İçeriğe Yönlendir

Detaylı Halı/deri Döşeme Temizliği/bakımı

Furkan Avcı

Recommended Posts

Ali Elöver
(düzenlendi)

Ali abi yarın akşam ki iftarda buluşsak ne güzel olurdu ama kısmet tabi, elimden geldiğince yardımcı olurum elbet :good1:

Valla guzel olurdu ama kismet haftaya donecegim Istanbul a. Insallah bir daha ki sefere yemek yapariz. Saolasin, donunce arayacagim insallah. tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Abi ellerine sağlık. Abimin aracında da böyle renk atmaları mevcuttu, parça parça değişiyor o deriler. Abimde orjinali ile birebir aynı renk yaptılar. Çok başarılıydı.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abi ellerine sağlık. Abimin aracında da böyle renk atmaları mevcuttu, parça parça değişiyor o deriler. Abimde orjinali ile birebir aynı renk yaptılar. Çok başarılıydı.

Deriler sağlam, boya yenileme yetiyor da bakalım kısmet ne zaman yaparım.
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Eline sağlık furkan hocam. Halı kısmını fırçaladıktan sonra yünlenme yapmadı mı ? O fırça biraz sert gibi geldi bana :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Eline sağlık furkan hocam. Halı kısmını fırçaladıktan sonra yünlenme yapmadı mı ? O fırça biraz sert gibi geldi bana :D

Fırça elbise fırçası yumuşak yani :)

Yünlenme olmadı.

Yorum bağlantısı
Efe Özer

Masallah pırıl pırıl olmus ah benınde boyle kapalı garajım olacak neler neler yaparım ama :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş  :bravo:

Eline sağlık güzel çalışmalar olmuş, vineti 1/10 (1 birim ürün/9 birim su) sulandırarak halılarda kullansan sonaxtan daha etkili bir sonuç alırdın. Yeşil aerosol şişeden 1 tüp bitirmişliğim var, lokal olarak kullanımda daha verimli, bütün arabaya yetmiyor, fiyat/performans olarak vinet öne çıkıyor. Bir de halı yıkama makinesi varsa hem işini kolaylaştırır hem sonucu daha üst seviyelere çıkarır :)

Cam işi biraz riskli dikkatli çalışmakta fayda var. Ürünlerin güzel, Anıl ın dediği gibi sıcaklığı sürekli kontrol altında tutarak çalışmakta fayda var. YMN ın ön camında bile oldukça uğraştım çizikler için.

Çizikten dertli olan arkadaşlara ağustos gibi yardımcı olabilirim.

Köksal abi peki halı yıkama makinası ile kumaş koltuk temizliği için ne önerirsin ilaç olarak birde link atabilirsen çok sevinirim.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş  :bravo:

Köksal abi peki halı yıkama makinası ile kumaş koltuk temizliği için ne önerirsin ilaç olarak birde link atabilirsen çok sevinirim.  

http://www.detailingdukkani.com/dan alabilirsin(girmek kolay çıkmak zor herşeyi alasım geliyor :D )

Atas vinet

Meguiars apc

Scholl spam

Crystal concept sensei gibi ürünlerden birini tercih edebilirsin.

http://www.detailingdukkani.com/kategori/arac-ici-urunleri/koltuk-ve-kumas-urunleri.aspx

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

http://www.detailingdukkani.com/dan alabilirsin(girmek kolay çıkmak zor herşeyi alasım geliyor :D )

Atas vinet

Meguiars apc

Scholl spam

Crystal concept sensei gibi ürünlerden birini tercih edebilirsin.

http://www.detailingdukkani.com/kategori/arac-ici-urunleri/koltuk-ve-kumas-urunleri.aspx

Çok teşekür ederim  :)  inş ben çıkabilirim  :D  

Bende link paylaşayım o zaman deri ürünlerini www.deriklinik.com dan aldım diğerlerini www.detailingdukkani.com dan aldım.

Deri koltuklu bir arabamız olursa lazım olur aklımızda olsun  :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Tam benim adamımsın Furkan,yazdıklarını okurken yanındaymışım gibi hissettim kendimi  :biggrin: Seninle komşu olacaktık var ya  :)

Ellerine sağlık misler gibi olmuş. :bravo:

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Tam benim adamımsın Furkan,yazdıklarını okurken yanındaymışım gibi hissettim kendimi  :biggrin: Seninle komşu olacaktık var ya  :)

Ellerine sağlık misler gibi olmuş. :bravo:

Şu wax, cila polish işlerinden anlamıyorum abi, senden öğrenirdim.

Ama bu seferde garajdan çıkmazdım evde terör estirilirdi :D

Yorum bağlantısı

Şu wax, cila polish işlerinden anlamıyorum abi, senden öğrenirdim.

Ama bu seferde garajdan çıkmazdım evde terör estirilirdi :D

Ne iyi olurdu  :yes:

Artık garajda yatardık ne yapacağız  :D

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Ellerine sağlık Furkan, güle güle güzel günlerde kullan kardeşim.... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Karakaya

Furkan eline sağlık. Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...