kaliteli bir firmada sizi ilk karşılayacak şey yüksek fiyattır.. 

Bunu göze aldıysanız, 

Allianz, Ak, Anadolu, Axa bunlardan biri sizi mutlu eder...  

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Araç tdci fiesta, sahibi öğrenci iken.. Kaliteli bir firmada sizi ilk karşılayacak şey yüksek fiyattır.. 

Bunu göze aldıysanız, 

Allianz, Ak, Anadolu, Axa bunlardan biri sizi mutlu eder...

Arac bana kayıtlı degıl.Özellikle ustume almadım.Suan ıkı aracımız var fıestaya 1150 tl a3 e de 1850 tl oduyoruz.Bırı sampo japan dıgerıde axa sıgorta.Sadece bu konuyu acma nedenım kaskoyu yenılerken daha bılgı sahıbı olmak,olması gereken butun temınatların ve hızmetlerın olduguna emın olmak ve daha problemsız fırmalar secmek.

Yorum bağlantısı
Hasan Varnalı

İMM yi yüksek tutabilirsiniz ve özellikle muafiyetsiz sigorta yaptırın ve aracınızın çekim klozuna da dikkat edin çekim şartından bağımsız özellik seçtirin bundan dolayı çok sorun çıkabiliyor.Şimdilik alıma gelenler bunlar 

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Suan 2000 tl altı ıkı tane fırma var.Biri gunes dıgerı ak sıgorta.Sızce hangısını secmelıyım?Kapsadıkları temınatlar asagıda yazıyor.Fiyat olaraksa gunes 1100 kusur ak ıse 1600 kusur sızce hangısını secmelıyım?

Gunes sıgorta:

ZVLgQo.jpg

lyk2rg.jpg

Ak sıgorta:

VLl5Xj.jpg

Bırde bu temınat bolumunde yazan maddeler ne anlama gelıyor?Bu maddeler bızımı koruyor karsı tarafı mı?

IMM bedenı ve maddı ayırımı yapılmaksızın ?

IMM manevı tazmınat taleplerı ?

Ferdı kaza koltuk olum sureklı sakatlık ?

Ferdı kaza koltuk deprem ?

Ferdı kaza koltuk acıl yardım hızmetı ?

Motorlu araca baglı hukuksal koruma ?

Olum temınatı ?

Sureklı sakatlık temınatı ?

vs...

Tesekkurler.

Yorum bağlantısı
Efe Özer
(düzenlendi)

Yardımcı olacak kımse yok mu :(

Yarına kadar ıkısınden bırını secmem gerekiyor.Bırde suan pıyasada orjinal cam veren axa harıc hangı sıgorta sırketı var?

Tesekkurler.

tarihinde Efe Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Suan 2000 tl altı ıkı tane fırma var.Biri gunes dıgerı ak sıgorta.

34 şirketten, en çok zarar edenler arasında Güneş 33. Ak 34. sırada :D

Allah sonlarını hayretsin... 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...