İçeriğe Yönlendir

Makedonya/üsküp Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Erhan Karaman

Recommended Posts

Erhan Karaman

işle ilgili olarak 5 günlüğüne 14 mayısta üsküpe gideceğiz. tavsiyeler dikkat edilecek hususlar vs. varsa alabilirim. internette bilgi çok az nedense makedonyayla ilgili...

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Çok yakın arkadaşımın web sitesi, kendisi düzenli olarak yurtdışına seyahat eder ve gezilecek yerleri web sitesinde paylaşır incelemenizi tavsiye ederim,Makedonya ile ilgili gezi notlarının olduğu sayfanın linki aşağıda;

http://www.leventisikli.com/makedonya/

tarihinde DOĞUŞ BAĞ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

çok teşekkürler

Çok yakın arkadaşımın web sitesi, kendisi düzenli olarak yurtdışına seyahat eder ve gezilecek yerleri web sitesinde paylaşır incelemenizi tavsiye ederim,Makedonya ile ilgili gezi notlarının olduğu sayfanın linki aşağıda;

http://www.leventisikli.com/makedonya/

çok teşekkür ederim 

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

yazın kısmetse gitmeyi planlıyorum kuzenim orada okuyor yabancılık çekmezsiniz zaten Türkleri çok seviyolar bol bol et yersiniz çok ucuz çünkü bavula atabilirseniz sucuk vs için yer ayırın :D

Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

cevabını merak ettiğim sorular var esasında.gidince oranın gsm hatlarından almayı düşünüyorum tr'yle iletişim için;hangi operatör iyidir? elektronik birşeyler alsam tax free sistemi uygulanıyor mudur? s6 edge 2340 TL civarı görünüyor mesela.tax freeyle 2000 TL gibi bir fiyata gelir yaklaşık. 

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

5 gün için gsm almana gerek yok bence.

Kullandığın operatörün 19 TL lık 30 dk paketi yeterli olabilir.

Elektronik alışverişini büyük marka alışveriş yerlerinden yapmanı tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

internet için ön ödemeli hatlardan almayı düşünüyorum. 35 TL'ye simkart +5 gb internet olanlar var. konuşma olmasa da olur netten görüşürüm diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Onur Bağlar
(düzenlendi)

Bence almana gerek yok üsküpte çoğu yerde wi-fi var. Ne zaman gitmeyi planlıyorsun?

tarihinde Onur Bağlar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman
(düzenlendi)

14-19 mayıs arası orada olacağız. 2 sene önce polonyaya gitmiştim ve oranın hattını almıştım rahat olmuştu benim için.oyüzden iner inmez alayım diyorum bir hat

tarihinde Erhan Karaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Bağlar

Tam zamanında gidiyorsunuz.Haziran ayında kavurucu sıcaklar başlar orda.

Ben gittiğimde T-Mobile kullanıyorum tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Karaman

Tam zamanında gidiyorsunuz.Haziran ayında kavurucu sıcaklar başlar orda.

Ben gittiğimde T-Mobile kullanıyorum tavsiye ederim.

tax free var mı makedonyada?
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Ben iki kez gittim Üsküp'e,beğeniceğinizi umuyorum.Eski Üsküp tabi ki daha güzel gezilesi yerleri çok daha fazla.Destan köfte, yemek yenecek yerlerin başında gelir.Muhakkak uğrayın.Kaleye çıkıp şehri izlemenizi ve linkteki videolarda göreceğiniz matka kanyonu'nu önemle ziyaret etmenizi de tavsiye ederim.Vaktini olursa ohrid gölü ve manastırı ziyaret etmenizi de tavsiye ederim.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/250470-balkan-seyahatimden-videolar/

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Erhan Karaman
(düzenlendi)

üsküp oto fiyatları :)

wjqeAMy.jpg?1

lTCkey7.jpg?1

tarihinde Erhan Karaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...