İçeriğe Yönlendir

Anadolu Yakası Lpg Dönüşümü Tavsiyesi

Serdar Samancıoğlu

Recommended Posts

Serdar Samancıoğlu

Merhabalar, sonunda aracıma lpg taktırmaya karar verdim. Bunda en çok etkili olan ne derseniz yolda giderken devamlı benzinliklerdeki 2,10 rakamlarını görmem etkili oldu  :)

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu BRC ile Lovato arasında kaldım ama Lovato daha ağır basıyo gibi. BRC 300 TL daha pahalı ve gürültülü çalıştığı falan yazılmış. Özellikle lovato kullanıcılarının bir şikayetleri memnun olmadıkları nokta vs. varsa öğrenmek isterim.

Bir de İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz güvenilen bir usta ya da firma tavsiyesi çok makbule geçer.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

ümraniye oto sanayi sitesi candan mühendistlik ramazan usta kendisi şahane bir insandır zaten googlede araştırma yaparsınız bu firmanın ismini çok duymuş olursunuz daha bugün arkadasın  2012 model focus (10 000 km) lpg taktırdık arkadaş çokta memnun geçen muhabbet ederken söylemişti aylık 300 350 araca montaj yapıyorlarmış benim iki aracım dahil şuana kadar yaklaşık 5 yılda toplam akrabalarım arkadaşlarım dahil 10 12 araç montajı yaptırdık hepside memnundu tavsiye ederim siz yinede araştırın eğer burayı tercih edecekseniz özelden mesaj atın ramazan abiyi ararım size dahada iyi yardımcı olurlar

geçen haftada aynı yere 2015 model corollaya lpg taktırdık

Yorum bağlantısı
Serdar Samancıoğlu

ümraniye oto sanayi sitesi candan mühendistlik ramazan usta kendisi şahane bir insandır zaten googlede araştırma yaparsınız bu firmanın ismini çok duymuş olursunuz daha bugün arkadasın  2012 model focus (10 000 km) lpg taktırdık arkadaş çokta memnun geçen muhabbet ederken söylemişti aylık 300 350 araca montaj yapıyorlarmış benim iki aracım dahil şuana kadar yaklaşık 5 yılda toplam akrabalarım arkadaşlarım dahil 10 12 araç montajı yaptırdık hepside memnundu tavsiye ederim siz yinede araştırın eğer burayı tercih edecekseniz özelden mesaj atın ramazan abiyi ararım size dahada iyi yardımcı olurlar

geçen haftada aynı yere 2015 model corollaya lpg taktırdık

evet araştırırken o firmayı görmüştüm ayda 300 montaj çok ciddi bir rakam madem memnun kaldınız burayı tercih edebilirim

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

evet araştırırken o firmayı görmüştüm ayda 300 montaj çok ciddi bir rakam madem memnun kaldınız burayı tercih edebilirim

ben tavsiye ederim ama siz yinede diğer arkadaşlarında fikrini alın forum sitelerinde araştırın hatta söylediği yere gidin dükkanı yaptıkları montajları falan görün o şekilde karar verin

Yorum bağlantısı
Ömer Çayırtepe

Ben de ümraniye candan mühendislik'te taktırdım, bir sıkıntım olmadı çok şükür. Bakım için gittiğimde de ilgi alaka fena değil.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

bostancı sanayide brc 2a mühendislik.

otomatik focusuma taktırmıştım,hem işöilik kaliteliydi hem de kullanım sorunsuzdu.

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Bende LPG ile ilgili işlerimi maltepe carrefour'un arkasında yan yana 2-3 tane firma var belki bilirsiniz orada bakımlarımı yaptırıyorum. Ve ne zaman gitsem hep bir ford'a yeni BRC sistem montajı yaparken buluyorum. Yaklaşımları ilgi ve alakaları güzel tavsiye ederim. İnternetten adres vs buldum;

CEVİZLİ MAH. TUGAY YOLU ANADOLU İŞ MERKEZİ NO:33 / CEVİZLİ 

MALTEPE / İSTANBUL

Şirket Adı : MAVİ AY OTOGAZ

Telefon numarası : (0216) 457 70 08

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

candan otogazı bende beğendim. hem işcililk hem esnaflık olarak.

Yorum bağlantısı

Merhabalar, sonunda aracıma lpg taktırmaya karar verdim. Bunda en çok etkili olan ne derseniz yolda giderken devamlı benzinliklerdeki 2,10 rakamlarını görmem etkili oldu  :)

İnternetten yaptığım araştırmalar sonucu BRC ile Lovato arasında kaldım ama Lovato daha ağır basıyo gibi. BRC 300 TL daha pahalı ve gürültülü çalıştığı falan yazılmış. Özellikle lovato kullanıcılarının bir şikayetleri memnun olmadıkları nokta vs. varsa öğrenmek isterim.

Bir de İstanbul Anadolu yakasında bildiğiniz güvenilen bir usta ya da firma tavsiyesi çok makbule geçer.

Bostancı sanayideki 2A BRC ana bayisi tek geçerim tavsiye ederim kafanız rahat eder

Yorum bağlantısı
Tevfik Özdemir

Lovato lpg kullanıyorum 1 bucuk sene 21 bin km yol yaptım. Gayet memnunum kendisini çoktan amorti etti bile

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

maltepede mavi ay bostancıda çetinsay var tavsiye ederim

Mavi Ay Kartal sanayide değil mi ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Kartalda da yerleri varmis maltepe carrefoura giderken auto king e gelmeden sagda da var. Kartal da ki daha buyukmus ama galiba

Yorum bağlantısı
Burak Gülnar

Kartalda da yerleri varmis maltepe carrefoura giderken auto king e gelmeden sagda da var. Kartal da ki daha buyukmus ama galiba

Demek orayada açmışlar, Kartal Sanayideki yerleri leş zaten.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Demek orayada açmışlar, Kartal Sanayideki yerleri leş zaten.

Kartal daki büyük

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...