İçeriğe Yönlendir

Şifreli Bijon Sorunları

Samet Düzgün

Recommended Posts

Samet Düzgün

Herkese iyi günler,

Arabayı memlekete gitmesi için amcam almıştı, bugün lastik patlamış ve şifreli olan bijonu sökerken bijon şifresi içindeki çıkıntıların bir kısmı kırılmış yolda kaldılar anlayacağınız. Her araç için farklı olduğunu da biliyordum.Servisi aradım kaynakla sökülmesi lazım dediler. Allah'tan lastikçi de ki şifre uymuş şimdilik sorun çözüldü ama bu şifre olmadan sıkıntı var.

Şifreyi nereden temin edebiliriz,servisten sipariş üzerine mi getirtmemiz gerekiyor?

Yorum bağlantısı
Özgen Acar

aracı teslim alırken satış temsilcisi ,şifreli anahtarı kaybetmeyin 200 TL diyordu :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Herkese iyi günler,

Arabayı memlekete gitmesi için amcam almıştı, bugün lastik patlamış ve şifreli olan bijonu sökerken bijon şifresi içindeki çıkıntıların bir kısmı kırılmış yolda kaldılar anlayacağınız. Her araç için farklı olduğunu da biliyordum.Servisi aradım kaynakla sökülmesi lazım dediler. Allah'tan lastikçi de ki şifre uymuş şimdilik sorun çözüldü ama bu şifre olmadan sıkıntı var.

Şifreyi nereden temin edebiliriz,servisten sipariş üzerine mi getirtmemiz gerekiyor?

En kolay çözüm şifreli bijonu söken lsdtikçiye gidip şifreli bijonları söktürüp düz bijon almak 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Samet Düzgün

Amcam hiç uğraşmamış lastikçiden şifreyi 75 TL'ye almış  :)  Servisten istesek daha pahalıya gelirdi galiba.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...