İçeriğe Yönlendir

Osram Night Breaker Plus/Unlimited/Laser

Safak Acar

Recommended Posts

Serdar Güngör
Şimdi, M.Fatih Yüce yazdı:

Aydınlatma yetersiz ise ve aracıma ve başkalarına zara vermeden yapılacak en uygun çare iyi bir çit ampül'den daha iyisi ne olabilirki. Aranırsa 65 tl'yede aynı sitede var.

Abi önceki mesajımda belirttim 3000k LED ampul alınır kışın kullanılır,yazında ampul şapkası çıkarılır 6000k kullanılır. Muayene de veya diğer sürücüleri de rahatsız etmez. Bu benim düşüncem ama ben halojen ampule o kadar para vermem,netice de LED kullanmış biri olarak söylüyorum.

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce
9 dakika önce, Serdar GÜNGÖR yazdı:

Abi önceki mesajımda belirttim 3000k LED ampul alınır kışın kullanılır,yazında ampul şapkası çıkarılır 6000k kullanılır. Muayene de veya diğer sürücüleri de rahatsız etmez. Bu benim düşüncem ama ben halojen ampule o kadar para vermem,netice de LED kullanmış biri olarak söylüyorum.

Ben aldığımda böyle şeyler piyasada yoktu yada ben farkına varmamşım.Bir dahaki seferede bunu deneriz. :)

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
1 dakika önce, M.Fatih Yüce yazdı:

Ben aldığımda böyle şeyler piyasada yoktu yada ben farkına varmamşım.Bir dahaki seferede bunu deneriz. :)

Aman abi ampulun başına bir şey gelmesin,durduk yere masraf olmasın :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Gök
19 dakika önce, Serdar GÜNGÖR yazdı:

Aman abi ampulun başına bir şey gelmesin,durduk yere masraf olmasın :good1:

serdar abi hangi led dediğin aliexpress olan link mi

halojen den fazla mı verir bariz şekilde ?

bi tane konu vardı ampül tipleriyle ilgili yeni forumda bi türlü bulamadım yahu bulan varmı link verse keşke :biggrin:

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

osram night breaker plus/unlimited hangisini bulabilirsen onu kullan. Rakamlara fazla takılma farın optiğine göre değişir.
led vs. tavsiye etmem, çakma xenondan farkı yok, odağı geometrisi uymuyor.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
1 saat önce, Taner Kültüroğlu yazdı:

bence philips daha güzel aydınlatıyor bende kullanıyorum.

Philips'in %130'unu geçtim. %150'lik racing versiyonu bile Osram night breaker laser kadar iyi aydınlatmıyor. Yeni aldık daha biraderin Clio'suna. 

Karşılaştırma Videosu

Uzunlar için aşağıdaki linkteki led ampullerden sipariş ettik bakalım gelince deneyip sonuçları buradan paylaşırız. Ürünü satışa kapatmışlar.

Alidede linki

Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

osram night breaker plus/unlimited hangisini bulabilirsen onu kullan. Rakamlara fazla takılma farın optiğine göre değişir.

philips extrem vision %130 la  night breaker arasında kaldım . ikisi arasında aydınlatmada önemli bir fark varmıdır ?

led olayını çıkardım öyleyse aklımdan tamamen

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
2 dakika önce, Selçuk Keleş yazdı:

Aynen katılıyorum. Sadece takilacaksa uzunlara selektor için takılabilir. Günlük kullanım için uygun değil bence.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Kazım Yılmaz yazdı:

Philips'in %130'unu geçtim. %150'lik racing versiyonu bile Osram night breaker laser kadar iyi aydınlatmıyor. Yeni aldık daha biraderin Clio'suna. 

Karşılaştırma Videosu

Uzunlar için aşağıdaki linkteki led ampullerden sipariş ettik bakalım gelince deneyip sonuçları buradan paylaşırız. Ürünü satışa kapatmışlar.

Alidede linki

osram night breaker laser mi diosun yani abi .

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)
11 dakika önce, Ali Gök yazdı:

osram night breaker laser mi diosun yani abi .

Sipariş etmeden önce baya araştırdık biz kardeşim. Osram'da karar kıldık. Karşılaştırma videosunu musait bir ara izle. Ama o gönderdiğim video Osram NB Laser ile Philips %150 Racing version un kıyaslaması. Yanılmıyorsam O ampul Philips in konvansiyonel ampullerinin en güçlüsü.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
imla
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Fiesta'da da aynı sıkıntıyı yaşadım. Osram Night Breaker Plus taktırdım.

Geçen sene her yağmurda çok memnun kaldım. Eşime söylememiştim farları değiştirdiğimi, o ben söylemeden farketti kullandığında. Yani fark var :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Kazım Yılmaz yazdı:

Sipariş etmeden önce baya araştırdık biz kardeşim. Osram'da karar kıldık. Karşılaştırma videosunu musait bir ara izle. Ama o gönderdiğim video Osram NB Laser ile Philips %150 Racing version un kıyaslaması. Yanılmıyorsam O ampul Philips in konvansiyel ampullerinin en güçlüsü.

o zaman lazer olan alıp takayım ben .   

http://urun.n11.com/ampul/osram-h7-night-breaker-laser-2li-ampul-set-P155054505

doğru ürün bu sanırım fiyat nasıl ampülcüdede daha ucuz değildir sanırım vereyim sparişi gelsin öyleyse

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz

@Ali Gök kardeşim biz bu satıcıdan almıştık. Memnun kaldık.

http://urun.n11.com/ampul/osram-h7-night-breaker-laser-2li-ampul-set-takim-P151027985

1 dakika önce, Ali Gök yazdı:

o zaman lazer olan alıp takayım ben .   

http://urun.n11.com/ampul/osram-h7-night-breaker-laser-2li-ampul-set-P155054505

doğru ürün bu sanırım fiyat nasıl ampülcüdede daha ucuz değildir sanırım vereyim sparişi gelsin öyleyse

Yorum bağlantısı
Kazım Yılmaz
(düzenlendi)

Benim sipariş ettiğim satıcı Kayseri'den gönderiyor. 2 günde İzmir'e gelmişti. Aynı gün kargo yapıyor. Hiç bir sorun yaşamadık. Tavsiye ederim.

O bahsettiğim Edc Megane olayı olursa bende aynisindan sipariş edeceğim.

tarihinde Kazım Yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
10 dakika önce, Kazım Yılmaz yazdı:

Benim sipariş ettiğim satıcı Kayseri'den gönderiyor. 2 günde İzmir'e gelmişti. Aynı gün kargo yapıyor. Hiç bir sorun yaşamadık. Tavsiye ederim.

O bahsettiğim Edc Megane olayı olursa bende aynisindan sipariş edeceğim.

Aldım gitti şimdi.  gelsin de takayım akşamları kör gibi kalıyoruz yolda eski arabada h4 philips vardı h4 olmasına ragmen bundan çok güçlüydü

bakalım h7 mercek ile daha iyi olur sanırım . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ozen

Daha focusum icin konu acmistim.caglar abi geceucusu diye siteye yönlendirmisti.Cok karisik bir site gibi geldi bana.

Ama buradan farkli ve guzel bilgilere ulasacagim kanisindayim sanki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

general elektrik ampulleri de kalite bence. Siz almışsınız gerçi ama ömrü ve aydınlatması gayet başarılı.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
4 dakika önce, Kazım Yılmaz yazdı:

@Ali Gök hayırlı olsun.

@Ali Gök hayırlı olsun.

sağol abim :)  

22 dakika önce, Serdar GÜNGÖR yazdı:

Hayırlı olsun.

teşekkürler serdar abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Far ayarı yapılmış mıydı? kimse bahsetmemiş sanırım.

Renault grubu halojen farda çok başarılıdır.

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Bir saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Far ayarı yapılmış mıydı? kimse bahsetmemiş sanırım.

Renault grubu halojen farda çok başarılıdır.

far ayarı yaptırmadım. normalde duvara yakın durunca bir anormallik görünmüordu bariz.

osramlar gelince birde ayar yaptırayim o zaman

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
far ayarı yaptırmadım. normalde duvara yakın durunca bir anormallik görünmüordu bariz.

osramlar gelince birde ayar yaptırayim o zaman

10 20mt geriden bi duvar cizgisi alalim, berabed yorumlayalim.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...