İçeriğe Yönlendir

2006 Model Ford Fiesta Km Hakkında.

Tarık İllik

Recommended Posts

Tarık İllik

2006 model fiesta 1.4 tdci sahibi oldum daha yeni bu aracı cok beğeniyordum internette 168,000 binde yazan aracın daha sonra 236,000 binde oldugunu ögrendim ama arac her hangi bir sıkıntı yok yol tutusu hızı falan iyi aracı aldım tirgel kayısından tutunda yagına suyuna kadar herseyini degiştirdim.çelik jant var üzerinde geniş tabanlı lastik ön tarafını birazda düşürmüş arkadaş bu ilerde ciddi sıkıntı cıkarırmı ve bu araçlar kaç km kadar gider.
ayrıca aracta burda okudugum kadarıyla zamanla oluşan hız katranının birden sifıra inmesi sorunu var 120 tl fiyat verildi orjinali için.
degiştirsem faydalı olurmu bayadır yapmıyor arıza . fiyat normalmi.

Yorum bağlantısı
Burak Beykurt
(düzenlendi)

2006 model fiesta 1.4 tdci sahibi oldum daha yeni bu aracı cok beğeniyordum internette 168,000 binde yazan aracın daha sonra 236,000 binde oldugunu ögrendim ama arac her hangi bir sıkıntı yok yol tutusu hızı falan iyi aracı aldım tirgel kayısından tutunda yagına suyuna kadar herseyini degiştirdim.çelik jant var üzerinde geniş tabanlı lastik ön tarafını birazda düşürmüş arkadaş bu ilerde ciddi sıkıntı cıkarırmı ve bu araçlar kaç km kadar gider.

ayrıca aracta burda okudugum kadarıyla zamanla oluşan hız katranının birden sifıra inmesi sorunu var 120 tl fiyat verildi orjinali için.

degiştirsem faydalı olurmu bayadır yapmıyor arıza . fiyat normalmi.

Kilometre değişikliği ile ilgili emsal kararlar var şuan mahkeme tarafından verilmiş.Dolandırıcılık kapsamına giriyor.Aldığınız kişiyi arayıp dava edeceğinizi vs diyerek biraz üstüne gidip bir miktar paranızı geri alabilirsiniz.70.000km az bir km değil çünkü.Şuanlık sıkıntı olmayabilir ama araç +70.000km daha gitmiş sizin bildiğiniz dışında.Bu da parçaların +70.000km daha kullanılarak yıprandığı anlamına gelir.Şimdi sorun yoktur ama biranda hepsi ard arda gelir ömürleri dolduğundan.

Bu konunun üzerine düşmenizi tavsiye ederim.

Katran ile ilgili yorumum yok malesef :)

tarihinde Burak Beykurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten

Hız sensörü değiştiğinde sorun kesin çözülür. Ben zamanında temizlettim ama fayda etmedi kronik gibi çoğu fiestada oluyor.

Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Km konusunda oynanmışlığı tespit ettiyseniz bence bu konunun üzerine gidin asla da vazgeçmeyin, diğer konuya gelecek olursak 3 ay önce ben 90 liraya parçayı almıştım 10 lira da değişim parası verdim bu kadar. Değiştirmenizi kesinlikle tavsiye ederim bir süre sonra sıklaşıyor insanın canını sıkıyor hatta bende o kadar sık yaptı ki motor arıza ışığını bile yaktı gittim hemen değiştirdim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...