İçeriğe Yönlendir

Önerilerinizi Bekliyorum

Nurettin Şengül

Recommended Posts

Nurettin Şengül

Arkadaşlar aracım için modifiye adına önerilerinizi bekliyorum kendi kafama göre biraz uğraştım eksik varsa yazarsanız sevinirim. (ön koltuk kılıfı koltuga göre hazırlandıgından yok takılan olursa :) )

l7MXJB.jpg

VVkOoy.jpg

vEOGkm.jpg

rQA4WV.jpg

7klJ9P.jpg

Pqyd86.jpg

g57gdZ.jpg

94nzMo.jpg

qY506B.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Bence kaputta ki o siyah şey neyse onu çıkartın ve başka da bişey yapmayın aracınız gayet güzel görünüyor..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

Bence kaputta ki o siyah şey neyse onu çıkartın ve başka da bişey yapmayın aracınız gayet güzel görünüyor..

evet hayrettin çok şık durmadı fakat orada da bana bir koruma şart senede 10-15 bin km şehir dışı yol yapıyorum ister istemez kaputta sorun oluyor

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

evet hayrettin çok şık durmadı fakat orada da bana bir koruma şart senede 10-15 bin km şehir dışı yol yapıyorum ister istemez kaputta sorun oluyor

Şeffaf kaput kaplaması yaptırabilirsin

Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

Şeffaf kaput kaplaması yaptırabilirsin

teşekkürler mantıklı 

Varan 1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül
(düzenlendi)

Yapilacak birşey kalmamis iç dış full konfor

e.w

tarihinde Hakan Erken tarafından düzenlendi
Lütfen chat dili kullanmayınız.Türkçe kelimeler yazınız.
Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

jant lastik 2000 tl geldi ölçüleri hatırlamıyorum ama araca gittiğimde bakarım

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

lastikleriniz bilindik bir marka demek ki bende 1900 falan civarında buldum 

Yorum bağlantısı
Koray Aytekin
(düzenlendi)

Arka Plaka aydınlatması üstüne full olan  bagaj kapaklarındaki plastikten yapabilrisiniz çokta hoş olur 

srvfAvy.jpg?1

7OyfeLM.jpg?1

örnek olarak yurtdışında yapılanlar

tarihinde Koray Aytekin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nurettin Şengül

Arka Plaka aydınlatması üstüne full olan  bagaj kapaklarındaki plastikten yapabilrisiniz çokta hoş olur 

srvfAvy.jpg?1

7OyfeLM.jpg?1

örnek olarak yurtdışında yapılanlar

teşekkürler

Bi-xenon şart bu makinaya..

:nazar:

hakan biliyorsun bu araçlar kamyonet ve her yıl muayne oluyor tavsiye çok geldi ama heryılda uraşılmaz be kardeşim sök tak

Yorum bağlantısı

teşekkürler

hakan biliyorsun bu araçlar kamyonet ve her yıl muayne oluyor tavsiye çok geldi ama heryılda uraşılmaz be kardeşim sök tak

Forumda yapanlar var Nurettin,tabii ki zevk meselesi bu işler kardeşim.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Yapılan değişiklikler çok güzel olmuş kazasiz belasiz kullan

Bence karlik olsa dahada güzel olur

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Yapılan değişiklikler çok güzel olmuş kazasiz belasiz kullan

Bence karlik olsa dahada güzel olur

Kardeşim karlik demisken aklima geldi onun montaji nasil yapiliyor istediğimiz zaman kolayca sokulurmu
Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Kardeşim karlik demisken aklima geldi onun montaji nasil yapiliyor istediğimiz zaman kolayca sokulurmu

İki baştan birer vida ortaya dayson marka siyah silikon abi , sokulucegi zaman vidalar sokulur karlık tampondan ayrılır , tampondan silikon kaldıysa temizlenir olay bu kadar ..
Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

Şimdi bizum buralar daglik arazi senede bir kerede yaylalara giderin kırıp gelmeyelim taktirmayi düşünüyorum sirf ziyan olur diye vazgectim ama sokmesi kolay senede bir kere sok tak birsey olmaz

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

O karligin modeline bağlı , kimisi var tampon hizasında kimisi var 3-4 cm düşürüyor , ama emin ol abi bi iki kere surtunce deli gibi dikkat eder hale geliyorsun ve fiber esnek parça olduğu için kolay kolay kirilmaz(kaç kat elyaf işlendiğine bağlı ) , ama ilk seferde kirarsan ona bisey diyemem :))

Yorum bağlantısı
Ercan Ayas

O karligin modeline bağlı , kimisi var tampon hizasında kimisi var 3-4 cm düşürüyor , ama emin ol abi bi iki kere surtunce deli gibi dikkat eder hale geliyorsun ve fiber esnek parça olduğu için kolay kolay kirilmaz(kaç kat elyaf işlendiğine bağlı ) , ama ilk seferde kirarsan ona bisey diyemem :))

Denemekte fayda var ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...