İçeriğe Yönlendir

Kadınlar Için Ayrı Plajı Olan Oteller

Misafir

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta bahsettiğim kadınlar için ayrı plaj olayı yeni yeni popüler olduğundan çok bilgi sahibi değilim. Sanırım islami otel olarak geçiyorlar ama onların da hepsinde ayrı plaj olduğunu sanmıyorum.

Sizlerin bildiği bu şekilde plajı olan otellerin isimlerini yazarmısınız.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

Adenya ve Angel' s Peninsula şuan en çok rağbet gören lüks olanları şayet google amcaya alternatif otel yazarsanız bir dünya seçenek çıkar karşınıza. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Adenya Alanya en iyisidir. Lakin bu tip otellerin çatıları uçsun işsiz kalsın inşallah diyeyim. Öyle güzel suistimal ediyorlar ki. Bir hafta tatile 14,000 tl istediler benden.

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
Mustafa Şimşek

Bir yakınımız Armutlu İhlas tatil köyüne gitmişti. memnun kaldığını söylüyordu.

armutlu tatil köyüne gittikten sonra 3-5 tanıdıklarınızın numaralarını istemeleri ve ısrarla arayıp tanıtım yapmaları çok sıkıcı,

sırf bu sebepten ben olsam gitmezdim o tatil köyüne,

Yorum bağlantısı

Geneli krizi fırsata çevirmek amaçlı olan otellerdir, az bulunurlar bu yüzden uçuk fiyatlar verirler, üstüne de hani mütevazi olmak gerekir ya dini gerekliliklere göre, hiç de öyle değillerdir, gereksiz bir şatafat var bunlar da faturaya yansıyor. Bkz caprice palace

Yorum bağlantısı
Murat Dere

İslami otel tabiri de komik olmuş zaten. :D Bence rahatsız olunuyorsa otel yerine sessiz sakin koylar, yöreler aranmalı. Hanımdan, çocuklardan ayrı havuzu, denizi dolayısıyla tatili ne yapayım ben? ;)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hele ramazanda tam komedi oluyor, gün içinde yatıyorum, akşamı iftar yapacağım. Tabi arada sıkılıp geziyorum. Bizim mutaassıp vatandaşımız malı götürüyor tatlıdan tuzluya kadar. Sonra akşam iftarda en ön sırada yerini alıyor. Ha unutmadan gün içinde yemek yerken masasının üstü ilaç dolu talcit, aspirin vs. Çok ciddi sorunu var garibin

• Beğen 13
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Hele ramazanda tam komedi oluyor, gün içinde yatıyorum, akşamı iftar yapacağım. Tabi arada sıkılıp geziyorum. Bizim mutaassıp vatandaşımız malı götürüyor tatlıdan tuzluya kadar. Sonra akşam iftarda en ön sırada yerini alıyor. Ha unutmadan gün içinde yemek yerken masasının üstü ilaç dolu talcit, aspirin vs. Çok ciddi sorunu var garibin

Yazuk la. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Beykurt

İnsanları bu şekilde yargılamak bence hiç doğru değil. İnsanların dini tercihleri yada oruç tutup tutmadıkları(belki de düzenli ilaç kullanması gerekiyordur, açlık durumunda rahasızlıklar oluşuyordur vs) için onları aşağılar bir edayla konuşmak yakışmıyor. Siz böyle yaparsanız o kişi de size gelip oruç tutmak bütün gün el ense yatmak mıdır der. Bu tarz yapan-yapmayan ayrımlarından dolayı ülke kutuplaşma noktasına geldi zaten.Herkes karşısındakinin tercihlerine saygı duymalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Burak, senin serzenişin yanlış ve yersiz. Talcit alan biri akşama kadar fil gibi yemez, hele hele milletin içinde saygısızca. Eğer sıkıntısı gerçekten varsa anlarım öyle insanı, ili lokma yerken bile köşe bucak saklanır çekinir. Rahat ol

• Beğen 10
Yorum bağlantısı
İsmail Pınar 2

Sahh ın paradise Kumluca Antalya. Rezervasyon yaptırdım görünür de iyi ama gidip tatil yapmadan pek bir şey söyleyemeyeceğim. Servet bey in de dediğini çok ciddi bir suistimal söz konusu, fiyatlar çok ama çok pahalı. Çektikleri fiyatlarla en harika otellerde tatil yapılabilir. Ama bu tip otellere de ihtiyaç vardır.

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

Oruç tutmak isteyipte tutamayan birisi kimsenin yanında bir şey yiyip içmez heleki halkla iç içe olunan yerlerde

Otel olarakta şahin paradise en iyi olarak biliyorum birde akçakocaya açılan otelide çok övüyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Alanya'da Bera var. Kadınlar için iki ayrı havuzu var lakin plajı yok. Havalandırması Ekim ayında çok pisti. Yemekleri ve tatlıları güzeldi. Bu tür sömürücü oteller yerine sakin yerlere bakılmalı.

Yorum bağlantısı

Sahh ın paradise Kumluca Antalya. Rezervasyon yaptırdım görünür de iyi ama gidip tatil yapmadan pek bir şey söyleyemeyeceğim. Servet bey in de dediğini çok ciddi bir suistimal söz konusu, fiyatlar çok ama çok pahalı. Çektikleri fiyatlarla en harika otellerde tatil yapılabilir. Ama bu tip otellere de ihtiyaç vardır.

Burayla görüştüm ancak bayanlar için ayrı bir plajları olmadığını söylediler.

Arkadaşlar,

Sizden ricam konuyu "tatil" dışında farklı noktalara çekmemeniz. Sadece otel tavsiyesi istedim. Anlayışınız için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Konu ile alakasız mesajları kaldırdım arkadaşlar.. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Bence özel havuzlu villada düşünebilirsiniz.

2 senedir o şekilde tatil yapıyorum. Bebekler ve çocuklar içinde gayet güzel oluyor.

2-3 aile gidebilirsiniz.

Sessizlik sakinlik arıyorsanız birebir.

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Ordu ünye sahili hem beles hemde oteller uygun karadeniz turu yapın sinop içinde gecerli  :good1:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Uludağ denenebilir yazın güzel oluyor. Aile olarak birlikte olamayınca bence anlamsız ille de su demek.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Onun kalbi temiz [emoji1]
Yorum bağlantısı

Bence özel havuzlu villada düşünebilirsiniz.

2 senedir o şekilde tatil yapıyorum. Bebekler ve çocuklar içinde gayet güzel oluyor.

2-3 aile gidebilirsiniz.

Sessizlik sakinlik arıyorsanız birebir.

+1

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...